Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

jankai,

samozrejme, ze niektore sme mali rovnake pocity. U niekoho prebije pocit strachu ta radost z toho, ze sa zobudi s novymi prsiami u inej je strach vacsi.
Ja som stresak, co sa zakrokov tyka, nebojim sa bolesti, ktora po opke nastava, ale samotneho zakroku, ze sa nezobudim z narkozy a pod. Aj z porodu som mala strach, nie z bolesti, ale ze tam musim v nemocke byt...
Opku som mala jeden pondelok rano. Cely vikend som bola uplne nervozna, myslela som, ze ani nezaspim, rano stres, prehanalo ma, na kliniku som dosla s hodinovym predstihom, tak hned, ze kde tu mate wcko a do opky som ho okupovala. Kedze som zavislak na kave a mam nizky tlak z toho stresu mi prislo na omdletie pri kresleni pred opkou, musel ma dokreslit v lahu, mne pomaly ani uspavacku netrebalo :D Ale po zobudeni na izbe prisla euforia, ze je to za mnou, ze som si ani bolest neuvedomovala vobec. Bolo mi po narkoze aj zle, ale parkrat som tycku hodila a natesene nacumovala do pooperacnej podprdy. Dalsie rano som sla domov, uz opat v lepsom stave. Snaz sa mysliet na to pekne, ze kolko bab uz toto si preslo, niektore aj viackrat a dobre to dopadne a potom si budes prska uzivat.
BUdeme na teba mysliet.
Sorry za dlhy proslov

janka.i

Babeny, ja už strašne začinam stresovať..o týždeň mam operaciu a mám veľky strach z narkozy :-( stale myslim na to najhoršie ..aj rozmýšlam či sa nato nevykašlem kedže už mám prsia ale chcem väčšie je to moj sen kedže sa mi pačia velke prsia..aj vy ste mali take pocity ?? prepáčte že tu take somariny vypisujem len potrebujem podporu :-(

Nena1

caute kocky! dlho som tu nebola, tak gratulujem vsetkym prsaticam. Ja som natierala v začiatkoch kokosovym olejom. Dá sa kúpiť v DM. Ale prešla som na obyčajnú Niveu. Tú klasickú modrú a nedám dopustiť :-) Je výborná! Mám aj spravené horné viečka a vtedy tiež výborne pomohla. Žiadne jazvy nie je vidieť :-))

katuss25

Ahojte 18 dec idem na opku po kolkych dnoch ste zacali fungovat?nemyslim nosit tazke veci ale tak ze uz bola pohoda...ako pozriem najnovsie foto v galerii?mne ukazuje len stare...

ivetka58

sashea
myslim ze ano ,pouzivam ho stale .na jazvu som si ho ale zacala davat po 2 tyzdnoch ked som nemala uz stehy

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk