Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anonym_76

ALL
Ahojte baby,som 6.dni po opke u dr.červena.prosim vas, kedy ste sa vedeli same posadit z postele? je to hrozne,neviem si sama ani lahnut ani sadnut.

angie77

matilda??? :)

..no čo moja? krásne máš tie cecušky,akurát som pozerala fotky, no pochváľ sa, aké bolo leto s ešte krajšími a väčšími cecuškami? velkostne už stačia či? :))) chlapi musia byť z teba hotoví, toto už tak lahko nezakumufluješ ako tie prvé :)

lilabmw

matilda

no moja uz mam konzultacku za sebou ale zase to zvazujem ci ano ci nie ja neviem proste mam ich pekne a bojim sa ze mi väcsie uz budu zavadzat.a aby bol rozdiel dr. navrhol 600 alebo 650.Tak uvidime v maji by som mala mat opku tak mam este dost casu to poriadne premysliet.Mozno si dam len ten nos a prsia fakt az po dietatku :-/ uz som z toho jelen :-D

assaabloy

Ahojte tak uz mam preoperacne vysetrenia za sebou vysledky neskor ...aj ranajky ;-) a o 11hod konzultacku...neskor napisem ako dopadla :-)

matilda1

caute babule

davno som tu nebola zajacik dakujem za pridanie foto do galerky:)

angie??

lilabmw??-krasne mas aj pery som dnes pozerala?co reopka riesis to este ci??

ewellka??cicka moja krasne mas tie balony si si ich poopalovala dufam riadne v lete haha:)))

ako sa mate babule?
a vsetkym novym gratulujem k peknym kozenkam stoji to zato vsak???

barboraF

Ahojte holky...Plati sa na konzultacii u Cervena nejaka zaloha pri dohodnuti terminu opky? Ci mi daju termin a plati sa az potom? Dakujen

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk