Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kerstin

Titten, kiezby som mala po opke. Uz som mala tri terminy a vsetky som zrusila. AJ u Cervena aj tuto v AT u Dr. Aignera, ale ja som strasny workoholik a praca ma nepusti. Akurat po veceroch studujem vsetky infosky a za tri roky ci kolko som uz na tomto fore, mam toho nastudovaneho strasne vela...

slniecko83

barboraF

Ja budem mat 450 ml ES okruhle vysoky profil. Doktor sa ma pytal ake by som xhcela prsia a ja ze take stvorocky. Tak mi navrhil 400 a potom 450 a ja sim sa nakoniec nevedela medzi nimi rozhodnut a tak rozhodol doktor ze 400. Ked som si doma na nete pozerala velkosti a rozdieli medzi 400 a 450 ml tak tam je maly rozdiel a tak si objednam tie 450. Ty mas aku predstavu o velkosti a tvare?

Titten

Cafex, chodis sem este? Chcem sa spytat, co povedal lekar, staci potom ist za 6mesiacov od opky na kontrolu? Este som stale nebola po prvom mesiaci od opky a uz je to 5mesiacov pomaly

Titten

koli770,

krasne ti ich urobil MUDr Cerven.

Inak sa vzdy cudujem, ze ked date pomaly 3-7dni po opke, tak krasne prska, ziadne modriny. Ja som bola cierna neskutocne, ale mam asi sklon k modrinam, lebo mne este z odberov predoperacnych modrina na ruke mesiac a pol mizla. Cize moje prve foto prs su dost des, cele zltocierne, az to vyzera ako iny tvar

Titten

kerstin,

ty uz mas po opke? Bola si v AT operovana? Pripadne, kolko to tak vychadza v AT. Ja som bola na SVK, aj ked sa ma kamosky pytali, preco som v AT nesla, ale ani som to neriesila, lebo tie referencie nejake na SVK lekarov uz som mala dlhsie nacitane.

kerstin

slafci1807, to boli akoze Ariony drahsie ako Mentory?
To je dost zvlastne. U nas v Rakusku su to najlacnejsie implantaty.

katuss25

slafci1807
ja chcem gulate a vies ze mi vobec nebude vadit ze to vypada nejak umelo vzdy som tuzila po velkych prsiach a tak teda nech ic mam:-)fuuu tak ty ozaj makas posli mi trocha pevnej vole ja potrebujem zodit cez leta 4kg som dala dole teraz ich mam spet tak chcem skusit trampoliny aspon 2x do tyzdna lebo po opke si tak skoro nezaskacem budem rada ze co to doma urobim a budem moct do prace ist..neboj uvidis aka budes stastna po krasne velke prsia bude s teba kocka deti budu odpadat:-)

slafci1807

Katuss 25

Dakujem si zlata, dufam ze to bude ok a aj ja mam sesternicu Rebeku, ktorá je rovnako poriadna Rebeka :* k tej rekonvalescencii, on to skor myslel na cvicenie. Nakolko ja naozaj velmi cvicim chcem aj zavodne a moje priority bol chrbat ramena a hrudnik a tie ramena som nesetrila a valila naozaj velke vahy, preto ze budem dlhsie zrejme mimo v tomto smere, nie ako ze dlhsie PN tak aby som to upresnila ;) a celkova cena je 2950 a je jedno ake velke implantaty si vyberiem, tak mi povedal. Ja som najskor chcela mentory ale vraj tieto ariony su az 6 plastove a rozdiel v cene bol do 200 eur tak uz vravim kaslat na to, pri tej sume 2kila hore dole, tak som sla do tych. A napriklad prvotne som chcela gule ale to mi hned povedal ze mam dost siroky chrbat a doslova muzsky hrudnik ze by tam bol obrovsky skok pri vacsich implosoch, tak som si dala tie kvapkovite... a neviem dobry pocit mam z lekara jeho pristupu, mal trpezlivost a uz to fakt chcem mat za sebou, neurozu normalne mam tak sa tesim :)