Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

hankab
ivetka58
dakujem :) zatial myslim ze si kupim sportovu podprsenku a potom normalnu. dnes mam 9ty den po operacii ubehlo to velmi rychlo, citim sa dobre, neberiem ziadne tabl od bolesti ani flector, uz sa mi nechcelo tolko liekov brat, bolo ich za tyzden dost. a to popichavanie v prsnej ryhe nejako vydrzim.
uzivam si slovenska aj rodinky aj krsniatka 3 rocneho takze pohoda aj pocasie je pekne :)

ivetka58

assaabloy
ak ti mozem poradit z vlastnej skusenosti,nekupuj si vela prvych podprseniek,hladaj hlavne pohodlne.Mne s tych prvych nie je dobra ani jedna podprdka.KEdy sa chystas spat do Irska?uzi si to poriadne domka s rodinkou a sanuj sa nech mas prska v poriadku :)

hankab

assaabloy,

máš veľmi pekne spravené prsíčka. Môžeš byť spokojná. A vôbec väčšie nemuseli byť. Sú také akurát.

mata125

sashea
:)))) ty si pripad...z coho si preboha mala komplexy? ja keby ze mam take tak ma ani manzel na opku nepusti...:)mne by stacili :P

mata125

assaabloy
suu perfektneee...ak mne taketo urobia tak budem stastna fakt....babenky myslite aj na to ze ked pojdete na vymenu a teraz mate napr.350ml tak po vymene to bude uz nejakych mozno aj 450ml...stale budu musiet vkladat väcsie..lebo ten priestor sa vo vnutri zväcsi...a ked pojdete do dochodku tak ich ani neunesiete :DDD

slniecko83

Angela3531

Druhu konzultacku nebudem uz mat praca ma nepusti a ktovie mozno by uz ani nemal pre mna volny termin druhej konzultacky pred mojou opkou takze zostanem pri tych 450.

assaabloy

strangeemily a ajka12
pekne prsia mate :) tesim sa ked vidim taketo vysledky :)
ivetka58 dakujem...ty si stale napisala co si velmi vazim :) cakala som co napises ci tie moje vyzeraju podla teba dobre, kedze bol taky rozdiel v mojich prsiach..dakujem

bianka77

Elissa

A dakujem ti velmi pekne :)Budem sa drzat,musi to dobre dopadnut,jedny prsia som si tu v galerke vyhliadla a predstavujem si, ze budem mat presne take....a budem ta podrobne informovat...takze sa ozvi :)

bianka77

Elissa
ahoj moja.To mi je velmi luuuuuuuuuuuto :( Skoda.... :/ jasne mozme si pisat,len ja mam mail..priezvisko a to by som tu nerada pisala :D napis svoj,ja ti urcite napisem....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk