Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mata125

angie77
aaano?no vidis a ja som si myslela ze to nieco ine...lebo babenky vravia ze maju bud pod sval alebo pod zlazu..ja som uz z toho magor...

assaabloy

tomyum1
ahoj ja mam konzultaciu 4,10 oplu 9,10 vobec neviem ake velke a aky tip implantatov budem mat.vsetko sa dozviem buduci tyzden.

slniecko83
podla toho co tu citam aj lucy89 podobnej postavy ako my ma 460ml vp to si ja este neviem ani predstavit. no uz som aj ja zvedava ako co dopadne.zacinam mat velky strach,migreny a prave teraz pred opkou tolko liekov kvoli tomu :( toho som sa obavala kvoli predoperacnymi. ale snad nejak to dobre dopadne ;)

cafex

strangeemily

Ahoj, no dnes to je 17 dni od opky a citim sa už ovela lepšie, aj ked stale su ťažkosti s danim ruk hore a prska ma dost zvrchu bolia, pravy mam troška opuchnuty a vobec si nanom necitim bradavku a spodok, dufam pevne že sa to ešte zmeni.Inak som spokojna ako nevratila by som to ani zanič spät.Su sice menšie ako som chcela, ale su aspon nejake :-)Stale mam tu pooperačnu, sa neviem dočkat kedy si budem moct dat už normalnu ale to sa ešte načakam ešte 1 mesiac.A ešte stale nejako moc nemäknu ani si nesadaju :-(

angie77

mata125

všetky implantáty ktoré sú vkladané pod sval, sú v podstate z časi pod sval a z časti pod žľazu, pretože celý implantát by sa pod sval nezmestil..takže väčina z nás to tak má:)neboj :)

strangeemily

cafex

ahoj,tak ako?uz lepsie?ja mozem za seba povedat ze sa to uz tvaruje:D aj prska pekne makknu a uz ich nosim v normalnej podprde:)konecne!lave prsko uplne pohoda ale prave ma trocha este hneva,pobolieva zo spodu a bradavka je dost citliva:(a kukla som tvoje foto a mne zas take male nepridu,neviem ake ich mas sice k postave ale su velmi pekne a mas ich pekne pri sebe,ja ich mam docela od seba...dufam ze sa to spravi..ja som si na ne uz strasne zvykla ani neviem ze som bola na nejakej opke:D