Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

Assaabloy

Ja mam 167 a vaha 54 tak uvidime ako budu na mne vyzerat 450 a to som sa nevedela rozhodnut pretoze son sa rozhodovala medzi 400 a 450ml a nakoniec son sa rozhodla pre 450 a teraz neviem ci mi tie 450 budu stacit

luccy89

Som už pomaly dva týždne po operácii a môžem povedať, že už zvládam všetko :) a celkový priebeh vôbec nebol taký ako som sa bála a ako niektoré baby opisujú, že nikdy viac. Ale samozrejme každá máme asi iný priebeh a možno mám aj vysoký prah bolesti:) v utorok, vlastne presne týždeň od operácie som už behala po obchodoch :D ten týždeň som brala od bolesti novalgin, ale dávala som si ho v pravidelných intervaloch, nečakala som či začnú bolieť alebo nie. Jediné čo bolo a teda ešte je pre mňa najhoršie je to spanie na chrbte:/ hlavne v prvých dňoch, neboleli ma prsia, ale chrbát:( Ešte by som odporučila aby ste sa nebáli velkosti, mám 168cm, 55kg a obvod hrudníka 77, Dr mi povedal, že 460ml extra VP, veľmi som sa toho bála, ale nakoniec som ich dala. No teraz by som asi kludne brala aj 600ml :D mam ich teraz v tričku také ako s poriadnou push-upkou predtým:D a to sú ešte opuchnuté,,,tak len teraz dúfam, že sa moc nezmenšia...

tomyum1

assaabloy

ahoj, kedy mas opku? uz sa blizi, cooo? citam obcas ale nestiham vsetko a nepamatam :-)

budem moooc drzat palce!!!

assaabloy

slniecko83
no ako pozeram fotky a svoju postavu 165 cm 53kg, taka troska trenovana :) take trojky plne by som brala, vacsie nie. ja si len tipnem co bude 325-350ml okruhle :D ale to moj taky tip.tolko tu pozeram fotiek na fore vsetky som presla a stale pozeram a tiez si chystam fotky ktore mu ukazem. okruhle mozno vysoky profil. radsej by som bola keby to vyzeralo co najprirodzenejsie. bud tyz ti dam vediet ci som si dobre tipla :) chcem aby mi aj lekar pomohol s tym pretoze nemam s kym sa poradit otom a mozno ak vyskusam tie implantaty na konzultacke tak sa tiez rozhodnem lahsie ;)

slniecko83

Assaabloy

Vascinou letime z Dublinu do Blavy pretoze z Belfastu nic neleti do Blavy. Ja mam 15 mesacneho chlapceka tak lietanie je narocnejsie pretoze nerad lieta. Uz to mas za par tak potom mi porozpravas o tvojich pocitoch. Viem ze mas pred sebou konzultacku a len tak pre zaujimavost vies aku mas predstavu o kolko by si chcela mat vacsie prsia? Ja ked som bola na konzultacke tak doktor sa ma spytal aku mam predstavu a ja ze by som chcela mat take stvorocky

assaabloy

slniecko83
jasne..belfast nieje daleko rada sa stretnem s tebou. ako inak letis domov z belfastu kam presne? do blavy ci niekam inam? len tak pre info, kedze my mame vecny problem s lietanim.

slniecko83

Assaabloy

Ja som v Belfaste a ma tak napadlo ked budes nat po vsetkom mohli by sme dat aj stretko ak by to nebolo daleko

slniecko83

Assaabloy

Ja praveze uz mam letenku kupenu den pred opkou co je nedela takze testy nebudem robit doma,ale jedna znama mi povedala ze by mi ich mozno spravili v den opky,pretoze ked ona bola na opke tak tam bola baba co jej rano robili testy a podvecer operovali. Tak si tam buduci tyzden zavolam a spytam sa na to.

assaabloy

slniecko83
ja som nejakych 15km od severneho irska, este tento vikend sa stahujeme na do Sligo, tak nemame daleko od seba ;)a stvrtok by som mala letiet domov.v piatok uz mam byt v kosiciach u lekara,vsetko tak narychlo.
no a zdravotnictvo v irl, vstupne k lekarovi obvodnemu 50eur, ku gynekologovi 80eur + 80vysetrenie + lieky obrovska suma,tak sa lekarom radsej vyhybam pokial sa da, ci clovek pracuje ci nie, ajtak je to taka polozka velka,ze radsej nejde a posle si lieky zo slovenska.sama vies ake zdravotnictvo tu je a ako im vsekto aj trva. pred tyzdnom som bola na emergency a som cakala na lekara vyse hodiny v obrovskych bolestiach, a nebolo to prvykrat. a ked som sa opytala ci maju vela pacientov tak vraj nie, dnes v noci je taky klud :) jednoducho irsko :)
ja na tvojom mieste by som predoperacne mozno riesila tak ako to robim nielen ja ale aj ostatne baby, urobit si vsetky vysetrenia na sk za jeden den. ja idem ku svehlikovi do kosic a konzultacku aj s vysetreniami mam 5dni pred opkou. ak by sa uvolnil tebe termin skor, ajtak ti predoperacne urobia narychlo.kazdy lekar s tym urcite rata, kedze ako som sa dopocula predoperacne by nemali byt starsie ako 2tyzdne.
uz to vsetko chcem mat za sebou lebo ma chytaju take depky ci robim dobre ci nie..no prejde ma rozhodovanie pri pohlade do zrkadla ....a najma z boku :))))