Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

barboraF

Slniecko83
To som pocula,ze tam s nim byv aj ten mladenec,samizda sa vola Koperniech ale nenii som si ista...To je fajn,ked je srandista aspon odlahci situaciu :-D Ty uz mas aj po opke,ze? Casto tu citam prispevky ale je tu tak vela kociek,ze sa mi to pletie :-)

katuss25

Ahoj slafci1807 dakujem za odpoved ja som to teraz skusala zo 450ml a moja 13r dcera boze mami to mas male daj si vacsie myslim ze aj tych 500 by bolo na mne faj pri nasic vyskach je to akurat a ake mas prsia ty povolil ti taku velkost?kam ides ake implantaty co predoperacne?budem ti drazat palce ...juj tesim sa s tebou keby som uz ja mohla napisat ze idem

katuss25

dada77 dakujem no teraz ic fotit nemozem asi by tam uz nikto nesiel:-)citala som tu vela prispevkov ved ja v posl case ani nic ine nerobim len citam o augmentacii a akpo zistit velkost tak som si dala 400ml ryze do sacka no mne to velke ale vobec neprislo uz 45Oml bolo lepsie ja mam 85 myslim pod prsiami vysoka som cez 180 chcem vacsie male na mne absolut neukazu ale moze prsia su male medzi pol a 1..1hadam ked mam menzes dostat:-)tak ci mi to bude mat kam napchat:-)boli ste niekto u dr marsala?alebo poculi?ja idem 16na konzultaciu a ze trva hodinu tesim sa hned by mi ic aj mohol operovat no musim cakat do januara koli praci:-(bolesti sa& nebojim len mam strach aby mi telo implantaty prijalo

slafci1807

Ahoj katuss25
ja mám vysku 181 a pod prsiami 82 a idem 24.10. na Opku tuna v PU a mam objednane 500 takze sa neboj ist do vacsich ;) radsej nech to je trosku viac ako sa prebrat a povedat fuuha mohli byt vacsie. A ja rovnako nemam momentálne ziadne prsia ;)

Dada77

Penelope1

hej, aj moja sestra musi cakat rok. Ona ma uz implose, ale asi 10 rokov, no a medzitym bola aj tehotna a maleho kojila 2 roky, takze chce ist na reopku. Len doktor povedal, ze musi byt min 1 rok odstavena od mlieka, aby mohla ist na reopku.

penelope1

katuss25 Dada77
Ďakujem :-) Som rada, že nie som sama, ktorá chce prsia aj napriek vyššej váhe aj keď ja ju mám trochu viac vyššiu :-)Ale na operáciu chcem ísť takto o rok lebo kojím tak hádam dám nejaké kilečko dole :-)

Dada77

katuss25,

do galerky sa dostanes tak, ze posles foto svojich prs (samozrejme bez tvare) na galeria@zoznam.sk a nezabudni napisat tvoj nick. Na zaklade tohto mailu dostanes link a heslo, s ktorym sa ku fotkam dostanes.

Dada77

Penelope1,

ja mam 167 cm, vahu (bohuzial) 68 kg a pod prsiami 90 cm. A tiez si idem dat urobit silikony. Ale vzhladom na moju sirku hrudnika mi doktor odporucil 525 ml a ze moze ist min na 475 ml, lebo ze pri mojich proporciach by sa na mne mensie stratili. Takze neboj, nie su tu same chude modelky. :)))))

slniecko83

barboraF

Veru pan doktor Cerven je srandista. Neviem ci na kazdej konzultacke ale ja ked som bola tak okrem Cervena tam bol ah taky mlady sympaticky doktor a to som sa aj hambila vyzliect..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk