Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilienka10

tie pocity su rozne::)))aj tak dakujeme za prianie...to ma asi kazda z nas,ale musime verit ze vsetko bude ok,a potom sa budeme tesiť:))len tie bolesti,ked tu citam...kazda inak preživa:))

Trinity Orion

Caute baby.Ajka 124,assabloy,ale aj vsetky ostatne...citam tu ako prezivate stavy tesne pred operaciou a teraz po nej,chcela som vam len povedat,ze moc drzim palce,aby to bolo uz co najmenej bolestive,mna to sice este len caka,ale ked si tu citam prispevky,nejak to prezivam s vami.Tak sa drzte a nech ste co najskor v pohodicke:)

barboraF

Slniecko83
Korekciu mi musi robit kvoli pravemu prsniku z toho mi ide zobrat aj zo zlazy kusok a z laveho len trosku koze..

barboraF

Slniecko83
Ja som mavala vacsie prsia,po porode ked som kojila som nosila E kosik teraz mam C. Ja som aj dost schudla a na prsiach mi zostalo vela koze a ovisli mi takze katastrofa...

assaabloy

Ajka124
ahoj mna operovali vo stvrtok a este mam dost silne bolesti v prsnej ryhe. sama nevstanem.ledva sa pohnem. troska pochodim alebo pohnem rukami a uz boli.to svrbenie by som brala ze sa hoji. nato ze ta operovali stvrtok a v sobotu uz si ok tak parada si myslim. kazda to znasa inak. ja som dala stavku s rodinou ze dva dni doma a potom idem von..ale som ju prehrala :)

slniecko83

barboraF

Ja som uzucka pod prsiami a prsia mam tale polky,ale doktor povedal ze zaklad mam zevraj dobry. O kolko sa ti zmensili prsia po kojeni? Mne asi tak cislo a pol. Vsak ja keby teraz nenosim pushapku tak som rovna katastrofa