Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

Sya

Pokial si neotehotnela tak obidve Prsia si mala rovnako makke? Pretoze ja co mam ten prsnik vyzsie je tuhy a ten druhy praveze makky. Vsak to że spokojna nebuden pokial nepojdem na reopku. Hroza Ked som nemala Prsia bola som nespokojna a teraz Ked ich mam som znova nespokojna że niesu symetricke. Inak dufam że Ked v buducnosti pojdem na reopku nedopadnem rovnako to by ma uz upalne porazilo

slniecko83

Janica25

Ahojky tak to mi je luto że Tiez nie si spokojna. Ja mam Tiez taku istu velkost ako ty a Tiez Cervenovka. Ja som no,sila pas do Kriza a aj tak to nepomohlo. Ja Ked mam podprdu tak bo vystrihu je to ok ale bez podprdy nehrozi vtedy je vidiet ten rozdiel. Inak podla toho ake mam plavky je vidiet rozdiel.Ked som isla na opku tak som vobec nerozmyslala na tym żeby som mohla mat Prsia asymetricke po opke, skór som sa bała aby neboli komplikacie. Urcite pojdem na reopku v buducnosti.Planujeme miminko tak potom po tehotenstve. Ale Urcite este pred tym ako otehotniem chcem aby doktor videl moje Prsia a povedal mi preco moje Prsia vyzeraju tak ako vyzeraju.

janica25

Slniecko
sya
pozeram ze mame rovnaky problem.Ja som absolvovala opeeaciu minuly rok v january.Strasne bolesti som mala nakoniec bol hematon na pravom prsniku museli vytlacat krvnu zrazeninu z prsnika.Chodila som pol roka stale na kontroly mala som dlhsie pooperac.podprsenku 3mesiace dr.hovoril ze je vsetko ok aj ked som ho upozornovala ze sa mi nezda asymetriou prsnik.No on mihovoril ze to je len moj pohlad ze ten rok to bude trvat kym sa ulozi.No ani po roku sa to nezmenilo stale je aj bolestivejsi jednoducho je rozdielny a aj bradavka je vysie oproti druhej zle sa nosia podprdy vo vystrohoch vidiet vacsi prsnik.Mala som ist v roku na kontrolu no nestihla som lebo som otehotnela a rizikove tehot.v nemocnici.Neviem ako to budem riesit a co dalej a este takto to vyslo ze neviem kedy sa tam dostavym najskor za tri mesiace a to uz budem kojit..Myslite ze to pojde aj vymenit?lebo nie som spokojna aj muz to vidi ze su riadne rozdielne

evellina

ahojte...baby mam druhy termin operacie v decembri, prvy som musela teda na december presunut...baby zaujima ma este jedna vec, ako reaguju potom muzi na vase nove prsia???...ale pravdu....paci sa im to, alebo ste sa stretli aj s nazorom, ze sa im to nepaci???...predsa tie prsia su uz umele...mna caka augmentacia v decembri a bojim sa toho ako zareaguje okolie a hlavne to muzske ....uz teraz som sa stretla s blbymi otazkami, ked mam push-upku tak sa ma zopar chlapov opytalo, mas umele prsia??ß a tvarili sa pri tom tak cudne :(

Olesya

Tak som este kratko po opke. ale rovnake ich mam od prveho dna. zatial sa na tom nic nezmenilo. Hlavne brafavky su v jednej rovine.
Bola som v tt. Dr marsal.

sya

Olesya
a mas ich rovnake?? Tiež ma napadlo či sa to nedá takto, ze z jednej mi odreze.. A u koho si bola??
Slniečko
je mi ľúto.. :( uz ked si od začiatku nespokojná nebudeš kým si ich nedáš opraviť.. Síce je pravda, ze ja mám po dvoch deťoch co určite zmenilo silikóny aj to, ale neverím, ze až toľko .. Hneď po opke mi jeden viac "stal" držal pekne hore a druhý sa mi zo spodu dotykal hrudníka či ako to napísať a teraz je to len viac..
Bittersweet
a teraz ich máš rovnaké?? Niečom v galérie tak nemôžem pozrieť.. Ja len pozerám fotky na internete a len som tak trochu sklamaná ako vedia spraviť asymetriu iný doktori a mne to nevedel.. Ale uz neriešim, budem riešiť ked ani druhé nedopadne dobre, co dúfam, ze sa nestane..
Mimi123
tak mi mohol odstrihnut s väčšieho, ale on to ani nenavrhol.. Ale ako píšem vôbec som z konzultácie nemala dobrý pocit, len som strašne chcela prsia tak som do toho šla.. A myslím si, ze ak žena nemá rovnaké prsia tak aj preto ide a zaplatí si aby tie prsia rovnaké mala, podľa mna je hlúpe ísť si dát zväčšiť prsia a nemať ich rovnaké, ale každé iné..

Olesya

Baby a neskusali ste to reklamovat?

Mne este dr navrhival, ze ak by to na operacke vyzeralo ok, ale casom, ked sa prsia usadia a odpuchnu bude vidno rozdiel, tak by mi v lokalke urobil modelaciu....
Vam nikto nic take neponukal?

slniecko83

sya

Ja mam Prsia 8 a pol mesiaca a mam okruhle 450 ml. Na mojich je tiez zospodu vidiet ako je jeden vyzsie. Ja nemozem nosit s vystrihom tricko.bez podpry,pretoze ako mam jeden prsnik vyzsie tak je vidiet ten rozdiel vo vystrihu także Musim nosit podprdu aby aspon v tricku nebol vidiet rozdiel. Chcem ist v buducnosti na reopku taketo Prsia nechcem mat.

Olesya

Tiez som mals asymetriu. Lave prso som mala trisku vacsie. Ale ked som mala plne prsia, bolo to ok.nebolo to nejako vidno.v obleceni vobec. Ale ked prsia neskor poklesli a stratili objem, to lave prso pokleslo viac. Tak sme sa s dr dohodli, na rivnakych implantatoch do oboch prs a ked ich vlozi, uvidi, ci to lave prso bude treba upravit.ak implantat nevyplni prso natolko, ze to bude nepatrny rozdiel, tak urobi modelaciu okolo bradavky.
Nakoniec aj tak bolo.mne jazva navyse nevadi.lepsie, sko byt nespokojna...ale su zeny, co modelaciu odmietaju a radsej zvolia vacsi implantat. Ale ani to nie je vzdy ono.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk