Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mata125

zoja83
ahoj..mozem sa ta opytat podla tvojich prispevkov som si domyslela ze ty si uz implose mala? a ak ano preco si si ich dala vybrat?dakujeem za odpoved :)

penelope1

Dada77
To až rok musí byť bez kojenia? Ja som počula, že stačí pol roka. No tak neviem či nebudem aj dlhšie čakať lebo by som chcela pol roka kojiť teraz ma malý dva mesiace.

slafci1807

katuss25
aj ja už sa veľmi teším predoperane si riesim sama, EKG a toto vsetko mam 22.10 a nabuduci tyzden bud v utorok alebo piatok mam ist k obvodnej na vsetky testy. Idem k Mudr. Ocenasovi, dostala som na neho odporucanie u kocky co bola rok dozadu u Cervena, ze on sam jej povedal preco si to nedavala robit doma v PU ked je tam taky vyborny plysticky chirurg, tak preto idem k nemu. Mam to pod nosom neprevezem nic a podobne... no on mi navrhol 425 ml kedze sa venujem fitnes a chcela som do 2 mesiacov hned cvicit a pripravovat sa na sutaz, ale ked som bola na poslednej konzultacii povedala som mu ze jedna kamoska fitneska ma 500 aj som ukazala foto a povedal ze mozeme ist aj do vacsich pokojne ze na moje proporcie by som zvladla aj 550ml ale dlhsia rekonvalescencia a dlhsie necvicenie a hlavne by bol aj vacsi skok vidiet v plavkach tak sme sa dohodli na 500ml arion. Tak som spokojna s vyberom pristupom sestricky su perfektne aj doktor vsetko mi povysvetloval a mal trpezlivost. Tak sa naozaj tesim a ty kam ides a kedy??

ythyl

zoja 83,

ahoj a nesnazila si sa to potom riesit sudnou cestou?a co je vlastne s tym doktorom?ja mam u Cervena konzul.koncom januara,ale nechce sa mi cakat,tak som chvilku rozmyslala aj na Chirmedom,ale po tvojej skusenosti,rozmyslam nad Avelanom a dr. Mladekom,ten Chirmed by bol iba kvoli blizsej vzdialenosti.

zoja83

dada77
som chcela napysa ze Kacmar mi vyrezal zdrave tkanivo z praveho prsnika...bezdovodne:( to som zistitla az po vybrati implantatov

shiela

assaabloy
gratulujem:-).Myslela som na teba včera. kedže zvažujem ísť ku švehlikovi tak ťa prosím keď budeš už ok, doma v pohode napíšeš mi podrobnosti aj z opky aj z konzultačky a predoperacných vysetrieniach? písali sme si -azuritko022@gmail.com.joj taka som rada ze máš dobrú náladu po opke. normálne si ma nabudila a pozdvihla odhodlanie ist na opku:-)

zoja83

dada77
v podstate dr Cerven urobil maximum na to aby to bolo co najlepsie ale viac sa uz neda urobit,jedine tie implantaty len sa bojim vlnenia neskor kedze mam tenku kozu ,zvazujem ariony tak na 99per

zoja83

dada77
no fibroza vznika zevraj tak ze sa sije stale na tom istom mieste a tkanivo jednoducho zhrubne a ztvrdne,no Dr.Cerven je sikulka a pre mna to bola posledna nadej ..aj ked na foto to vyzera fajn stale to nie je dobre ,chcela som este s dr urobit jednu opku v marci zhruba aj s impln.lebo mne na pravom prsniku chyba tkanivo ...to mi veraz dr Kacmar....podotykam zdrave tkanivo takze mam dieru v jednom prsniku a aj ked mam hore ruky tak to strasne vidno a potom v predklone,ked bude cas poslem foto ...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk