Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivetka58

sashea
ja som bola operovana v uk,tu je to uplne inak,domov som isla 5 hodin po operacii,od operacie sportovu podprdu v predu zapinaciu a po mesiaci mi povedal lekar ze si manzel s mojimi didami moze robit uz co len chce a nosit mozem podrpdu aku len chcem okrem push up,no ja som nebola este po mesiaci ok takze podprdu ako po operacii tak do 3 mesiacov a aj v noci som spavala stale na chrbte a skoro po sediacky,nemohla som na bok.od 3 mesiacov spavam na boku

sashea

Pelemele
Ja som mala dost problemy s tatom.. on ma este aj v den opky prehovaral..ale teraz uz nic.. a frajerovi rodicia to zobrali tak do pohody, skor riesili ze ci mi je dobre po opke ako to ze som si ich dala.. ale inak ja som vzdy nosila push upku a teraz ked mam stahovaciu a na tom tricko ani neni vidno daky rozdiel.. tak ked im nepovies tak nezistia.. iba v lete:))))

pelemele

Baby, ktore ste tu mali OP a doma male deti?
Trochu sa desim, ako to s nimi zvladnem. Predbezne som dohodnuta s lekarom, ze by som zostala v nemocnici dlhsie, tak 4 dni, lebo doma mi oddych nehrozi, zatial to nejako polepia manzel s jeho rodicmi. Deti (2 r. a 4 r.) su na mna hrozne fixovane, ked vedia, ze som doma, nepohnu sa odo mna a uplne odmietaju tatina, starych rodicov... takze tvarit sa, ze budem doma lezat a nikto po mne nebude skakat je mission impossible.
Rozmyslam, ze potom sa zdekujem k mojim rodicom do bytu a oni pojdu k detom na dva-tri dni. Mozem pocitat s tym, ze po tyzdni zvladnem aspon zakladnu starostlivost o deti s tym, ze ich nebudem zdvihat?

A ked sme pri tych starych rodicoch - ako to prijali vasi rodicia a svokrovci? Moji v pohode a mama s velkym pochopenim (po niekom som predsa ten plochy hrudnik zdedila, ze ano), ale svokrovci to este nevedia a manzel ma fukoty z toho, ako to vezmu. Patria k takym tym konzervativnejsim ludom z dediny...

sashea

Ivetka58
Dakujem za info:))) a kedy si mohla zacat nosit normalne podprdy? Hned po 6 tyzdnoch? Ci este musela byt nejaka sportova?

Nena1

slafci1807
mobil, nabíjačku :-) papuče,zubnú kefku, uterák. To je tak všetko. Ja som mala aj svoje pyžamo, niektoré kočky nepotrebovali. Hlavne, nech sa neprevlieka cez hlavu, ale je na zapínanie. Tak isto aj oblečenie domov len na zapínanie, resp. na zips. Nedáš totiž hore ruky a cez hlavu nič nepretiahneš. Ja ešte odporúčam vlhčené obrúsky. Po narkóze sa mi divne mastila tvár, tak sa šikli :-) Držím palce!

ivetka58

Titten
prsia mas krasne,ja som 5 mesiac po operacii ale stale mam pocit ze su este nie na mieste,este asi klesnu

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk