Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mata125

sashea
mensie?zdaju sa ti velke,baby vravia ze ked sa usadia trosku tak ze sa aj zmensia tak aby ti nebolo malo zachvilku :)

mata125

lenkalili
no u pani dr.som bola na konzultacke velmi prijemna,zlatucka...pracu jej som nevidela ale jedna babenka co ma od nej prsia tak velka spokojnost...od dr.Valdmana som videla jednu pracu tu v galerke a pacili sa mi

mata125

lenkalili
no u pani dr.som bola na konzultacke velmi prijemna,zlatucka...pracu jej som nevidela ale jedna babenka co ma od nej prsia tak velka spokojnost...od dr.Valdmana som videla jednu pracu tu v galerke a pacili sa mi

ivetka58

sashea
ja som nosila hned od operacie sportovu,po mesiaci mi povedla lekar ze mozem uz hocijake okrem push up
no ja som do 3 mesiacov nosila pohodlne bavlnene sportove ,ked som mala kosticove ma nejako tlacili ,tahali,nebolo mi prijemne v nich

sashea

Ivetka58
Dakujem za info:))) a kedy si mohla zacat nosit normalne podprdy? Hned po 6 tyzdnoch? Ci este musela byt nejaka sportova?

ivetka58

sashea
potierala som si cele prsia ,boli velmi napnute az som mala pocit ze mi vybuchnu tak som mastila aby sa mi nespraskali

ivetka58

sashea
ked som mala jazvu zrastenu,po prvej kontrole 2 tyzdne po operacii,kym boli otvorene dierky z drenov som nic nedavala

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.