Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

Trinity Orion
fuu, uz az decembrove terminy dava! Tak drzim palce na opku! A ja mam uz po, zachvilu su to 3 mesiace :)

Trinity Orion

Nela 111.Ahoj.Konzultacka trvala ani nie hodinu,v podstate som mala jasno co chcem,vysvetlil mi co je potrebne urobit,odskusali sme implantaty a dohodli sme sa hned.Inde som nebola,v mojom okoli si myslim je toto dobra volba,aspon teda dufam,kedze nic nie je 100%ntne.Este 2.decembra som mohla ist,to bolo najskor a predoperacne mi urobia tezden pred operaciou vsetko tam u nich,nemusim nikde behat a vysvetlovat,co som velmi rada.

slniecko83

Sanika

Urcite si sa dobre rozhodla. Mozno hned po opke si povies fuha ake bomby ale po par dnoch budes rada ze si si dala tie vacsie. Pomalicky sa mi to krati a neviem sa uz dockat,ale aj tak este ten januar je daleko.i

Nela111

Trinity Orion,
ked si teraz bola na konzultacke (ako dlho trvala?) u Mladeka, bol ten 4.12. najskorsi volny termin na opku? Ci si si dala ten datum, lebo ti takto vyhovuje? Ohladom predoperacnych vysetreni ti co presne hovorili? Bola si aj u nejakeho ineho Dr. na konzultacii?

ythyl

Trinity Orion,

mozem sa opytat,ze ku komu ides, ked mas v decembri operaciu? som tu nova a nie celkom ovladam, kto ku komu ide :) dakujem

sanika

Slniečko
Naozaj myslíš že som sa dobre rozhodla pre tie vačšie? Vidím síce, že všetky čo sem píšu po op by si dali vačšie. Ale ked som kukala galerku, tak mne všetky prídu také veľké, že sa normalne bojím. Ja by som asi bola spokojná aj s tým čo oni majú pred.
Tebe sa to kráti, január je krásny termin. Dúfam, že mi zavolajú skôr.

Trinity Orion

Zoe23 Cauko.No uz mam po,som spokojna celkom,ako som aj cakala,budem potrebovat aj upravu,vdaka comu musi rezat okolo dvorca,ale tak este dobre,cakala som ze bude treba rezat viac.dohodli sme sa na 400 ml okruhle mentory,vysoky profil,a operacia 4.12.,uz nech je to za mnou:)A ty ides kedy na operaciu?Prepac nejako mi to uniklo..

ythyl

Sanika

aj ja som vcera poslala prsia do galerky a tiez nic,ziadna odpoved :) tak dufam,ze som dobre poslala,nie ze niekomu inemu a ten sa zlakne,haha:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk