Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zara9

Ahojte,ja som mala ist na reopku zajtra,ale rano mi volali,ze to musia prelozit..takze idem az o tyzden-24.10. :(
teraz mam 375 gulate ES a budem mat 610 anatomicke..idem k dr.Cervenovi..ide este niekto z vas vtedy?

Susy1982

Assabloy
kazdym dnom bude o kusok lepsie,ked si zaspominam na seba tak si pametam ze som sa sprchovala iba od pasa dole viac ako 2 tyzdne po op a k ranam som si nepripustila ziadnu vodu,je to riziko lahko sa vodou moze este nie zahojene miesto infikovat a potom to pobolieva,je lepsie rany iba prelepovat a okolie vlhc. obruskom poutierat...ja som rez na prsnej ryhe vobec necitila a nemla som nijaky problem...

barboraF

All
baby? Vobec neviem ake prsia mam ocakavat:-D Mam svoje trojky a implantat mam navrhnuty 515ml anat.VP bude z toho aspon E kosik??

sashea

Apepina
Ahoj urcite si zober pohodlne veci- teplaky tenisky aj pyzamo na gombiky:).. ja som si zobrala aj dzusik na pitie.. kefku som si ani nevybrala..:)

apepina

Assabloy

Ahoj tak som rada ze uz je ti lepsie, uz aj mne sa termin blizi a uz aj zacinam trocha stresovat. A inak co si si brala so sebou lebo ani neviem co si mam vziat. Inak som si pisala s doktorom a nakoniec sme sa dohodli ze nebude robit korekciu kedze ja chcem este jedno dieta v buducnost a potom si to dam popripade upravit. Takze mam mat 390 cc budem mat cislo podprdy D co mne uplne staci kedze ja som dost chuda:-) Tak sa drz zatial.

sashea

Mam foto iba pred, tiez som vcera rozmyslala ze dam po opke uz teraz.. ale vybil sa mi tel.. tak asi dnes odfotim v sprche.. strasne sa mi zdaju velkeeee..stalee:D a to mam len 360.. a kocky tu pisu o 500vkach a normalne si to neviem predstavit:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk