Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

Dada77,

ja sice MUDr Palencara nepoznam, ale spytam sa, daval ti skusat makety implosov ako by to na tebe vyzeral ten objem?
Ak nie, neskusis sama si naplnit vrecka s mukou a dat do nejakej sportovej podprdy?
Viem, ze je to tazsie, ak mas prsia vykojene a vela koze, ze horsie sa to skusa ako rovnej doske, kde ta koza nezavadzia, ale pre ten pohlad, aby si videla, kolko to asi urobi na kosikoch.
Ja mam obvod iba 68cm pod prsiami a implose mam 330ml stredny profil anatomy. Akoze keby boli vacsie, este to nebude jacat, myslim, ze do 400ml by som vyzerala este tak prirodzene. A ked si vezmes, ze na obvode napr medzi 525ml a 400ml nie je az taky mega rozdiel, to sa len cislami zda, ale nie je to tak. Tak si vezmi, ze ty mas hrudnik samotny 90cm, co je az o 22cm sirsi obvod ako mam ja. Myslim, ze tie 525ml budu uplne krasne prirodzene prsia.
Ak si si nie ista lekarom, ze nemas ten spravny pocit, tak z BA okolia ja neodporucam ULK(MUDr Guba), ale odporucam napr MUDr Marsal, co robi v PK v Lifemed clinic (operuje sa v Trnave v Euroclinicu), inak konzultacka, stehy a kontroly do PK mozes chodit.
Potom velmi peknu pracu a pristup ma MUDr Trska (pozri galerku, vela bab ma pekny vysledok, on aj korekcie robieva) a ako ti radi aj kristina, tak aj MUDr Racz a Hedera z Interklinik stoja za vybornu zmienku.
Drzim palce, aby si si vybrala dobre a bola o tom presvedcena

Titten

assaabloy,

asi to moc nepomoze ale odomna sono neziadali ani v ULK ani tusim v Euroclinic, kde som bola, ale kedze na mna gyndo prdel co sa sona tyka a nikdy v zivote som na sono prs nebola, tak som sama chcela ist nan.
Odporucanie mi napisala obvodna, ked som jej povedala, co potrebujem k tej opke. Len mi prizvukovala, aby som tam nevykladala, ze idem na augmentaciu, ale tvarila sa, ze treba nutne sono a nieco preverit.

zoja83

tomyum1
tak muz stoji pri mne ,mam este malo rokov na to aby som do 60 tky bola taka zohavena po dr.ktory si teraz uziva odvykacku..nie je to fer..keby mi nevyrezal to zdrave tkanivo tak by som to neriesila ..ale takto mam o jeden cislo mensi prsnik a dieru ked dam hore ruku a bez toho aby som nevypchala podprsenku sa fungovat neda az moc to vidno v podprde...verim ze mi dr .Cerven pomoze...aj ked nebudu dokonale krasne ako maju tu kocky v galerke ale aspon nieco ...potrebujeme este pockat kym nebude rok aby sa vsetko zahojilo to je do marca a potom sa pustim do toho ....

assaabloy

zoja83
este mi moj obvodny lekar povedal ze kazdy gynekolog to robi a ked som zasla za jednou gynekologickou ta mi povedala ze sa to robi iba v nemocnici...okrem toho ze ma aj. a ona odbila skaredo so slovami ze s europskou kartickou " to sa radsej vyjadrovat nebudem " ak som sa spytala o co ide,ze ja si to platim tak iba zopakovala ze sa vyjadrovat nebud. no strasny pristup.som zvedava ako pochodim zajtra. moj gynekolog je velmi dobry lekaraj sa tesim ze ho navstivim a verim ze mi pomoze

zoja83

assaabloy
no ten listok by ti mal dat aj obvodak mne ho tak dali a ked nie tak gynekolog musi ved idel len o sono ,ono hlavne dr potrebuje vediet v akom stave je zlaza a ci tam nieco nahodou nebodaj nie je ....drzim palce zajtra to uricte vybav nejako od rana

zoja83

tomyum1
adadke sa perfektne trafl do velkosti a profilov tak tomu sa hovori ze trefa,len by som chcela vediet ako to vypocital co treba dat,neriesili to sizerom?

tomyum1

zoja83

po tom vsetkom co si si uz 'uzila' s prsiami si veru zasluzis mat ich konecne v poriadku. obdivujem tvoju odvahu bojovat ale ani sa ti vlasten necudujem lebo vidim podla seba ze ked nie som spokojna musim s tym nieco robit, ak su moznosti.
co na to tvoja rodina, su ok s tym, ze tolko operacii si podstupila, ci krutia hlavami a nechapu, alebo uz to s rodinou ani nerozoberas?

assaabloy

zoja 83
operacia je v stredu rano a uz iba zajtra mam cas na sono. obvodny lekar mi to odporucanie nedal. skusim rano este mojho gynekologa.pisledna sanca. neviem ci by bolo mone operovat bez tohoto vysetrenia co myslis?