Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivetka58

assaabloy
Ahoooj tak tebe sa to uz pomaly krati.Tvoj obvodk by mal vediet o tom ze mas silikony po operacii bud klinika posle papier alebo si ho sama zanesies,kedze si nie na sk tak neviem kde mas lekara predpokladam ze v irsku .Ja som si sama zaniesla k lekarovi,lepsie je ked to tam maju ,nikdy nevies :) co bude

assaabloy

apepina
ja idem na predoperacne niekam tam v kosiciach dr svehlik ma poslal, dal te. cislo aj adresu. tam mi vsetko urobia, vobec som sa s nim nebavila o mojom obvodnom. predoperacne mam 04.10 rano nalacno o 7hod v kosiciach. to je zatial vsetko co viem.
inak ja mam europsku karticku s ktorou by som mala byt zadarmo osetrena a vsade odomna pytaju velke peniaze. u gynekologa 50eur napriklad a lieky takisto plna suma. pritom staci im vypisat nejaky formular a vybavene. ale takyto system je tam na sk.

wendy18

Baby je sono potrebne pred opkou???Mne dal doktor papier s potrebnymi vysetreniami ale sono tam nebolo zeby zabudol?

Trinity Orion

slafci1807

Ahoj.neviem ako je to u tej tvojej znacky,ale moje maju nejake styri ci az pat druhov vysky profilu,cim vyssi profil,tak su tie prsia podla mna viac vystupene dopredu,ked ma niekto uplne plochy hrudnik ako napriklad ja.Ked si pozries stranku s tvojou znackou,urcite sa tam docitas viac podrobnosti.

apepina

assaabloy

No mne dal doktor na konzultacke taky papier s tym mam ist bud k obvodnej alebo k intrenistovi ale povedal ak mam dobru doktorku a mam narok na preventivnu prehliadku tak nejake testy mi moze aj onaurobit zadarmo ale Ekg inetrnista tam by ma mala poslat obvodna. A este to sono to by som mala ista asi ku svojmu gyndosovi a ten by ma mal poslat. Lebo som citala ze tie predooperacne mozu byt aj okolo100€ ak nie viac ak pojdes ku sukromnemu. No newiem.

shiela

16kristina02
ahoj,
čítala som, že máš po opke.môžem sa opýtať na podrobnosti? ako bolo pred opkou, co si pamätáš, kedy si sa zobudila,ake si mala pocity po prebudení a všetke podrobnosti. ja chcem väčšie prsia teda nejaké prsia, ale ja mám tie myšlienky stále - strach z opky z komplikácií. u teba som čítala, že si brala nalgesin a ešte niečo? to ti pomohlo? nie je to slabé? lebo mne napr. nalgezin nezaberá pri bolesti hlavy.

all
baby je to veľká bolesť po opke? ja nemám za sebou žiadnu operáciu, mám za sebou jedine tetovanie a to sa dalo vydržať.

assaabloy

aria, 16kristina02, apepina,slniecko83 a vsetky ostatne...dakujem vam za povzbudenie, pohlad do zrkadla tiez pomohol. aj som sa bala napisat moje pocity ale nejako samo to tam islo ;) na tomto fore som uz niekolko mesiacov a kazdy den a vela som sa dozvedela, konzultacia estelen bude 5dni pred opkou takze vy vsetky ste velka pomoc, clovek sa tu skutocne vela dozvie.
apepina
nie predoperacne som este nemala.to bude v den konzultacie. a moj obvodny lekar musi vediet ze idem na silikony? dufam ze predoperacne budu v poriadku.

slniecko83

Steel

Ja idem k Cervenovi. Ja som rozhodnuta na 100 percent ze to chcem. Viem ze to obnasa po opke vela bolesti ale ak nebudu komplikacie a bude sa to hojit ako sa ma tak viem ze budem stastna ze tam nieco mam a v tom ze si uz konecne budem moct kupit veci ktoresom dotetaz nemohla nosit pretoze som na to nemala prsia a to ma pekne doziera.

apepina

Assaabloy

Ahoj, ja to mam termin sice o mesiac ale uz teraz mam trocha strach. No a este ma cakaju predoperacne no a sa tesim na reakciu obvodnej doktorky ked jej poviem o plastike...takze aj z toho mam hruzu. A ty uz mas tie vysetrenia? Budem ti drzat palce a neboj sa ja som strachopud a idem do toho:-)

steel

slnieko83
ku komu ideš v januári na opku? Ja tiež plánujem ísť v januári... no stále rozmýšľam,či mi to stojí za to .... mať krásny dekolt je super predstava,bola som o tom úplne presvedčená, že do toho idem, no teraz keď mám zaplatiť zálohu a záväzne sa k tomu postaviť, mám boja... mám ešte len okolo 30...koľko krát budem musieť ľahnúť pod nôž ...každých 15 rokov by sa mali meniť imploše...pri problemoh možno aj skôr...ale zasa na druhej strane... každý deň sa pozrieť do zrkadla a mať tam niečo ...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk