Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

Dada77 dakujem pekne
apepina jasne dam vediet. som strasne unavena dufam ze to dopadne dobre. troska som oslabena akoby namna nieco liezlo, no pila som caje s citronom snad ma zajtra este v pohode pooperuju.
ani neviem co na seba obliect co zobrat so sebou...ajked lekar povedal ze zobrat iba zubnu kefku :) a prist v teplakoch.

sashea

Tomyum1

Nie fotky som este neriesila

Ano som spokojna, zatial:) su este opuchnute akurst sa mi zdaju velke:) ja som sla na odporucanie 2 kamaratok, jedna bola teraz v lete.. a straasne spokojne su:)

Ja mam procare takze predoperacne som si dala tam, ale urobia ti ich aj priamo v zeleznicnej ked sa objednas v jeden den.. kludne sa pytaj:)

Trinity Orion

tomyum1

ahoj,fotky v galerke este zatial nemam.Navrhol mi 350 vysoky profil,ja som chcela gulate mentory a on nemal namietky,no ale na koniec sme sa dohodli na 400.

apepina

Assaabloy

Ahoj tak zajtra drzim palce nech si spokojna s vysledkom. Potom ked ti bude lepsie napis co a ako aby som sa vedela co ma caka:-)

assaabloy

slniecko83
dakujem urcite napisem.
bude si treba zvyknutze vobec nejake prsia mam. aj ty koli770 asi to potrva co som pozrela tvoje fotky z boku nezdaju sa mi velke ale take akurat k tebe. tak len sa zotavuj a ked mozes posli aj nove foto bez podprsenky. no konecne budem vyzerat aj ja ako zena :-) :-) :-)

slniecko83

Assaabloy

Tak uz zajtra mas veljy den. Drzim palce a potom napis svoje pocity. Od bolesti je zevraj dobry flektor. A nebojkaj350 nebudu bomby. Teraz sa mozno obavas ci nebudu velke na tvoju postavu a kto vie mozno casom po opke si povies mohli byt aj vacsie

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk