Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Dada77

Baby cafte,
uz som niekolko krat pisala, ale este mi nikto na moj "problem" neodpovedal. Ale to je teraz jedno.
Baby, ja mam ist 18.11. na opku k dr Palencarovi do Ruzinova. Lenze tym ze mam siroky hrudnik (90 cm pod prsiami) a po zroch detoch mi tam koze ostalo celkom dost (vid foto v glerke), doktor mi povedal, ze mi chce dat 525 ml mentory VP pod sval. Ze moze ist na min 475 ml, lebo ze mensie by sa mi tam stratili. Cim dalej, tym viac som presvedcena o tom, ze ja take megaprsa nechcem. Objednala som sa este na jednu konzultaciu do interkliniku k dr Raczovi, co mi povie on.
Ale moja otazka baby - vsetky tu spominate hlavne Cervena, ale mne to je daleko a tak dlho sa mi nechce cakat na opku. Prosiiiim, neviete o niekom dobrom v BA ? Koho robotu ste uz videli a poznate na neho dobre odporucania ? Chcela by som ist este niekde na konzultaciu, nech si vypocujem viac nazorov, aby som sa mohla rozhodnut. Fakt prosim, skuste sa zamysliet a niekoho mi poradit, najlepsie v BA.
Vopred dakujem kocky.

16kristina02

ahojte baby, som skoro dva týždne po opke a rano si ešte dosť tažko sadam, fakt ma riadne bolí chrbat a tlak na prsiach, cez den uplne v pohode ani neviem že som mala niečo operovane.

Inak videli ste toto -odkaz odstránený- podla mna vyborna cena, dokopy to vychadza 2289e :-)

zoja83

assaabloy
ty ked sa pozeras na ne v podprsenke tak ako vidis rozdiel medzi prsiami o 1 cislo zhruba?
lebo mne sa budu musiet davat tiez rozdielne implantaty a tak neviem kolko treba asi zhruba rozdiel tych 25ml alebo viac asi ....

sashea

Luccy89
Ja idem dnes na vyberanie stehov:).. a uz aj pracujes a soferujes?:)
No cez den ani neviem ze ich mam ale pri vstavani robia este trosku bolesti.. ja som mala aj zapal v jednej rane ale uz je to ok.. dufam:)

luccy89

Sashea

Ja som bola 17.9, tiez gulate vysoky profil, ale 460ml a rano ked si vstanem tak len zacitim nachvilu taky tlak ako keby si museli zase zvyknut na inu polohu. Ale potom cez den ani uz neviem, ze som na nejakej opke bola :-) len ta podprda ma uz vytaca

assaabloy

anosa 12
ahoj ja som mala termin najprv u dr.cervena ale vybrala som nakoniec dr.svehlika z niekolkych dovodov. ajked dr.cerven je profi a referencie hovoria same za seba, moj osobny nazor je, ze na slovensku je vela vela inych lekarov, ktori su rovnako dobri a urobia rovnako dobru pracu. vela zalezi aj od konzultacie ako sa citis pri nej, po nej, aky mas dojem z lekara atd. ja by som asi na tvojom mieste skusila vybavit konzultaciu niekde inde a mozno aj u niekolkych lekarov a verim tomu ze potom sa budes vediet rozhodnut. no ked ty mas konzultaciu az bud rok v juni ak pamatam dobre, tak ja by som to riesila uz skor ak nechces cakat na opku nejaky rok. to iba moj nazor. tak len sa potom spravne rozhodni ;)

assaabloy

tomyum1
ahoj dakujem ze namna aj ty myslis, pozrela som si tvoje fotky najprv,no ten sizer ano je to presne to co opisujes. tak chceme sa vyhnut pripadnej nerovnakosti tak sme to objednali k opke. bude to tak lepsie.ja si myslim ze ten rozdiel v mojich prsnikoch je vacsi nez si to mysli pan doktor, ale zase ja som ten,kto tie prsniky ma a pan dr.je ten kto sa tomu rozumie. dufam ze nebudem mat velmi velke prsia ale take normalne :)
dnes ma tak strasne boli hlava a to mam dva dni pred opkou. inak neriesim strach vobec nic.nestiham nato ani mysliet.
Janesa neboj nic vsetko bude fajn.sustred sa na nieco ine, zamestnavaj sa stale niecim a tych zopar dni co ti ostava ubehne rychlo a ani sa nenazdas budes to mat za sebou.
koli77
ahoj videla som fotky v galerke, dufam ze coskoro aj bez pooberacnej. ako sa mas a ako sa citis? mas este bolesti? drz sa a rychle zotavenie ti prajem.

slniecko83

Janesa

To je normalne ze cim viac sa ipka blizi cloveku lepi a ma aj strach. U mna zatial este strach nie je prave naopak velmi sa tesim a s tym snivanim co ti poviem ja mam opku az v januari a tiez uz sa mi o tom niekedy sniva.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk