Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

Serena, bude ma operovat doktor z Prahy v Swiss Med Clinic v Planej. Ak mas vytvorenu vacsiu kapsu pre implantat, tak sa Ti v tej kapse implos hýbe. Pocitujem to, ako take prelievanie, ked sa chcem na posteli otocit na druhu stranu. Ked si lahnem na chrbat, sklznu mi zase implantaty do stran a som v leže uplne plocha. Tak isto sa to moze stat, ak ma zena napr. velmi velke implantaty a jej tkanivo to neudrzi a casom povoli. Po niekolkych rokoch mozu prsia klesnut, napriklad smerom nadol. Uvolnenie tkaniva je pricinou poklesu a operaciou sa kapsa musi vo vnutri zosit a popripade aj vymenit implantat za mensi... atd. Uz len preto viem, ze moj doktorko len obrezanim mojej koze okolo dvorca a naslednym zositim, ako to navrhoval, by dany problem absolutne nevyriesil!

Sandritta

Nena1,
A kam ides do Ciech na reopku?
To je bohuzial to ze my pacientky nemame absolutnu ziadnu zaruku na pracu... :(((
Aj tak nechapem ako moze skuseny doktor urobit taku chybu a spravit vacsie kapsule. Nedokazem si to celkom dobre predstavit, ved tie implose vnutri prirastu k okolitemu tkanivu tak ako sa to moze tak sklzavat dole? Prepac za mozno blbe otazky no mna zaujma aj ako to je vnutri... :)
Toto je mozno aj ten pripad kedy niekomu tie implose zase padnu alebo poklesne len jedno dole.
Drzim palce na reopke ;)

Nena1

Serena presne, ako pises. Aj by mohol vratit nejake peniaze, ale ja na to nemam chut ani silu sa s niekym sudit, dohadovat... Peniaze mi nestoja za to, aby som si s niekym nicila svoje dusevne zdravie :-) Samozrejme, aj keby priznal, co len stipku svojej viny, nesla by som k nemu na opravu. Ja som rok googlila svoj stav a presne viem, ako taká operácia (oprava) prebieha na operacnej sale a akym sposobom sa to da opravit. Dokonca po polrocnej kontrole mi moj doktorko povedal, ze ak by mi moc tie prsia vadili pri rukach, tak mi jedine v mojom pripade stiahne kozu pri dvorcoch. Co je absolutna blbost! Myslim, ze ani netusi, ako by sa to dalo opravit!!!

Serena

Je to asi tak, ze v tomto odbore lekar nenesie ziadnu zodpovednost za vysledok operacie, vzdy sa vie obhajit.s tym treba ratat uz od zaciatku, ved aj v samotnych zmluvach je to tak uvedene.a aj keby uznal chybu, tak by si k nemu nesla na opravu, no nejaku tu tisicku by mohol vratit, nie?

Nena1

Serena
Dakujem. Doktor, ktory ma operoval, je zo svojim vysledkom max. spokojny :D Jeho argument bol, ze mam siroku hrudnu kost a prepadnuty hrudnik a lepsie to u mna nemoze byt. Vsetko mi vyvratili ini doktori, medzi nimi aj Dr. Cerven

Serena

Nena1
Zelam Ti, nech sa reoperacia vydari a si spokojna..a co na to doktor, ktory Ta operoval? Ako sa zachoval, ked je to v podstate jeho vina?

Nena1

Caute dievcata. Hlasim sa po roku a pol. Caka ma reopka. Moj stav sa vola capsulorrhaphy. V preklade, doktorko mi urobil velke kapsy pre implos a preto mi sklzavaju do bokov pod pazuchy. Drzte mi palce. Na vianoce budem nova -opravena :-)Tento stav som si vsimla viac menej cca po 3 mesiacoch od opky, ale, spatne, ked sa pozriem na svoje fotky, bolo to jasne od sameho zaciatku. Chybal tam vrchny objem. Ak mate nejake otazky, kludne odpoviem. Operovana budem v CR.

Serena

olesya
myslim, ze mesiac po operacii mozes kludne zehlit, jedine, ak by si citila bolest alebo nekomfort..ja som mala pomoc dva a pol tyzdne, potom som sa sama starala o dvojrocne dieta, s tym, ze som ho musela aj sem tam dvihnut, takze hmotnosti zehlicky sa bat nemusis:)

Olesya

Mozno hlupa otazka, ale...kedy po opke ste zehlili? O 4 dni budem mesiac po....potrebujem zehlit a nemam uz pomoc. Ide mi o to,ze zehlicka je predsa len tazka, aby som si nejako neublizila...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk