Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

barboraF

Tiez dufam ze budem spokojna. Mozno mam preto taku dilemu o tej velkosti,pretoze niektore 450 sa mi zdaju male na niektorych fotkach a zase niektore 400 na niektorych fotkach pohoda velkost na kazdej inak vinikne velkost cicikov

bianka77

lilienka10
:) dufam ze sa stretneme aspon na chodbe...potom sa nejako prihlas :) Ja mam uz po 30 a ty? A dve odkojene deti :))

sashea

Assaabloy
Opuch je uplne normalny.. ja pridam dnes foto po opke.. a ked si vsimnes pod prsiami mam este chrastu.. nie z rezov ale z podprsenky ako ma otlacala a vydrela mi kozu:((

slniecko83

barboraF

Z tej konzultacky druhej nic nebude pretoze tiez sme v zahranici a letenku mam kupenu na den pred opkou. Dufam ze tie 450 nwbudu na mne vyzerat male. Ale urcite si poviem ked nie hned po opke pretoze to sa budem vytesovat ze tam aspon nieco mam ale casom ze mohli byt vacsie

zara9

barbora f
nie,neskusal mi 610 len ma zmeral a potom podla tabuliek vybral,ze väcsie implose by uz boli moc velke :)mne sa pacia velke prsia,tak dufam,ze to bude dost :)

barboraF

Zara9
Aha dakujem:-) Aj som pozerala tabulku na siklienke a 575ml su v poho a je tam minimalny rozdiel. Nechcem hned den po opke mrncat,ze su male:-D Ozaj a tebe aj skusal tu 610? Lebo ked som tam bola ja tak vacsi ako 515ml nemal :-/

barboraF

Slniecko83
To obdoie uz mame za sebou...uvidis nebude to trvat dlh. Moj muz zas robi v zahranici :-/ Nejak to zvladneme.... A k tej konzultacke,tu mi navrhol sam doktor,ze ma chce este vidiet pred opkou ake budu vtedy prsia...mozno sa da dohodnut;ze by si prisla este raz ohladom velkosti:-) skus zavolat sestricke,ved su mile:-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk