Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

barboraF

Slniecko83
Ja som mavala vacsie prsia,po porode ked som kojila som nosila E kosik teraz mam C. Ja som aj dost schudla a na prsiach mi zostalo vela koze a ovisli mi takze katastrofa...

assaabloy

Ajka124
ahoj mna operovali vo stvrtok a este mam dost silne bolesti v prsnej ryhe. sama nevstanem.ledva sa pohnem. troska pochodim alebo pohnem rukami a uz boli.to svrbenie by som brala ze sa hoji. nato ze ta operovali stvrtok a v sobotu uz si ok tak parada si myslim. kazda to znasa inak. ja som dala stavku s rodinou ze dva dni doma a potom idem von..ale som ju prehrala :)

slniecko83

barboraF

Ja som uzucka pod prsiami a prsia mam tale polky,ale doktor povedal ze zaklad mam zevraj dobry. O kolko sa ti zmensili prsia po kojeni? Mne asi tak cislo a pol. Vsak ja keby teraz nenosim pushapku tak som rovna katastrofa

barboraF

Aj j som kukala hned tie tabulky:-D no mne dal 80C a mam hrudnik 75cm. Ked rozmyslal nad podprdou pytal sa koperniecha ze do coho ich narveme,som sa zostala divat ze coo? :-D no som zvedava...aky mas zaklad?

slniecko83

barboraF

Doktor povedal ze podprda bude 70D ze aj pri 400 a aj 450ml. Tak preto aj ked som pozerala doma po konzultacke tu tabulku tak som sa rozhodla pre 450. A ty budes mat aku velkost pooperacnej.?

ajka124

Ahojte baby. Vo stvrtok ma operovali.. este v piatik boli bolesti a v sobotu super. Len vcera vecer zacali zasa. Ale taky iny typ. Strasne svrbenie a v jednom mieste na pravom prsniku take palenie pri pohybe. Mate s tym prosim niekto skusenosti?

ythyl

Susy1982,

tak to je super,ze nespoplatnuje konzultacie:)dakujem za info:)kosice mam blizko,tak tam zajdem na konzultaciu:)len musim pockat do januara,lebo az potom budem mat polroka od kojenia:/najradsej by som to mala hned za sebou:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk