Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Olesya

Moje fotky by ti boli na nic.a ta konkretna baba tu nema fotky.tak skus na omlazeni.cz popizerat temy o plastike prs.su tam tiez baby s vacsimi implosmi a maju tam fotky.ale musis tam byt registrovana aby si videla fotky.alebo tam zaloz temu s nazvom 171cm 66kg navrhnute 515ml.a baby ti poradia ci je to vela alebo nie.nirktore sa dost vyznaju a vefia presne poradit.
Ja som sa bala, ze 245ml bude malo a baby mi tam dobre poradili, ze to bude na moju pistavu az az...

A ked si bola na konzultacii a dr ti pivedal ze 515ml....nepovedala si mu, ze sa ti to zda vela? A on co na to....ja di myslim, ze ti to urobi plne C mozno mensie D.

faba1

K mudr.červeňovi
mne sa to zdá strašne veľké
nedalo by sa ti poslať foto na email?
nedá sa mi dostať do galérie,chela by som to vidieť aspoň

Olesya

Podla mba na teba je to ok. Vies kazdenu tie ml urobia inu velkost. Ja mam len 245ml nizky profil.a kupila som si prvu pidprsenku nevystuzenu a je to kosikD.
A jedna baba ma podobne rozmery ako ty a ona ma 535ml vysoky alebo extra vysoky(neviem presne) profil a kupuje si 80C pidprsenku...

Olesya

Faba
A mas ich pevne alebo nie?
Aky kosik nosis?
A ku komu ides?
A da ti to pod sval asi,ze?
A co ti dr povedal.ako to bude vyzerat?
Vies ono vela zalezi aj od poziadaviek pacientky.aj od moznosti a stavu prs...niektori dr radi robia male, niektori vacsie plne prsia...

faba1

Ahojte kočky,nemáte niekto 515 anatómy vysoký profil?nie sú moc veľké?mám operáciu vo štvrtok,bojim sa tej veľkosti.

deed

caute kocky, tak podavAm spravu skoro po roku. predvcerom som si nasla nejaku hrcku a v stredu ma caka kontrolne sono. netusim, ci to moze byt ruptura alebo len nejaka cysta .... nemate niektora takuto skusenost?

inak musim povedat, ze tie prsia su fakt super a dokonca vobec nevidno, ze nie su moje :)

vsetkym cakatelkam drzim prsty, nech to vyjde podla predstav :)