Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matilda1

caute babule

davno som tu nebola zajacik dakujem za pridanie foto do galerky:)

angie??

lilabmw??-krasne mas aj pery som dnes pozerala?co reopka riesis to este ci??

ewellka??cicka moja krasne mas tie balony si si ich poopalovala dufam riadne v lete haha:)))

ako sa mate babule?
a vsetkym novym gratulujem k peknym kozenkam stoji to zato vsak???

barboraF

Ahojte holky...Plati sa na konzultacii u Cervena nejaka zaloha pri dohodnuti terminu opky? Ci mi daju termin a plati sa az potom? Dakujen

slniecko83

Assaabloy

Ja som sa pytala keby ti navrhol vacsie. Uvidis zajtra som zvedava ake navrhne a buduci tyzden mas opku hm ty sa mas.

assaabloy

koly770
ahoj blahozelam k novym prsiam myslela som na teba aj som ti posielala sms. uz som na slovensku az vecer budem doma. rano konzultacka a predoperacne. ani neviem ako sa do tych kosic na tie spravne miesta tak skoro rano dostanem. ale som rada ze si napisala...az si ma upokojila ze zvladnut sa to da. prajem ti skore zotavenie a uz sa tesim na fotecky. ;-) popripade emailik. no ale som fakt zvedava ake velke navrhne lekar mne.som na mobile tazko sa mi pozera spätne tam sa ma niekto opytal ci si dam vacsie ak lekar navrhne cca 400-450ml ...ked moj odhat taky laicky jr 325-350...NETUSIM CO urobim vsetky fotky co som mala pripravene som zabudla v irsku. takze asi dr svehlikovi moju predstavu nakreslim :-)

sya

barbora10 mladsia sestra bola minuly rok u neho na frnak a dobre jej spravil, aj starsia sestra pred dvomi na kozi a tiez dobre, to len ja taka nespokajna som.. :) napisem ti na face.. btw dobre vyzeras, uz minule som ti chcela napisat.. po dvoch detickach aj ja chcem.. :)

koli770

Ahojte dievčatá.Takže už mám po operácii.Doktor Červen je šikovný aj milý.Mám 370ml, anatomické.zdajú sa mi veľké.uvidíme ešte je to opuchnuté.hrozne to boli ale pre krásu treba vydržať.Videla som si ich.sú krásne.potom pošlem fotky. Ostatným držím palčeky.

barbora10

sya

ahoj moja.ale kdeze,velmi malo teraz nemam tolko casu,ale sem-tam nakuknem a aj prispejem ak je cim:-)zhoda nahod,ze sme v ten isty den sa tu zjavili.dlho som tu teraz nebola,len planujem vymenu a chcem si dat urobit aj frnak,lebo to moje posledne cislo nosa,potom su z len choboty,sa mi nepaci:-)a ja jednoznacne opat k cervenovi.ja som z jeho pracou maximalne spokojna,aj co som videla prace inych doktorov,tak mne sa jeho praca paci najviac.ale tak sto ludi sto chuti,mas na vyber,tak vyberaj:-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk