Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

matilda??? :)

..no čo moja? krásne máš tie cecušky,akurát som pozerala fotky, no pochváľ sa, aké bolo leto s ešte krajšími a väčšími cecuškami? velkostne už stačia či? :))) chlapi musia byť z teba hotoví, toto už tak lahko nezakumufluješ ako tie prvé :)

lilabmw

matilda

no moja uz mam konzultacku za sebou ale zase to zvazujem ci ano ci nie ja neviem proste mam ich pekne a bojim sa ze mi väcsie uz budu zavadzat.a aby bol rozdiel dr. navrhol 600 alebo 650.Tak uvidime v maji by som mala mat opku tak mam este dost casu to poriadne premysliet.Mozno si dam len ten nos a prsia fakt az po dietatku :-/ uz som z toho jelen :-D

assaabloy

Ahojte tak uz mam preoperacne vysetrenia za sebou vysledky neskor ...aj ranajky ;-) a o 11hod konzultacku...neskor napisem ako dopadla :-)

matilda1

caute babule

davno som tu nebola zajacik dakujem za pridanie foto do galerky:)

angie??

lilabmw??-krasne mas aj pery som dnes pozerala?co reopka riesis to este ci??

ewellka??cicka moja krasne mas tie balony si si ich poopalovala dufam riadne v lete haha:)))

ako sa mate babule?
a vsetkym novym gratulujem k peknym kozenkam stoji to zato vsak???

barboraF

Ahojte holky...Plati sa na konzultacii u Cervena nejaka zaloha pri dohodnuti terminu opky? Ci mi daju termin a plati sa az potom? Dakujen

slniecko83

Assaabloy

Ja som sa pytala keby ti navrhol vacsie. Uvidis zajtra som zvedava ake navrhne a buduci tyzden mas opku hm ty sa mas.

assaabloy

koly770
ahoj blahozelam k novym prsiam myslela som na teba aj som ti posielala sms. uz som na slovensku az vecer budem doma. rano konzultacka a predoperacne. ani neviem ako sa do tych kosic na tie spravne miesta tak skoro rano dostanem. ale som rada ze si napisala...az si ma upokojila ze zvladnut sa to da. prajem ti skore zotavenie a uz sa tesim na fotecky. ;-) popripade emailik. no ale som fakt zvedava ake velke navrhne lekar mne.som na mobile tazko sa mi pozera spätne tam sa ma niekto opytal ci si dam vacsie ak lekar navrhne cca 400-450ml ...ked moj odhat taky laicky jr 325-350...NETUSIM CO urobim vsetky fotky co som mala pripravene som zabudla v irsku. takze asi dr svehlikovi moju predstavu nakreslim :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk