Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivetka58

assaabloy
ja mam 365 postavu skoro ako ty a kupujem si podprdky skoro vsetky znacky 75C no v H&M 75D,a mne sa zdaju moje cicuse dost velke aj bez podprdy a ked si dam push up tak su uz moc velke.inak som o vacsich prsiach tuzila 20 rokov a nedavala by sam teraz vacsie,myslim ze mam take akurat ,drzim palceky aby si bola ok v stredu,neviem co robis v irsku ale hadam nemas tazku pracu,ja som bola off az 2 mesiace po opke :)

assaabloy

anosa 12
ahoj. ak chces sa dostat do galerie tak posli fotku svojich prsnikov bez tvare na galeria@zoznam.sk a potom dostanes instrukcie, heslo a kod potom budes mat pristup k fotkam v galerke.nezabudni vsak poslat svoj nick ktory mas na tomto fore. inak co sa tyka lekara ja som bola objednana k dr.cervenovi ale z niekolkych dovodov som nakoniec vybrala dr.svehlika v kosiciach. u neho myslim zeby sa aj dalo vybavit skorsi termin ako bolo aj u mna. takze tolko moj tip ale mozno dostanejs aj ine od ostatnych zien a tak potom uvidis co skor vybavis a ktory lekar ta presvedcil. drzim palce :)

anosa 12

Spominate galeriu a foto, prosim mohla by som dostat suhlas,aby som si mohla pozriet foto? Je popri foto uvedene i meno dr., ktory op vykonaval? Dakujem

anosa 12

Ahojte, som rozhodnuta podstupit augmentaciu, myslim, ze rozhodnutie nezmenim i ked teda nikdy som po takomto zakroku nesnivala, no hold dve tehotenstva a vek...takze idem riesit. Problem mam taky , ze by som opku chcela cim skor. Termin konzultacie mam u dr. Cervena az zaciatkom juna, opka ktovie kedy... Este rozmyslam dr. Marsal, prosim dajte nejaky tip na skuseneho dr. Dakujem

assaabloy

slniecko83 koli770 ivetka58 a vsetky baby dakujem vam velmi pekne. koli770 ked mozes tak napis email na mojaposta777@centrum.sk fb som deaktivovala ale iba docasne.
dnesna konzultacia bola vyborna, vela info som mala tuto z fora :) skusala som 325ml prvy pohlad ze bomby nakoniec sme dali 350ml a na lavy prsnik 375 aby sme vyrovnali velkost. pre istotu vsak objednavame merac aby sme co najpresnejsie trafili implantaty a aby prsia boli rovnako velke. tento merac stoji 100eur. rezy som chcela v podpazusi, ale asi pojdu pod prsiami, bude to tak lepsie kedze treba tu rovnakost urobit co najpresnejsie. da sa to vsak oboma sposobmi. to sa rozhodne definitivne az v stredu rano. finalna velkost by mala byt Cecko v push upke Dcko. zdali sa mi bomby velke ale vraj to bute taka rozumna velkost a vecsina a vas ajtak uvazovala ze mohli dat vacsie. no a este jedna vec co som chcela napisat je, ze som chcela mat prsia pekne pri sebe. lekar mi povedal nosit potom push upku aby sa prsia tlacili k sebe a oni sa potom asi tomu prisposobia takto nejako som to pochopila.medzera medzi nimi bude cca 3cm kedze mam siroky hrudnik. naco vlastne nosite dievcata po operacii tie sportove podprsenky? tiez preto aby boli stiahnute pri sebe prsia? ak mate cas niektora tak prosim mi napiste.
takze operacia bude v stredu rano o 9 hodine.

koli770

Asabloy
Aj ja som ti písala no napísalo mi, že akoby máš zrušenu stránku.
Je to ťažké ale dá sa to vydržať.Myslím si, že každá to zvláda inak.Dnes je to už lepšie.pošlem do galérie aspoň foto v podprde.
Ostatným držím palčeky.

angie77

matilda

no ja budem za pár dní 11 mesiacov po opke, zatiaľ je všetko v poriadku, cicušky poslúchajú, leto bolo perfektné, hlavne tá zmena šatníku :) občas si samozrejme poviem, že mohli byt aj väčšie, viac vyzývavejšie, ale to som práve že pred opkou moc nechcela, len teraz keď som si na ne zvykla, tak je to iné... :D ale už rozhodne opku neplánujem, som rada že som to zvládla bez komplikácií a je všetko v poriadku...na sone som ešte nebola, nejako sa mi do toho nechce :)je to taký divný pocit íst na sono so silikónmi, že aké budú reakcie :)

matilda1

angie

dakujem moja no som maximalne spokojna teraz to je super a ked si dam este pushapku tak neni o com haha.aj v plavockach v lete som si to poriadne uzila fakt:)a ty sa mas ako moja si ok vsetko mas v poriadku uz si kolko po opke absolvovala si uz aj nejake sono?

lilabmw

tak zase pokusas hihi moja no je to na tebe co sa tyka tej velkosti tak jesne aj sedemstovky si daj ak sa ti zmestia viesco ja dam aj ceckovu podpidu v pohode neni to az taky rozdiel a ty si chuda predpokladam ze len kozu mas ja som hlavne rada ze som si dala tie gulate co bola dobra volba kvoli poklesu mam to super som spokojna a stastna ze som to hlavne v zdravi prezila...ak planujes babo tak pockaj a daj si potom ja by som to asi tak tiez urobila uz lebo urcite sa to zmeni po tehotenstve kazdopadne sa drz a makas v posilke stale?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk