Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilienka10

predoperacne som si robila minuly tyzden este zajtra interne,,,od bolesti neviem co si zoberiem..uvidim co lekar povie co si mam davat...ja budem asi potrebovat nieco silnejsie na utlmenie bolesti dost tazko znasam,sad to vydržim...

Trinity Orion

assabloy

Ja mam 4.dec. operaciu,uz sa neviem dockat.Ale prejde to,aj ty si este teraz riesila predoperacne a vsetko okolo toho a uz to mas za sebou a snad aj ta rekonvalescencia prejde rychlo,to je z toho asi najhorsie..co uz.Aspon tu sa mozme podporit,naozaj aj ja som velmi vdacna za toto forum,jednak sa clovek aj vela dozvie a ma aj s kym o tom pokecat,o pocitoch a tak..a ozaj co si davas od bolesti?Ake lieky?

tomyum1

Caute baby uz som sa pytala ale nikto neodpisal... Nechcete termin konzultacky k MUDr. Cervenovi na 8.11.? Kamoska ma termin ale rozhodla sa ist k inemu lekarovi a termin ide rusit...

assaabloy

Trinity Orion
dakujem velmi pekne :)
a ty kedy mas operaciu?
mne toto forum velmi pomohlo celkovo som vedela co asi ma caka, tiez som takto citala vsetky prispevky kazdy den aj galerku mam celu prezretu :)

lilienka10

tie pocity su rozne::)))aj tak dakujeme za prianie...to ma asi kazda z nas,ale musime verit ze vsetko bude ok,a potom sa budeme tesiť:))len tie bolesti,ked tu citam...kazda inak preživa:))

Trinity Orion

Caute baby.Ajka 124,assabloy,ale aj vsetky ostatne...citam tu ako prezivate stavy tesne pred operaciou a teraz po nej,chcela som vam len povedat,ze moc drzim palce,aby to bolo uz co najmenej bolestive,mna to sice este len caka,ale ked si tu citam prispevky,nejak to prezivam s vami.Tak sa drzte a nech ste co najskor v pohodicke:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk