Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

ivetka58 angie77 a ostatne dievcata
ste strasne zlate ze mi takto napisete velmi mi pomaha ked niekto zareaguje tu na fore hlavne teraz ked sa to uz tak blizi. tak ja uz len cakam, som doma na sk po dlhom case, odpocivam, konecne som sa vyspala a aj teraz poobede, mam tu pri sebe mamu,otca, najlepsiu svagrinu na svete aj krsniatko moje takze uz mi nic nechyba. ani neviem s kym pojdem v stredu na operaciu asi sama. potom snad uz si niekto premna pride :)
apepina dakujem aj tebe a vsetko najpisem :)
angie77 tak tvoje fotecky som si pozrela a mas krasne prsia, ak aj moje budu taketo tak sa tesim.len dufam ze moje pre moju postavu nebudu velke :) zatial si neviem predstavit ze tam nieco vobec v podprsenke budem mat a z irska som si zobrala iba 5 podprseniek na kazdy den do stredy :) boze ako neuveritelne zmenia zenu prsia ked pozeram dievcata vase fotky :)

slniecko83

Angie77

Dufam ze vsetko dobre dopadne a budem si prsicka uzivat. Doma mam 15 mesacneho chlapceka tak dufam ze to vsetko budem zvladat a to hlavne v noci to poriadne nespava a ja ak nahodou nebudem vediet par dni po opke si sadnut z lehu no neviem. Jasne ze budem mat pomoc okolo seba lemze drahy robi nocne a aj to v severnom irskua ja tiez ale tych 6 tyzdnov budem na Sk u rodicov
a to bude asi mamina vstavat k malemu. No uvidime ako to vsetko bude,len nech opka dopadne dobre a aj zotavovanie nech je bez problemov a bude to super

angie77

slniecko83

neboj 3 mesiace ubehnú ako voda, máš super termín, zimu prežiješ nejako v pooperačnej podprde , no a jar a leto si už budeš užívať nakupovaním podprd, plaviek a kopy oblečenia:)

beží to rýchlo, ja mám pocit že som len včera čakala na opku a to som už 11 mesiacov po :)

slniecko83

Angie77

Dakujem za radu. Ja uz si teraz predstavujem ake to bude ked uz konecne budem mat nieco na hrudi a budem nakupovt nove podprdy. Neviem sa dockat a este tak dlha doba do opky

angie77

anosa 12

ahoj, ja som bola u doktora Očenáša v BB, je tu od neho veľa dievčat..on robí pekné prsíčka, dáva prirodzené velkosti a čakacie doby nie sú u neho také dlhé..cca 2 mesiace...ja som platila za komplet opku 2980 eur. Ale je tu kopa iných doktorov, určite ti baby poradia aj iných :)

do galérie sa dostaneš tak ako ti tu baby už nižšie písali, čiže posleš foto svojích prs pred opkou na galeria@zoznam.sk , ale pozor nesmieš tam zabudnút napísat svoje meno ktoré používaš tu na fore aby galeria vedela komu má foto priradit...no základnou podmienkou je prispievat a diskutovat tu na fore, nech trošku vieme kto si čo si :)

angie77

slniecko83

u každého lekára to je inak, inštrukcie ti všetky dá neboj, ale väčšinou to je tak že prvé 4 týždne nosíš tú pooperačnú nonstop deň aj noc...a potom postupne môžeš začat nosit normálne podprdy, ale určite nie nejaké extra pushupky, to budeš cítit sama v akých sa ti budú prsíčka dobre cítit a nebudú boliet..ja som push upky začala až po 3-4 mesiacoch aj to mi nerobilo moc dobre, lebo ma boleli ked boli dlhšie stlačené prsíčka...ono ta po opke ani nepustí do hocijakej podprdy, lebo tie prsíčka sú také neforemné, veď sama uvidíš :)

angie77

assaabloy

ahoj, ja mám velkost 370ml, takže v podstate budeš mat niečo podobné, mne doki vravel že to budú plné B čka, ale podprdy nosím velkosti 75D, ale to je len tak tak, lebo mi vyliezajú bradavky, takže väčšinou kupujem 80D ked sa chcem cítit pohodlne, ty máš lepší základ než som mala ja, takže tipujem že by to mohlo byt podobné ak nie väčšie :)

inak, držím palce na stredu :)

slniecko83

All

Babenky mam sice opku za 3 a pol mesiaca a mam chaos v tych podprsenkach. Po opke musim v kuse nosit par tuzdnov tu poopetacnu podprdu alebo to mozem striedat s inou napr puchapkou?

ivetka58

assaabloy
sportovu podprdu som nosila den noc 3 mesiace ,potom som prestala v noci a cez den som si dala s kosticami len taku jemnu no aj tak radsej mam sportove koli praci ,pohodlnejsie pre mna

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk