Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

ahojte dievcata v stredu som mala operaciu, vsetko bolo ok a vcera v noci ma zacalo velmi stiplavo boliet pod prsnikom lavym, aj v podpazusi svalstvo ked s nou pohnem co len malicko tak boli. mam pocit ze je to v okoli rezu. neviem. je toto normalne? vstavala som s pomocou ale ok, a teraz uz s bolestou. poradte mi prosim co robit. uz premyslam ze si rozopnem pooperacnu mozno ju mam nejako zle ja netusim.

tomyum1

Sashea
Dakujem za infosky...
Mam termin opky 12.12. aky pekny datum :-)
Lutujem ze som hned nesla k tomuto lekarovi urcite by mi to urobil lepsie nez to mam... mam teraz 420 a 375 ml anatom mentor a dame implose teraz podla zakladne toho vacsieho takze vyberieme nejake ml z tych co maju 13 cm priemer(viac uz nie, trcali by mi po bokoch). Teraz dame asi gulate vysoky profil. Nagor asi... No a teda asi rovnake, aj ked rozhodne sa az priamo pri opke podla sizerov. Uz by som to chcela mat dobre a riesit uz ine starosti a nie kozy :-) z tohto tvojho lrkara som mala pri 2 konzultkach fakt dobry pocit a to ze sa venuje rekonstrukcnej chirurgii.
Som rada ze som nasla na tomto fore babu - teba kt si bola u neho a mozem pokecat... Dakujem:-)

Luca123

All

Ahojte baby...dlho som tu nebola. Chcem sa spytat. Vsetko bolo ok a vcera mi zacala bolest prsa a dnes aj opuch a bolo stale super a zrazu bolest. Uz to je skoro pol roka po opke.
je mozne,ze je to aj z posilky,kedze presne na tej str. Citim aj chrbat akoby seknuty.
chcem len vedet,ci niektora mate skusenost alebo tak...dikes

sashea

Slniecko83 BarboraF
Baby predoperacne mozu byt stare max 2 tyzdne, zacnite si vybavocat terminy ale skor aby vsetko stihli:)))

sashea

Tomyum1

Ja som chcela gulate s vysokym profilom a on mi vybral podla tabuliek Nagor..

Videla som viacej jeho prac-ukazoval mi v notebooku a velmi dobre a videla som aj tie kamosky.. ta jedna mala cca nulky..uplne az prepadnuty hrudnik, nikdy nenaka prsia a este po dvoch detoch, dal jej 275 anatom lebo je uplne chuducka a uzasne vyzera.. klobuk dole..

Zavolaj mu, na emaili moc neraguje, resp neskoro.. ak mas otazky volaj.. je velmi mily, ja mu volam s kazdou somarinou:)

A kedy mas termin opky?

barboraF

Slniecko83
Nepovedal mi to ale uz som to pozrela na siklienke a bude vysoky profil...vidis to ani mne nevravila sestricka v papieri mam napisane,ze mesiac pred mam zacat vybavovat predoperacne inak nic...potom jej zavolam :-) ty potrebujes sono prsnikov?

slniecko83

barboraF

Ti nepovedal alebo si prepocula aky budes mat profil? Ja zase neviem kade mi pojde rez ci pod prsiami alebo pazuchou. Ozaj a tie predoperacne testy ake stare musia byt?

barboraF

:-) aj ja som sa uz uobudila s tym pocitom,ze mam velke prsia ale rychlo sa to skoncilo :-D :-D... Doktor mi sam navrhol anatomicke,ze okruhle by som mala zle. Samozrejme aj fotku som ukazala,boli na nej len prsia,jeho praca a neuveris on hned vedel o koho sa jedna:-D Len ma stve ze neviem sky profil implosu budem mat

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk