Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

peta79

gratulujem k radostnej správe, ved toto je omnoho úžasnejšie ako nejaké silikóny :) držím palce a prajem krásne prežívanie týchto radostných chvíľ :)

angie77

..a ešte by som chcela podotknút, v galerke sú naše nahé telá a určite sme ich tam nedávali aby sa hockto do nej dostal a obzeral si nás...a máme právo aj rozhodnút kto sa na nás bude pozerat...túto dôveru sme vložili do zajačika a som rada že nedáva heslo hned každému na požiadanie a keby sa rozhodla že vyššie menovanej sansare nedá vôbec prístup do galérky, podporila by som ju v tom a určite s tým súhlasila

angie77

..ja by som chcela všetky nové dievčatá poprosiť o trošku rešpektu, slušnosti a hlavne vďačnosti voči nášmu zajačikovi, ktorá spravuje galériu, pretože nie je za to ani platená a robí pre nás veľmi veľa...spravovanie galérie naozaj nie je len nahadzovanie fotiek( aj ked to samé o sebe zaberá množstvo času)či odpisovanie na maily...dievčatá by si mali uvedomit, že nie každá dostane heslo ku galérii, hned na požiadanie,pretože základným pravidlom, nie je poslat len foto, ale hlavne prispievat na fore a toto všetko musí náš zajačik sledovat...

určite píšem za väčšinu báb z tohto fóra, ked napíšem, že zajačik je tá najsamlepšia správkina našej galérky,pretože každá jedna sa tu po opke zdržíme ešte pár týždňov mesiacov a potom tu už nechodíme, ale ona tu je stále, napriek tomu, že má svoju rodinu, prácu a vlastné starosti sa nám tu o to stará...

..takže z mojej strany RESPECT zajačik

Dada77

Zajacik - nadych, vydych....
S takymito ludmi sa clovek bohuzial stretava. Nenechaj sa vytocit niekym, kto ma IQ mrazenej hydiny a slovo slusnost jej nic nehovori. Stacilo si precitat podmienky ziskania hesla do galerky a myslim, ze kazdy aspon trochu inteligentny clovek to pochopi a dostane sa k nim.

JA som ti poslala dnes svoju fotku prs pred operaciou, zadala svoj nick a poprosila o pristupove heslo. Behom 10 minut (!!!!!!) si mi poslala s podrobnym vysvetlenim ako na to vsetky pristupove hesla a uz aj prezeram fotky.

Ja osobne velmi pekne dakujem za profesionalnu mailovu komunikaciu a promptnu odpoved. Nenechaj sa odradit, prosim. Myslim si, ze vela vela dievcat je vdacnych za toto forum a preto nehadz flintu do zita kvoli niekomu takemu. Drzim palce.

slafci1807

penelope1
jaaaj jasne nie, ja som dostala odporucania na Očenáša, resp kamoška bola pred rokom u Červeňa a on sam jej povedal, ze preco nesla do PU k Ocenasovi, takze som sa viac menej len kvoli tomu rozhodla pre neho, ale recenzie su dobre, citala som ze vraj je najdrahsi ale ma krasnu pracu... sama som niektore kocky videla a pacilo sa mi to ;) a hej hej krati uz sa velmi tesim, len dufam ze krvne testy dopadnu dobre ;)

Titten

penelope1

ja som platila 2750 (anatomicke mentory, opka aj podprda a noclah)
Predoperacne som si riesila individualne

Okruhle ako pise CAFEX maju v TT za 2250 cenu, u anatomickych je o 500 vyssia cena

peta79

Tak dievčatá,človek mieni a pán boh mení... Bud.týždeň som mala ísť na vytúženú opku a po dnešných krvných testoch som ju zrušila... Dôvod: TEHOTNÁÁÁ :-)))))) Držím vám všetkým palce a niekedy sa tu ozvem,keď sa opäť odvážim a rozhodnem sa ísť ;-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk