Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

koli770

BarboraF
Mne najskôr rozprával potom pozeral prsia.On ti priloží veľkosti na tvoje prsia a potom si povieš či sa ti zdajú malé veľké dobre.
Fotku som nemala ale môžeš si zobrať.najlepšie je to nechať na nich akú ti veľkosť vyberie oni to už najlepšie vedia.
Nemusíš sa báť sú tam všetci veľmi zlatý

mata125

assaabloy
pripajam sa :)k blahozelaniam...bola si velmi nervozna pred opkou?lebo ja mam najväcsi strach z nervozity,ktora je u mna obrovska ked mam niekde ist...a co bolesti?ako zvladas?ak budes mat cas a sa budes citit tak napis :)

tomyum1

Assaabloy

Super si to zvladla gratulujem k novym prskam, dobre hojenie zelam a tesime sa na fotky a podrobnosti :-)

barboraF

Luky2112
Takze pre istotu sa pripravim na cakanie...konzultacia prebiehala ako? Najskor ste pokecali a potom pozrel prsia? Vobec neviem co cakat:-D nikdy som na takej konzultacke nebola:-) mala si aj nejaky obrazok prs aby vedel zhruba tvoju predstavu?

Luky2112

BarboraF
Ja som bola tiez objednana na 14:00,ale cakala som tam minimalne 1,5 h.,ale zevraj vtedy mali nejaky casovi sklz takze neviem....

hankab

assaabloy

tak to som rada, že sa máš výborne. Trošku aj závidím, že to už máš za sebou. Ja v piatok ešte len predoperačné vyšetrenia a v utorok samotná opka. Prajem skoré a bezproblémové hojenie.

assaabloy

dievcata moje zlate dakujem ze ste mna mysleli...uz mam po operacii citim sa vyborne ani neviem kedy a uz mam prsia :-)