Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sya

Barbora 10 som na teba myslela, ze ti napisem na fb, ale som ho zrusila.. :) ako sa mas?? hej tak rozhodla som sa pre racza, k červenou nechcem uz.. Asi tam dneska zavolam.. Mamka mi uz sľúbila, ze cez jarné prázdniny príde aby som ja mohla ísť, tak to bude jednoduchsie ako by som sa mala trepať domou s dvomi detami.. A v lietadle ich uz nechcem zažiť a po opke určite nie.. Ty kedy ideš?? Ja len dúfam, ze mi ich bude môcť zase vymeniť cez pazuchy ako ich mam teraz.. Ty si mala 350 ze?? Ja len 300.. Teraz by som chcela asi len 400, 450 máj to uz asi veľa.. Ty aké by si chcela teraz?? A kvôli čomu ti treba vymeniť?? Mne moje po dvoch deťoch no hruza, normalne si ich citim zospodu..

barbora10

ahoj sya

ides na to?drzim ti palceky!

zienky,kolko ste platili za predoperacne???aj RTG pluc?kolko vas to vsetko vyslo aj s internym vysetrenim?rozbor krvi a pod....

Riky82

Ahojte,
máte tu niektorá silikónové implantáty vo veľkosti 410?

Čaká ma operácia a chcela by som vedieť skúsenosť, či takáto veľkosť neobťažuje :-) pri bežných činnostiach, a tiež ma zaujíma to, či nebolí chrbát.

Ďakujem za info.

Riky82

Ahojte,
máte tu niektorá silikónové implantáty vo veľkosti 410?

Čaká ma operácia a chcela by som vedieť skúsenosť, či takáto veľkosť neobťažuje :-) pri bežných činnostiach, a tiež ma zaujíma to, či nebolí chrbát.

Ďakujem za info.

Olesya

Anna.m
Mne nemeskala. Bola by som rada, keby ano.prisla mi po tyzdni od opky. Na den presne. Inokedy si chodi, ako sa jej chce a ked to clovek potrebuje, tak nepomeska aspon den dva:-)

anna.m

Serena
ja som cakala ze budu prsia vacsie, takze kludne o 100ml by som prijala vacsie. ale dr. povedal podla rozmerov ze max 390ml sa mi zmesti,dala som si 360ml VP, mam dost velku medzeru. a hlavne v.pooperacnej vyzeraju male ale ked si dam normalnu tak tam uz je videt rozdiel. v pooperacnej si nikto ani nevsimol ze mam silikony.
Inak baby meskala vam menstruacia po operacii? mne uz dost dlho meska.

sya

Zdravím zienky.. Ako je to s výmenou implantátu, ked rez mám pod pazuchou?? Môže mi ich dr vymeniť cez staré jazvy?? Vďaka..

bittersweet

sandritta ja si to uvedomujem asi najviac v klude vecer, cez den ma to nerusi, obcas mi vadia polohy pri spani...plus tiez samozrejme ked mam nepohodlne pradlo, zhruba ako ty. az na to ze ja bez podprdy vobec zase nechodim, vadi mi to takto chodit, jedine v obleceni kde netrcia bradavky. no a plus sa citim ze ich mam tak vacsie:D laser su vyhodene peniaze, moze ti po opakovanych sedeniach jazvy zjemnit, ale nie odstranit...ja po skusenostiach s lasermi neverim ani tomu zjemneniu. pockaj, cas to vyriesi a budes to mat pekne.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk