Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

Dada77

ja byť na tvojom mieste tak určite idem do tých väčších,lebo pri tvojom obvode pod prsiami 90 cm, nebúdú ani tie 525ml nič extra velké...takže určite by som nad menšími ani nerozmýšlala..nemusíš sa bát že najprv pôdjú prsia a potom ty :) to by ti pri tvojom obvode musel dat aspon 1000ml aby to bol taký wow efekt...myslím že s 525ml ti to tak akurát vyplní kožu po kojení ale nečakaj naozaj bomby :)

angie77

wanesca

na boku spávať najskôr po 4 týždňoch, určite nie skôr, pretože tie silikony nie sú ešte prirastené a pri ľahu idú logicky aj tvoje prsíčka nabok a tým že vzniká práve v období 4 týždňov okolo silikonov taká kapsička ktorá ich bude držať, tak neustálym natahovaním by ti tam mohli vzniknút zhrubnutia, ktoré určite nechceš :)

sashea

Tomyum1
Ano bola som u paliatku v zeleznicnej, je tam sestricka cely den a noc a bola strasne zlata.. pomahala nam sadat a aj na wc..vsetko... paliatka operuje iba stvrtky a vtedy ma prenajate cele oddelenie len pre seba a nikto iny tam neni. Sestricka ze je tam furt ta ista lebo spolupracuje s paliatkom, fakt bola super.. :)) a doktorovi aj ked som v sobotu rano volala hned ma zdvihol a bol uplne mily.. po opke ma rano o pol 8 odbalil skontroloval a poslal domov:)

Dada77

Baby, vy ste proste uplne perfektne. Moc moc dakujem za vsetky odpovede.

Titten,
ak by si sa mi popytala na toho Palenčára, budem rada. Dakujem. Inak implose mi nedaval do ruky, ale poradil mi to s ryzou - 525 ml ryze do sacku a napchat do podprdy. Ale ja som si to krava napchala do pushapky, ma nenapadlo, ze to sportovej podprdy to bude realnejsie :)). Zajtra vyskusam a hodim foto do galerky.

16kristina02,
dakujem za odporucenie na Racza. Pozerala som tvoje prska a mas ich perfektne !!! Uplne som sa nadchla, lebo sa mi fakt velmi pacia. No uvidim, este som sa k nemu objednala na konzultaciu na 23.10. a dala som si tu konzultaciu aj s 3D vitualizaciou, mozno mi to napovie viac, ako to bude cca vyzerat.

Este raz diky moc baby a ASSABLOY - skus nejaku sukromnu kliniku, tam by s tym nemali mat problem. Nemate nahodou v KE Procare ? Ja chodim do Procare tu v BA a oni so sonom nemaju problem. Aj na priamu platbu, v pohode. A tak isto gynekolog by ti mal napisat listok, no v kazdom pripade drzim palce.

wanesca

ahojte baby,
chcem sa vas spytat. Pred 2 tyzdnami mi vymenili implantaty na väcsie. Po akom case mozem spat na boku a tak? preco vlastne teraz nemozem? nesmie sa, ci len leb prsia nepovolia?
inac stare implantaty sa daju este pouzit, ked nie su pouzite?

tomyum1

zoja83

drzim velmi palec a dakujem aj za ostatne baby ze si sa podelila aj s negativnymi skusenostami lebo bohuzial je to tak, ze nie kazda operacia musi dopadnut dobre

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk