Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lenkalili

Chcem sa spýtať kde by ste mi poradili isť, ku akému dr. ja som z Prešova tak bud Prešov alebo Košice nejaké skúsenosti? Ako dlho zvyčajne objednáva na termín? Ak robím čašníčku cca ako dlho budem PN, a dá sa to zakryť pred okolím nejako baby keď pôjdem? :-) nechcem to nikomu hovoriť, ja som mladá mám 21, deti nemám, či sa to niekomu podarilo, ďakujem moc moc za hocijakú odpoveď.

Titten

janka.i

kramy zial meskaju zrejme z toho stresu. Este aby to nebolo, ze sa zobudis po opke vysmiata a bum, spustia sa. Stres je svina.

Ano, tie postoje a pristup lekarov je niekedy hrozny, mna milo prekvapila obvodna, ktorej som povedala, ze na augmentaciu idem, a ochotne,ze podme rychlo predoperacne riesit, co sa stiha urobit zo zdr. poistenia. tak aspon sono prsnikov mi vybavila, ale upozornovala, ze nemam tam vraviet, ze na augmentaciu idem. Neradi to pocuvaju

janka.i

Titten

Dakujem dufam že to prežijem.Ked som išla prvykrát tak som sa citila super po narkoze ale v poslednom čase som mala zdravotne problemy a ešte k tomu mi teraz meškaju kramy musim ich mať pred opkou..bola som aj na vyvolavačke a nič zatial :-) Od februára čakam na operáciu a teraz to nejako vzdávam..ale prsia určite chcem :-) Len ta negatívna energia ide z tých lekarov ..vybavovala som si predoperačne ale ta neochota a drzosť lekarov je hrozna..odhovaraju zavidia a neviem čo ..

Titten

katuss25,

ake najnovsie? Fotky mozes podla nickov pozerat.
Ak niekto prida novsie foto, tak zajacik to tu napise, nick, ktory ma nove foto. Ale v samotnej galerke nemas vyznacene dane "nove"fotky, ktore pribudli.

Titten

jankai,

samozrejme, ze niektore sme mali rovnake pocity. U niekoho prebije pocit strachu ta radost z toho, ze sa zobudi s novymi prsiami u inej je strach vacsi.
Ja som stresak, co sa zakrokov tyka, nebojim sa bolesti, ktora po opke nastava, ale samotneho zakroku, ze sa nezobudim z narkozy a pod. Aj z porodu som mala strach, nie z bolesti, ale ze tam musim v nemocke byt...
Opku som mala jeden pondelok rano. Cely vikend som bola uplne nervozna, myslela som, ze ani nezaspim, rano stres, prehanalo ma, na kliniku som dosla s hodinovym predstihom, tak hned, ze kde tu mate wcko a do opky som ho okupovala. Kedze som zavislak na kave a mam nizky tlak z toho stresu mi prislo na omdletie pri kresleni pred opkou, musel ma dokreslit v lahu, mne pomaly ani uspavacku netrebalo :D Ale po zobudeni na izbe prisla euforia, ze je to za mnou, ze som si ani bolest neuvedomovala vobec. Bolo mi po narkoze aj zle, ale parkrat som tycku hodila a natesene nacumovala do pooperacnej podprdy. Dalsie rano som sla domov, uz opat v lepsom stave. Snaz sa mysliet na to pekne, ze kolko bab uz toto si preslo, niektore aj viackrat a dobre to dopadne a potom si budes prska uzivat.
BUdeme na teba mysliet.
Sorry za dlhy proslov

janka.i

Babeny, ja už strašne začinam stresovať..o týždeň mam operaciu a mám veľky strach z narkozy :-( stale myslim na to najhoršie ..aj rozmýšlam či sa nato nevykašlem kedže už mám prsia ale chcem väčšie je to moj sen kedže sa mi pačia velke prsia..aj vy ste mali take pocity ?? prepáčte že tu take somariny vypisujem len potrebujem podporu :-(

Nena1

caute kocky! dlho som tu nebola, tak gratulujem vsetkym prsaticam. Ja som natierala v začiatkoch kokosovym olejom. Dá sa kúpiť v DM. Ale prešla som na obyčajnú Niveu. Tú klasickú modrú a nedám dopustiť :-) Je výborná! Mám aj spravené horné viečka a vtedy tiež výborne pomohla. Žiadne jazvy nie je vidieť :-))

katuss25

Ahojte 18 dec idem na opku po kolkych dnoch ste zacali fungovat?nemyslim nosit tazke veci ale tak ze uz bola pohoda...ako pozriem najnovsie foto v galerii?mne ukazuje len stare...

ivetka58

sashea
myslim ze ano ,pouzivam ho stale .na jazvu som si ho ale zacala davat po 2 tyzdnoch ked som nemala uz stehy