Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

zoja83

pozri si nick adadka, ju robil dr paliatka, dal jej gulate impl, rovnaka zakladna a rozdielne ml s rozdielnymi profilmi a vyzera to podla mna super...

tomyum1

ahoj sashea, ty si bola u dr paliatku, on operuje v zeleznicnej nemocnici? je to tam ok? pristup, starostlivost a tak? mozes mi pls napisat ako to tam prebiehalo? dakujem :-)

tomyum1

zoja 83

ides znova na opku? k dr cervenovi? co ti navrhol, ake velkosti?

ako som pozerala tabulky (lebo aj ja riesim asymetriu) tak pri mensich velkostiach impl idu velkosti po sebe po 25-30 ml, ale pri vacsich ml uz po 45-50. v mojom pripade rozdiel 45 ml urobil to, ze mam opacnu asymetriu a predtym bol jeden prsnik mensi len zospodu, akoby mu chybal dole ten objem, a teraz je ten povodne mensi kvoli vacsiemu impl cely vacsi ako druhy, no zle je to podla mna... to je tym, ze aj ked sa pouziju rozdielne velkosti, zakladna by mala mat rovnake rozmery, pri gulatych impl rovnaky priemer (dokorigovat rozdiel v ml roznymi profilmi). lebo pri mne napr je ten mensi impl o 0,5 cm mensi a je tym padom cely prsnik mensi. no nie je to jednoduche...

zoja83

assaabloy
kedy mas termin presne?
mala si zavolat doktorovi aky mas problem so sonom a ked tak nech ti da obvodna este zajtra rano listok na sono to ti musia spravit s listkom ci ?

tomyum1

assaabloy

skus si zavolat na nejaku sukromnu kliniku v kosiciach, nejake medicinske centrum kde robia preventivky, ze potrebujes sono a ze si ho zaplatis, nemyslim si, ze by s tym mali mat problem... drzim palce!!!

apepina

Shiela

Ahoj no ja to mam sice az o tri tyzdne, zke zajtra sa chystam zaplatit zalohu a idem k obvodnej spravit tie vysetrenia.

Assaabloy

Tak toto sa len na Slovensku moze stat.... nemam slov no ja zajtra uvidim co a ako hadam ma nikde takto neodbiju, ja tiez beriem malu so sebou. Tak hadam to zajtra vybavis drzim palce.

assaabloy

zoja83
ano mam rozdiel asi 1cislo, neviem, v plavkach uplne a v podprsenke push upke sa citim najlepsie tam je ten rozdiel menej vidiet. avsak ked mam tielko na sebe tak sa posuva vzdy mi vidno z podprsenky tam kde je mensi prsnik tak sa odkryje z nej 1 alebo 2 cm ak si to vies predstavit.vzdy to potom posuvam.tak mi to robi kvoli tomu rozdielu. v lete som skusala push up bikini no vrch bol tak vidiet rozdiel taka prazdnota 1cm volne nevyplnene .ale ta jedna strana najma.tak som ich nekupila kaslala som nato nemalo vyznam sa nato ani pozerat.

assaabloy

shiela
ahoj ano uz sa mi to krati.
dievcata potrebujem este troska poradit. dnes som mala ist na sono ultrazvuk avsak ma tak odbili v nemocnici a nakricali namna ze potrebujem odporucanie od lekara. vsetko by bolo fajn, bola som tam s malym ani nie trojrocnym dietatom a oni sa somnou rozpravali tak odmerane az som odisla. ved mi stacilo pekne vysvetlit co a ako urobit aby som to stihla kedze operacia je v stredu. no nic, na vychode je to uz tak, mozno aj inde. v kosiciach som stretla velmi priatelskych ludi v zdravotnictve doteraz. dobre takze toto sa mi stalo, uz to riesit nebudem avsak ultrazvuk zajtra potrebujem vybavit. volala som obvodnemu lekarovi ten mi odporucanie neda a vraj aj gynekologovia to robia.po ceste som nasla jednu lekarku tiez gynekologia, ta sa somnou ani nebavila ked videla karticku europsku.ked som jej povedala ze ja si to zaplatim ajtak povedala ze ziadne odprorucanie mi neda. moj gynekolog uz telefon nedvihal o 13;30 uz tam asi nebol. skusim ist zajtra k nemu skoro rano.
vsetky mate urobene sono ultrazvuk??????
dajte nejake rady ak vas nieco napada. ja uz mam iba zajtra nato cas

sashea

16Kristina02
:) ja skor stred si necitim.. myslim ze by to mohlo byt aj opuchom..aj ja idem zajtra k doktorovi..:)

16kristina02

sashea

ahoj, aj ja si necitim jednu bradavku, ani prsnik zo spodu, v stretu idem na kontrolu tak sa spýtam, ja som už dva týždne po opke.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk