Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

barboraF

Luky2112
Takze pre istotu sa pripravim na cakanie...konzultacia prebiehala ako? Najskor ste pokecali a potom pozrel prsia? Vobec neviem co cakat:-D nikdy som na takej konzultacke nebola:-) mala si aj nejaky obrazok prs aby vedel zhruba tvoju predstavu?

Luky2112

BarboraF
Ja som bola tiez objednana na 14:00,ale cakala som tam minimalne 1,5 h.,ale zevraj vtedy mali nejaky casovi sklz takze neviem....

hankab

assaabloy

tak to som rada, že sa máš výborne. Trošku aj závidím, že to už máš za sebou. Ja v piatok ešte len predoperačné vyšetrenia a v utorok samotná opka. Prajem skoré a bezproblémové hojenie.

assaabloy

dievcata moje zlate dakujem ze ste mna mysleli...uz mam po operacii citim sa vyborne ani neviem kedy a uz mam prsia :-)

mata125

Dadda77
ano aj tak budem mat vlozene...a mozem sa opytat aj ti to vysvetlil preco?mnavravela ze je to lepsie ze to ma lepsi efekt,ze sa neposuvaju ci co....tiez budem mat anatomicke.

koli770

Lucy89 Ďakujem za radu.
Bude ta Červen určite hneď brať dnu.Takže čakať nebudeš.Samotná konzultácia bude trvať tiež chvíľu.cca 15 až 30minút

barboraF

Babyyy ako to prebieha u Cervena na konzultacke? Ked som objednana na 14:00 tak ma vtedy aj vezme,ci sa mam pripravit na dlhsie cakanie? Bolo by mi to jedno len mi hrozi,ze pojdem vlakom a tie spoje zBB do PB ziadna slava veru.

luccy89

Koli770

Ja som tri tyzdne po op a soferovat som zacala po dvoch tyzdnoch. Sportovu podprsenku nosim od vcera a z kosticami vraj mozem az zase este po troch tyzdnoch :-/ na boku lezim len ked mam dost vysoko pod hlavou aj to este nevydrzim dlho, lebo ma to zacnr tlacit. Podla mna
na to sama dojdes kedy sa ti bude dat. Ale zeby som pocula nejake vrzganie v prsiach to nie :-)

koli770

Žienky chcem sa poradiť
som týždeň po operácii (Dr.Červen, anatomické 370ml rez pod prsiami)
Kedy môžem ležať na boku?
Aj vám to tam vo vnútri tak niekedy vrzga a tlačí?
Kedy môžem nosiť cez deň športovú podprsenku alebo bez kostíc a iba na noc pooperačnú
Kedy budem môcť šoférovať?
Ďakujem za odpoveď

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk