Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ythyl

Trinity Orion,

ahooj,ty budes mat 400ml VP,nie?:)a podla coho ste to zhodnotili?:)lebo ja by som chcela podobne mozno trosku este vacsie,lenze vtedy co mi Cerven navrhoval 450ml a ze by siel do vacsich,tak som bola trosku pribratejsia,teraz mam 5kg dole,cize sa mi aj hrudnik zmensil,tak neviem:/nie som zase utla,mam 170 a 56kg a este do Vianoc chcem zhodit:)myslim si,ze mam dost siroky chrbat a pod prsiami mam 70cm,som citala,ze aj ti doktori meraju pod prsiami:) nie,ze dojdem a mi povie,ze max.350ml:)))inak by som asi tiez chcela okruhle,aj ked tie anatomicke sa mi zdaju byt take prirodzenejsie:)

wanesca

angie77
takze teraz este vobec nemozem tak spat? lebo pri 1 opke som citila, ze ani to nepovolili prsia do 6 tyzdnov, lebo boleli, ale teraz povolia uz po 2-3 tyzdnov. takze nemam sa otacat? ja obcas nevedomky sa otocim v noci na bok, ale nie uplne len troska skor rit vytocim, ale hore mam asi normalne na chrbtbe..ale nie som si ista. podla coho zistim, ci sa mi to tam take spravilo, alebo nie? co vlastne sa stane pri tom, ked tam zhrubne? ci co?

Trinity Orion

ythyl

A este k tej tvojej otazke o cene,mna to vyjde 2800 s okruhlimi mentormi,anatomi viac,ale to neviem kolko presne.V cene je aj preoperacne u nich na klinike,len sono si musis este vybavit,to nemaju,ale ked chces,objednaju ta prednostne k nejakej doktorke,co s nimi spolupracuje,aj tak idem.A je to uz cena komplet,aj s pradlom,pobytom,uplne vsetko.

Trinity Orion

ythyl

Ahoj:)Tak ti budem drzat palce,snad budes spokojna,ja budem po v decembri,tak ti popisem co ako bolo...A ako uz tu bolo mnohokrat popisane,Dr. Cerven je urcite kapacita,ale je dost aj inych lekarov,ktori su velmi sikovni a zatial co mozem sudit len podla ohlasov,aj Dr Mladek patri medzi nich.

hankab

assaabloy

ahoj, neviem, či si ešte pamätáš, ale v lete sme spolu písali. Dlhšie som tu nebola a vidím, že zajtra už máš termín operácie. Držím ti palce, nech ti to dopadne čo najlepšie. Ináč ja mám termín presne o týždeň. Daj potom vedieť ako sa budeš cítiť.

assaabloy

ahojte baby tak dnes sa podarilo sono vsetko je v poriadku, odporucanie som dostala od mojho gynekologa ktoreho som tiez rada videla.ta zena ktora bola v nemocnici na recepcii ultrazvuku mi to cele dost stazovala, najprv ze nevie ci ma primarka zoberie, pekne som zaklopala sestricka zlata hned ma zobrala a uz ked mi prezerala primarka prsia este vosla do ambulancie ta recepcna dvakrat a tvrdila ze nemam ani europsku karticku :) na ktorej pise ''european health insurance card'' znacka europskej unii a v strede IE ako Irsko kedze som rezidentom irska. vraj tam ma byt EU no ja fakt neviem o co jej islo. uz sa z nejsamotna primarka smiala a podporila ma aj ona v silikonoch vraj kontroluje prsia velmi pekne je to aj sestricka sa pytala ake velke implantaty budem mat ..no 350ml vraj velke su tak neviem. no snad to nebudu bomby :) takze pekne predpoludnie mam za sebou a teraz uz iba kupit tie sacky na chladenie co sa davaju potom na prsia, este puncochace na operaciu kupit a nejake kafe so svagrinou vecer a rano sadam na vlak a pojdem sama :)

ythyl

Ahojte baby,

ja by som sa chcela este spytat tych,ktore boli u dr.Mladeka,kolko stala operacia okruhlych aj ananatomickych Mentorov a ci v cene boli zahrnute aj predoperacne vysetrenia:)a ci tie vysetrenia sa robia den pred opkou,ci kedy?

dakujem :)

Dada77

Angie77,
som sa pobavila - presne to som nechcela, ze najprv vojdu do dveri prsa a po pol minute ja. :))))
Tak dufam, ze sa nemylite kočky. Ale dik za rady, v kazdom pripade ste mi vlastne potvrdili to, co povedal doki.

ythyl

Trinity Orion,

ahoj rozhodla som sa pre neho a volala som tam a mi povedali,ze este nemaju diar na januar,ale buduci tyzden sa mam ozvat,tak dufam,ze stihnem ten januar,aby som tak max.do marca mala uz nove prsia:)skoda toho Cervena,ale fakt sa mi nechce cakat niekedy v novom roku 2015 :(

angie77

zoja83

ahoj vitaj :) som rada, že si sa ozvala, že zase trošku vieme čo je u Teba nové, ako pokračuješ...naďalej Ti veľmi držím palce a veru si aj často na Teba spomeniem , ako sa asi máš..tak som rada, že ťa tu vidím :)