Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Angela3531

slniecko. Podla toho ,ake mas teraz prsia,kolko tuku a prsneho tkaniva,lebo ak mas malo a si chudsia,aby si nemala vlnenie pri velkych implosoch.Ja mam 400, tiez niekedy lutujem ,ze som nedala 450,ale uz terz v predklone vidim vlnenie.Nie je to nic strasne,som 4mesiace po opke,neviem ci to este moze zmiznut,ale citala som ,ze chudsie to mavaju,ked je vacsi implantat,neviem

bianka77

janka.i
pri menstruacii je sklon k zvysenej krvacivosti...tak preto. Preto pri planovanych operaciach sa snazia tomu vyhnut.Ale nie je to zavazna kontraindikacia,asi skor zalezi na chirurgovi a pracovisku ci prizmuria oko :)

janka.i

sashea , ajka

No ja už som po 2 antibiotikách teraz beriem tretie .a aj asi preto mi meškaju tehotá niesom..ale už začinam stresovať o 10 dni mam operáciu a asi dnes zajdem ku gynekologovi si pichnuť vyvolavačku.dufam že dostanem

sashea

Janka.i
Ja som zase brala antikoncepciu a zabudlia upozornit na vysadenie tak mi povedali nech berem dalej.. a dostala som druhy den po opke.. asi z tych antibiotik:/

ajka124

Janka.i

Ahoj. Asi to zalezi od lekara a anesteziologa ale na vacsine klinik ti povedia ze sa nesmie vtedy operovat kvoli zrazanlivosti krvy.
Ja som mala opku vo stvrtok takto pred tyzdnom a v nedelu som uz aj dostala menstruaciu. A mala som dostat az dnes. Niekedy neovplyvnis.

ajka124

Assaabloy

Ahoj. Tak ako to zvladas? Citam ze sa ti riadne polepsilo. To som rada. Mna uz neboli tiez nic. Len v pravej jazve od ruky ma picha alebo tak zapali pri pohybe. Zajtra idem na kontrolu, tak som zvedava co mi doki povie.

slniecko83

barboraF

Tiez dufam ze budem spokojna. Mozno mam preto taku dilemu o tej velkosti,pretoze niektore 450 sa mi zdaju male na niektorych fotkach a zase niektore 400 na niektorych fotkach pohoda velkost na kazdej inak vinikne velkost cicikov

bianka77

lilienka10
:) dufam ze sa stretneme aspon na chodbe...potom sa nejako prihlas :) Ja mam uz po 30 a ty? A dve odkojene deti :))

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk