Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Dada77

Penelope1

hej, aj moja sestra musi cakat rok. Ona ma uz implose, ale asi 10 rokov, no a medzitym bola aj tehotna a maleho kojila 2 roky, takze chce ist na reopku. Len doktor povedal, ze musi byt min 1 rok odstavena od mlieka, aby mohla ist na reopku.

penelope1

katuss25 Dada77
Ďakujem :-) Som rada, že nie som sama, ktorá chce prsia aj napriek vyššej váhe aj keď ja ju mám trochu viac vyššiu :-)Ale na operáciu chcem ísť takto o rok lebo kojím tak hádam dám nejaké kilečko dole :-)

Dada77

katuss25,

do galerky sa dostanes tak, ze posles foto svojich prs (samozrejme bez tvare) na galeria@zoznam.sk a nezabudni napisat tvoj nick. Na zaklade tohto mailu dostanes link a heslo, s ktorym sa ku fotkam dostanes.

Dada77

Penelope1,

ja mam 167 cm, vahu (bohuzial) 68 kg a pod prsiami 90 cm. A tiez si idem dat urobit silikony. Ale vzhladom na moju sirku hrudnika mi doktor odporucil 525 ml a ze moze ist min na 475 ml, lebo ze pri mojich proporciach by sa na mne mensie stratili. Takze neboj, nie su tu same chude modelky. :)))))

slniecko83

barboraF

Veru pan doktor Cerven je srandista. Neviem ci na kazdej konzultacke ale ja ked som bola tak okrem Cervena tam bol ah taky mlady sympaticky doktor a to som sa aj hambila vyzliect..

sashea

Baby inak mi doktor povedal ze si mam mastit kremom rany 2krat denne... mam 3 tyzdne po opke a od vcera vybrate stehy. Aj vam to odporucal dr?

Katuss25.. ahoj ja mam 167, 56kg a pod prsiami 70...mam gule 360.. takze si myslim ze 400 nebude vela:)

Assabloy
Tak vitaj medzi silikonmi:))) drz sa a hlavne oddychuj

katuss25

Ahojte,som obj na konzultaciu k dr.Marsalovi boli ste tam niekto?strasne sa tešim ale aj bojim.Som vys 180cm a pod prsiami mam 85cm chcela by som 400ml okruhle dufam ze nepovie ze je to vela moje prsia ziadne mozno polky:-(budem vdacna za kazdu odpoved...ozaj a kde najdem galeriu s foto?

penelope1

Baby ešte som nevidela galériu lebo som ešte nepridala foto nejako nieje čas pri tom mojom krpčekovi :-) Mám zas otázku :-) Je tu nejaká kočka ktorá si dala robiť prsia a má trošku vyššiu váhu? Nepatrím medzi tie najchudšie ale aj tak chcem väčšie prsia :-)

Dada77

Zoja83,

no preluskala som sa tvojimi fotkami a poviem ti.... teda nezavidim. Ty si si teda presla torturami ! Pocuvaj a ako ti vlastne vznikla ta fibroza ci to sa ti to stalo ? No ale klobuk dole, potom ako vyzerali tvoje prsia ti to Cerven naozaj kraaasne urobil. Naozaj, krasna robota.