Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

ajka124
mne je rovnako ako tebe s tym pichanim alebo palenim a obcas mam bolesti. najhorsie je to rano ked mam vstat z postele. vzdy sa mi poobede tak super ulavi. daj vediet ako si dopadla na kontrole. ja idem az dva tyz po opke cize bud tyz v stredu :)

fotky do galerky som poslala vcera v noci tak aspon troska nech pocujem dievcata vase nazory.

Angela3531

slniecko. Podla toho ,ake mas teraz prsia,kolko tuku a prsneho tkaniva,lebo ak mas malo a si chudsia,aby si nemala vlnenie pri velkych implosoch.Ja mam 400, tiez niekedy lutujem ,ze som nedala 450,ale uz terz v predklone vidim vlnenie.Nie je to nic strasne,som 4mesiace po opke,neviem ci to este moze zmiznut,ale citala som ,ze chudsie to mavaju,ked je vacsi implantat,neviem

bianka77

janka.i
pri menstruacii je sklon k zvysenej krvacivosti...tak preto. Preto pri planovanych operaciach sa snazia tomu vyhnut.Ale nie je to zavazna kontraindikacia,asi skor zalezi na chirurgovi a pracovisku ci prizmuria oko :)

janka.i

sashea , ajka

No ja už som po 2 antibiotikách teraz beriem tretie .a aj asi preto mi meškaju tehotá niesom..ale už začinam stresovať o 10 dni mam operáciu a asi dnes zajdem ku gynekologovi si pichnuť vyvolavačku.dufam že dostanem

sashea

Janka.i
Ja som zase brala antikoncepciu a zabudlia upozornit na vysadenie tak mi povedali nech berem dalej.. a dostala som druhy den po opke.. asi z tych antibiotik:/

ajka124

Janka.i

Ahoj. Asi to zalezi od lekara a anesteziologa ale na vacsine klinik ti povedia ze sa nesmie vtedy operovat kvoli zrazanlivosti krvy.
Ja som mala opku vo stvrtok takto pred tyzdnom a v nedelu som uz aj dostala menstruaciu. A mala som dostat az dnes. Niekedy neovplyvnis.

ajka124

Assaabloy

Ahoj. Tak ako to zvladas? Citam ze sa ti riadne polepsilo. To som rada. Mna uz neboli tiez nic. Len v pravej jazve od ruky ma picha alebo tak zapali pri pohybe. Zajtra idem na kontrolu, tak som zvedava co mi doki povie.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk