Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Riky82

Ahojte,
máte tu niektorá silikónové implantáty vo veľkosti 410?

Čaká ma operácia a chcela by som vedieť skúsenosť, či takáto veľkosť neobťažuje :-) pri bežných činnostiach, a tiež ma zaujíma to, či nebolí chrbát.

Ďakujem za info.

Riky82

Ahojte,
máte tu niektorá silikónové implantáty vo veľkosti 410?

Čaká ma operácia a chcela by som vedieť skúsenosť, či takáto veľkosť neobťažuje :-) pri bežných činnostiach, a tiež ma zaujíma to, či nebolí chrbát.

Ďakujem za info.

Olesya

Anna.m
Mne nemeskala. Bola by som rada, keby ano.prisla mi po tyzdni od opky. Na den presne. Inokedy si chodi, ako sa jej chce a ked to clovek potrebuje, tak nepomeska aspon den dva:-)

anna.m

Serena
ja som cakala ze budu prsia vacsie, takze kludne o 100ml by som prijala vacsie. ale dr. povedal podla rozmerov ze max 390ml sa mi zmesti,dala som si 360ml VP, mam dost velku medzeru. a hlavne v.pooperacnej vyzeraju male ale ked si dam normalnu tak tam uz je videt rozdiel. v pooperacnej si nikto ani nevsimol ze mam silikony.
Inak baby meskala vam menstruacia po operacii? mne uz dost dlho meska.

sya

Zdravím zienky.. Ako je to s výmenou implantátu, ked rez mám pod pazuchou?? Môže mi ich dr vymeniť cez staré jazvy?? Vďaka..

bittersweet

sandritta ja si to uvedomujem asi najviac v klude vecer, cez den ma to nerusi, obcas mi vadia polohy pri spani...plus tiez samozrejme ked mam nepohodlne pradlo, zhruba ako ty. az na to ze ja bez podprdy vobec zase nechodim, vadi mi to takto chodit, jedine v obleceni kde netrcia bradavky. no a plus sa citim ze ich mam tak vacsie:D laser su vyhodene peniaze, moze ti po opakovanych sedeniach jazvy zjemnit, ale nie odstranit...ja po skusenostiach s lasermi neverim ani tomu zjemneniu. pockaj, cas to vyriesi a budes to mat pekne.

Sandritta

bittersweet,
Ja som kvoli tomuto pocitu resp. vedomiu, ze mam nieco cudzie v tele, velmi dlho operaciu odkladala. No musim povedat, ze to tak nevnimam normalne az na vynimky, ked napr. lezim na boku alebo na bruchu. Ked spim na makkom matraci tak je to ok, necitim ich, no ked mam polotvrdy alebo nebodaj spim na tvrdom tak to ani na boku nemozem spat, strasne ma to tlaci ako mam prsia stlacene k sebe az ma to potom trochu boli. Niekedy ma boli trochu ked mam dlho nejaku moc stahujucu podprdu ci moc elasticke tricko. V takychto situacich si uz v podstate uvedomujem tie implantaty lebo je to uz diskomfort ze mi nieco vadi. Inak si ich neuvedomujem vobec. A najlepsie mne je teda bez akejkolvek podprdy, vtedy ani neviem ze mam prsia, to sa ja chcem spytat doktora, ze aky by to malo vplyv na pevnost prs keby som chodila furt bez podprdy.
Jazvy zatial neriesim, skusala som aj tie silikonove naplaste, no myslim ze mi nerobia dobre, skoda 60€!
Este pockam a mozno sa popytam na laser...

bittersweet

sandritta ja som mala tiez minimalny zaklad a prsia mi nikdy do stran nesli, tak nechapem tej pohyblivosti. trocha som sa vypylasila, lebo som si spomenula na nenu1 od trsku, co jej to tak padalo, ale ja to tak nemam az, myslim ze je to ok, ale popytam sa na to na kontrole, preco to tak je a ci to moze mat zhorsujuci sa charakter. jazvy ani ja nic moc, radsej si ich prilis nestudujem, len ja som to ocakavala, vsetky jazvy sa mi hoja dlho, po cisarskom mi zbledla po roku a pol. nemienim s tym ale nic robit, chce to len cas, som skepticka voci vsetkym mastickam ci naplastam. a pocitovo mas ake tie prska, uz su uplne ako tvoje alebo si este uvedomujes, ze to je cudzi material?:) ja skor to druhe a casto v nich pocitujem akysi diskomfort, nechcem to nazvat pobolievanim priam.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk