Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashea

Mata125
Dakujeeeem.. mno mne sa moje pacili len som chcela plnsie a poviem ti ze aj tak som mala v lete depky:)) aaa teraz uz nebudeeeeem beebe:))))))

assaabloy

mata125
dakujem. myslis ze su dobre? mozno mohli byt troska vacsie ako tak na nich pozeram. ale inak som spokojna velmi a rada ze to mam za sebou

Elissa

Bianka77

Ahoj moja, na sobotu Ti drzim palce! Nech vsetko dobre dopadne, bez komplikacii a vramci moznosti bez bolesti. Ja zial som musela termin zmenit na april 2014. Tak ma to mrzi, no musela som to odlozit z istych dovodov. Ak by si chcela, mohli by sme si vymenit mail. Urcite budem potom potrebovat rady skusenej ;-) Drz sa!!!

mata125

assaabloy,,sashea
nooo baby pozrela som si vase fotky,mate veeelmi pekne urobene prsia musim pochvalit..
sashea
tebe este jednu vec ty si mala pekne prsia aj pred opkou co som videla foto..ja mat take tak sa s tebou ani nerozpravam :D akoze mne sa pacia aj tie pred opkou

penelope1

Baby pozerala som si galériu aj keď ešte nie celú, ale musím uznať, že máte krásne prsíčka :-) Chcem sa opýtať je tam dosť spomínaný Dr. Mladek aké ste si dali, koľko vás vyšli a ako ste spokojné? Ďakujem :-)

assaabloy

ajka124
mne je rovnako ako tebe s tym pichanim alebo palenim a obcas mam bolesti. najhorsie je to rano ked mam vstat z postele. vzdy sa mi poobede tak super ulavi. daj vediet ako si dopadla na kontrole. ja idem az dva tyz po opke cize bud tyz v stredu :)

fotky do galerky som poslala vcera v noci tak aspon troska nech pocujem dievcata vase nazory.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk