Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

Elissa
ahoj moja.To mi je velmi luuuuuuuuuuuto :( Skoda.... :/ jasne mozme si pisat,len ja mam mail..priezvisko a to by som tu nerada pisala :D napis svoj,ja ti urcite napisem....

Angela3531

slniecko, Ja som tiez chuda,prsia som mala take slabe jednotky,povolene po detoch,ozaj slabe jednotky,nejake spadnute velmi neboli,nemalo co padat,ale male,povolene,skoda,nemam foto pred v galerke.pod prsiami nato,ze posobim utlo,mam 75, nikto tu nepise,ziadna kocka problem s vlnenim,tak ja verim.ze sa to este upravi,vravim,nic strasne,to len ja si vidim v predklone,ale kocka co so mnou bola nanoperacii mi vravela,ze tiez ma vlnenie a,ze jej doktor vravel,ze to mavaju chude zeny,ved sa na to popytaj,ked budes konzultovat este tie vacsie,ale,ak si chuda,myslim,ze 450 budes mat krasne velke...ved uvidis,doktor ti poradi

slniecko83

Angela3531

Praveze som chuda a prsia asi tak polky ptetoze sa mi zmensili po kojeni asi tak o cislo a pol. Ake si mala prsia pred opkou?

ivetka58

assaabloy,sashea a wendy18.
kocendy mate krasne prsia a por mesiacov budu este krajsie,ja sa s mojich vytesujem skoro 5 mesiacov
:)

Lenkalili

Baby prosim vas kde je ta galeria s fotkami? Hodnu chvilu to hladam ale nemozem najst. Nenapisete mi link? Dakujem velmi pekne :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk