Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slafci1807

penelope1
jaaaj jasne nie, ja som dostala odporucania na Očenáša, resp kamoška bola pred rokom u Červeňa a on sam jej povedal, ze preco nesla do PU k Ocenasovi, takze som sa viac menej len kvoli tomu rozhodla pre neho, ale recenzie su dobre, citala som ze vraj je najdrahsi ale ma krasnu pracu... sama som niektore kocky videla a pacilo sa mi to ;) a hej hej krati uz sa velmi tesim, len dufam ze krvne testy dopadnu dobre ;)

Titten

penelope1

ja som platila 2750 (anatomicke mentory, opka aj podprda a noclah)
Predoperacne som si riesila individualne

Okruhle ako pise CAFEX maju v TT za 2250 cenu, u anatomickych je o 500 vyssia cena

peta79

Tak dievčatá,človek mieni a pán boh mení... Bud.týždeň som mala ísť na vytúženú opku a po dnešných krvných testoch som ju zrušila... Dôvod: TEHOTNÁÁÁ :-)))))) Držím vám všetkým palce a niekedy sa tu ozvem,keď sa opäť odvážim a rozhodnem sa ísť ;-)

cafex

penelope1

No ja som si dala 250ml viac sa totiž nedalo nakolko som dost drobna.Mam okruhle a cena komplet 2250eur nakolko maju teraz akciu.A to foto ak sa chces dostat do galerie tak musiš poslat foto teraz.To nevadi že dalšiu pridaš až o rok.Nezabudni do mailu napisat aj svoj nick. :-)

penelope1

slafci1807
Tak už sa ti to kráti :-) Tak potom poprosím napísať ako to dopadlo :-) Držím palce :-)A to Marsal operuje aj v PU?

slafci1807

penelope1
ahoj tak trošku sa vopchám do konverzacie ;)
ja mám vybraté Ariony veľkosť mi povedal 425 ale idem ju upravovať na 500 a cenu mi vyrátal na 2950 so všetkým, resp ešte 18 eur za predoperačne, na opku idem v PU 24.10. a teraz vo štvrtok mám poslednú konzultačku pred OP. :)

penelope1

Titten, cafex
Ďakujem :-)Môžem sa ešte opýtať aké ste si dali a koľko vás to vyšlo? A ešte o tej galérii to mám poslať teraz aké mám a potom po opke? Aj keď to bude o rok?

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk