Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Dada77

Assaabloy a kde ti to vlastne robili ? Ani neviem odkial si. Ale tesim sa ze tak pozitivne naladena pises, hned sa viac tesim aj ja na opku. Napis zhrnutie - velkost, znacku, kade ti ich davali a preco ti dali dreny. Secko chcem vediet. ;))))

Titten

assaabloy,

gratulujem k prsiam. Si sikula, ze si sa takto pekne ozvala, ja som tiez napisala sem na forum, hned ako som sa z narkozy prebrala. Sem tam prerusovane surfovanie, co som vracala, inak rovnake pocity a bude to este lepsie. Velka gratula k prskam a tesime sa na fotky. ake velkosti a profily ti nakoniec dal? Pouzili ste ten sizer?

Dada77

Assaabloy gratulujeeeeem !!!

Tak uz to mas za sebou ? No normalne ti zavidim. Tak prajem co najmensie bolesti a co najrychlejsie hojenie. Cakame na podrobnosti. ;)))

assaabloy

ahojte :-) mam sa vyborne. mam dreny vobec nevadia. chodim na zachod v pohode. od operacie som dostala druhu inkekciu ktora zabrala okamzite surfujem na nete pozeram telku takze vsetko je fajn. nebola som nerozna pred opkou a to som velka stress woman netusim ako je to mozne ale to asi celkovy ten moj postoj k opetacii. mam strach ale odvaha je vacsia. dali mi tu tabletku na uvolnenie stresu ale som v uplnej pohode aj prisla a aj odidem ;-) asi pred 2tyz som dostala taky panicky strach a som vam tu napisala.zopar odpovedi a pohlad do zrkadla ma znova dostal hned do formy. no a som vam vsetkym velmi vdacna ze ste mi davami informacie a pomahali. strasne zlate zienky ste.dakujem dakujem.
hankab drzim silno palce a napisem ti este.
inak bolesti su take normalne kedze to bol zasah do tela.no nato su inkekcie a lieky. a kazda to ma inak. moj lekar dr Svehlik velmi sympaticky chlap ako aj jeho sestricky. prsia som este nevidela takze potom napisem. dufam ze su pekne a nepripadaju mi velke vobec :-)

barboraF

Koli770
Aha jasnee,ja som chcela tu fotku hlavne preto lebo chcem take vacsie prsia a samozrejme,ze dam na ich rady:-) No som zvedava ako dopadnem,idem v piatok :-) A ty si spokojna? Potrebovala si aj sono prs pred opkou? A dakujem,ze si napisala :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk