Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katuss25

slafci1807

Ahoj,tak ja idem na konzultaciu k dr.Marsalovi do TT sesnasteho oktobra mam konzultaciu tak som strasne zvedava ako dopadnem ake velkosti mi navrhne ribi zn,mentor uz mam vsetko prestudovane je to kvalitny implos:-)dufam ze sadne aj mne a na operaciu by som hned po novom roku rada sla mam karernictvo aby som dlho nemala zatvorene...ja mam siroky crbat tiez cvicim i ked mam teraz pauzu cvicim len tak pre seba...aj ti povedal co si mas doniest do nemocnice?pyzamo?ako sa don obliect...tak ty to mas super ja som s to mam blizko nr no tt ma taha viac.Videla som jeho pracu tak som zvedava..predoperacne musia byt tesne pred opkou aj sono ci kazda klinika vyzaduje ine?daval ti do podprsenky implantaty na skusku tak podla toho si sa rozhodla?pisala si ze nemas tiez prsia tak aj do malych moze dat velke implantaty?

Rozalka

Zojka83

aj ja na teba myslím veľmi často, a si na tomto fóre naozaj najväčšia hrdinka, držím palce aby všetko dobre dopadlo, aby si sa konečne tešila pekného dekoltu... veľmi ti to prajem..

Ythyl

ja som tiež bola objednaná v Chirmede a ihneď ako som sa dozvedela čo to tam sa deje som sa preobjednala ku Očenášovi... :-))

zoja83

ythyl
dr.Kacmar je na odvykacke a liecita sa dlhodobo ,sudnou cestou som to riesila sud bude teraz v oktobri ale myslim ze to pojde do stratena pretoze kamoska kotra ich tiez zazalovala za sfusovane dve operacie tak Kacmar neprisiel lebo ze je PN a sud sa odrocil takze to je na dlhe lakte ale riesim si to uz inak ...zalozny plan...napisem ako to dopadlo samozrejme a mozme sa zasmiat :)

mata 125
to je dlha story ,museli ist vonku pretoze po 2 nezdarenych operaciach v KE v Chirmede museli ist von, lebo to zle urobili a mala som bolesti takze asi tak vyberal mi ich Ocenas a teraz ma ma nastarosti Dr.Cerven ten sa ma snazi dat dokopy

mata125

bianka77
podla mna by ti bolo lepsie pri jednom to dat urobit..bude to mat otvorene tak nech to vyberie...ale to samozrejme sa treba dohodnut s operaterom

bianka77

mata125
viem, ze to nevadi,ale ci si to dam vybrat teraz pri operacii alebo sa dat rezat potom ..ked sa to zahoji,usadi..neviem.

mata125

bianka77
toto by aj mna zaujimalo ci sa to da vybrat pri opke...ja mam tiez zopar cyst tak neviem tiez ked pojdem na sono pred operaciou co na to lekar povie...vravela mi ze nevadi ak su cysty v prsniku...aj niektore babenky tu pisali ze nevadi...

bianka77

All
vyberali niektorej pocas augmentacie aj hrcku z prsnika? ja chodim pravidelne na kontrolu a dr.vravel ze by to bolo vhodne vybrat,nemusim okamzite,ale sleduje to dlhsie,nemeni sa to ,len to trosku narastlo..tak radsej.Dokonca to tam do tych paierov ani nenapisal,ze treba to von-len povedal...tak teraz neviem...ci to urobit naraz...alebo ako? 19.10 mam termin.Samozrejme ten co robil sono,nevie ake mam plany :/

assaabloy

ahojte tak uz som doma. potom napisem co a ako. teraz chcem oddychnut hodinova cesta autom ma troska vycerpala. inak sa citim dobre. velkost implantatov lavy 375ml pravy 325...rozdiel bol vacsi. videla som prsniky chvilocku pri preveze. vobec sa mi nezdaju velke take akurat.no este om ich videla iba zhora ked som lezala pri preveze

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk