Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sya

Slniečko volala som tam min týžden aj dnes a ze zajtra sa mi ozvú, nejaký problém s počítačmi mali, ale som jej vravela, ze vo februári by som chcela, tak vravela, ze nebude problém..

olbia

ahojte baby pisala som tu o galerii som tu dlho nebola to napravim no konzultaciu som mala 30.9.u cervena a dohodli sme sa ze bude robit modelaciu + imlp.680 ml anatomicke ma niekto tiez modelaciu a iml.od cervena ??? sa bojim :-( ako to dopadne dneska poslem foto do galerky akurat neviem aky bol moj nick pred tim tak ked pokukam napisem dufam ze tam este tie stare foto su dlho som tu nebola .....operaciu mam na 31.3 .

Serena

All
Dievcata, posielali ste niektora za posledne 3 tyzdne fotky do galerky? Lebo ja som sa o to pokusala, no vzdy mi na druhy den dosiel mail o mojej nedorucenej sprave..

slniecko83

Janica25

Ja som posielala fotky doktorovi tak cakam na odpoved lenze uz je to Dost dlho od poslania a zatial ziadna odpoved.

janica25

Slniecko

vsak to ja som sa tomu rok venovala aby som sa dostala fakt k odbornikovi nechcela som ist len tak k hoci komu..Kopec bab bolo spokojnych nemali ziaden problem ako som sledoval tak som si ho preto vybrala aj ked ta dialka 3hodiny cesty od nas ale ako som hovorila riasila som hlavne jeho pracu aby bola dobra ved o to ide.A presne ta cakacka dlha no clovrk ked chce nieco mat pekne a dobre vydrzi a pocka si.Len tiez som sklamana myslela som ze budu perfektne a za tie peniaze nehovorim lebo ist zase na reopku neviem odkial nasetrim aj ked som ratala ze za cca 15rokov vymena ale nie za 2roky.Myslim ze ked zreklamuju bezne neaku pokazenu vec v obchodoch za par korun toto by mali o to viac lebo su to riadne prachy.No skusim sa popytat na to co povie.Mne sa zdal ferovi a malo by sa dat s nim dohodnut ved to neriesi casto si myslim a to sa niekedy aj stava doktorom na co by mali byt pripraveny...

slniecko83

sya

Tak potom neviem preco ja mam ten jeden prsnik tvrdy. Inak pravdepodovne uz by som męsla k Cervenovi znova na opku.Myslela som ze patri medzi tych lepsich ale je vela pripadov od neho co skazil Tak dlha cakacia doba to bola co są mi uz vela krat snivalo o prsiach pokial prisiel ten velky den a tak som dopadła. Kedy mas reopku?

slniecko83

Janica25

Ako pise sya reopka stoji rovnako ako Ked ides prvy krat. Niekedy je tazko są dohodnut a doktorni aby to uznał ako reklamaciu,ale viem o dvoch kockach tu z fora które mali takyto problem a doktor im to uznal ako reklamaciu a spravil to jednej uplnom spanku a druhej v lokalke. Ono treba posunut prsnik co je nuzsie hore. Ale neboli Cervenovky

sya

Slniecko
mäkké sú rovnako, len ten ľavý ma od začiatku boli.. Tak verím, ze druhý krát dopadnem len dobre.. Za chvíľu tu bude téma anti cerven.. Haha..
Janica
Reopka by Mala byt ako normalne ked ides prvý krát.. A s tou reklamaciou, no vie aký sú doktori, ja neverím, ze by ti uznali po takom čase.. Ja som to mala so zubami, zaplatila som 2 tisíc zuby mi praskli na SVK som sa nedostala kedže som bola tehotná, no a ked som sa dostala, tak uz niesu v zaruke a bullshit , take si zaplatit nanovo..

janica25

Slniecko
tiez by ma ta asymetria ani len nenapadla.Nosila som tiez tu podprdu do kriza a tiez to moc nepomohlo.Prsniky su rozdielne a vidiet to aj v podprde.Tiez mam jeden prsnik tuhsi ako druhy a nosit tu poriadne vystuzenu podprdu nejde ja ani neviem preco ale nesedia mi prsia do nej asi kvoli tomu ze su take tuhe atd neviem si to vysvetlit ale ked vidim v galerii ako pekne im tie prsia ukazu v takych podprdach tak mi je luto ze ja si to nemozem uzit:-(
A kolko vyde reopka ?to si treba cele hradit.Nevie mi niekto poradit ci doktor to uzna ako reklamaciu?l

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk