Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

barboraF

Luky2112
Pri slove hromadna som si hned predstavila,ze vsetky polonahe ste tam boli a skusali implantaty:-D:-D To je dobre,ze je pohodovy. Ja som hanblivka strasna:-D Joj tak ty si chuducka,utla. Ja mam pod prsiami 75cm tak uvidim co navrhne :-) a ty uz mas po opke?

Luky2112

BarboraF
My sme mali konzultaciu taku hromadnu :) bolo nas vo vnutri asi 5 ale to nam len rozpraval teoriu o silikonoch a potom sme isli kazda pojednom do vnutra (ja som tam bola so svagrinou tak sme boli vo vnutri spolu),pozrel si ma,hned prva jeho veta (a vy chcete preco nove prsia :)))) ) skoro som odpadla co mi hovori....prilozi ti tie inplanataty k tvojim prsiam ze aka velkost by sa ti asi hodila...mne dal 350 ml 370 mi uz dat nechel,ja mam 65 cm pod prsiami tak ze by to bolo uz dost ale keby som chcela tak by sa mi zmestilo aj viac....neboj aj sa tam zasmejes,on je velky srandista ;)

Dada77

Assaabloy a kde ti to vlastne robili ? Ani neviem odkial si. Ale tesim sa ze tak pozitivne naladena pises, hned sa viac tesim aj ja na opku. Napis zhrnutie - velkost, znacku, kade ti ich davali a preco ti dali dreny. Secko chcem vediet. ;))))

Titten

assaabloy,

gratulujem k prsiam. Si sikula, ze si sa takto pekne ozvala, ja som tiez napisala sem na forum, hned ako som sa z narkozy prebrala. Sem tam prerusovane surfovanie, co som vracala, inak rovnake pocity a bude to este lepsie. Velka gratula k prskam a tesime sa na fotky. ake velkosti a profily ti nakoniec dal? Pouzili ste ten sizer?

Dada77

Assaabloy gratulujeeeeem !!!

Tak uz to mas za sebou ? No normalne ti zavidim. Tak prajem co najmensie bolesti a co najrychlejsie hojenie. Cakame na podrobnosti. ;)))

assaabloy

ahojte :-) mam sa vyborne. mam dreny vobec nevadia. chodim na zachod v pohode. od operacie som dostala druhu inkekciu ktora zabrala okamzite surfujem na nete pozeram telku takze vsetko je fajn. nebola som nerozna pred opkou a to som velka stress woman netusim ako je to mozne ale to asi celkovy ten moj postoj k opetacii. mam strach ale odvaha je vacsia. dali mi tu tabletku na uvolnenie stresu ale som v uplnej pohode aj prisla a aj odidem ;-) asi pred 2tyz som dostala taky panicky strach a som vam tu napisala.zopar odpovedi a pohlad do zrkadla ma znova dostal hned do formy. no a som vam vsetkym velmi vdacna ze ste mi davami informacie a pomahali. strasne zlate zienky ste.dakujem dakujem.
hankab drzim silno palce a napisem ti este.
inak bolesti su take normalne kedze to bol zasah do tela.no nato su inkekcie a lieky. a kazda to ma inak. moj lekar dr Svehlik velmi sympaticky chlap ako aj jeho sestricky. prsia som este nevidela takze potom napisem. dufam ze su pekne a nepripadaju mi velke vobec :-)

barboraF

Koli770
Aha jasnee,ja som chcela tu fotku hlavne preto lebo chcem take vacsie prsia a samozrejme,ze dam na ich rady:-) No som zvedava ako dopadnem,idem v piatok :-) A ty si spokojna? Potrebovala si aj sono prs pred opkou? A dakujem,ze si napisala :-)