Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anna.m

baby po 6 tyzdnoch ste prestali nosit pooperacnu podrs.? viem ze na noc sa ma este nosit a co cez den? ked ste boli doma,boli ste bez? a inak ste nosili uz klasicke podprsenky? a co spanie na boku? po akom case sa uz moze?

Olesya

Caute.tak uz to mam zasebou.tie prve chvile boli horor.ja hrozne vraciam po narkoze, nepomaha mi ani infuzka.nechapem.
uz twraz mi je zle ked si pomyslim, ze niekedy zas budem musiet toto podstupit.a tie prve dva dni, no nadavala som si, ze co som si to vymyslela.hrozne mi bolo.
Teraz uz je to lepsie, ale hrozne ma boli chrbat. Este ze mam polohovaciu postel.inak by som si nelahla ani za svet.najgorsie je, ze ked sa zasmejem tak citim stehy a dostala som aj zachvat kasla.dufam, ze sa mi nic nepotrha.
Nakoniec mi robil dr aj modelaciu na jednom prsniku.ale to je v pohode, to necitim.
Aj vy ste chodili prve dni zhrbene? Ja sa bojim vystriet sa.
Ani mi nepridu velje, take akurat, ale nevidela som ich, ani po tom nejako netuzim zatial.nechapem baby, co sa uz druhy den po opke fotia.ja som bola rada, ze som vydrzala 5 minut nespat.
Bojim sa, ze v pondelok na kontrole, ked ma rozbalia z tej pidprsenky, ze mi padnu na zem:-D

bittersweet

baby co uz mate dlhsie spravene prsia, ako sa vam spravaju ked si lahnete na chrbat, drzia pri sebe alebo sa vam rozidu do stran? ja som 7 mesiacov po opke a rozchadzaju sa mi a zda sa mi to az prilis. neviem ci je takato pohyblivost normalna a esteticke to teda tiez nie je.

olbia

ahojte zeny 30.9 idem na konzultaciu do BB cervenovi + aj kontrola po 4 rokoch ca mam 400ml es .kojila som 7 mesiacou a asi mi treba teraz modelacia co ale nechcem :-( je tuu niekto kto ma modelaciu od cervena ??? ako sa dostanem do galerky ? ono mam tam mislim aj ja foto v galerke este ked boli uplne nove ale vela sa toho tady pomenilo dakujem ...

assaabloy

AiksaS
Ahoj kontaktuj lekara budes potrebovat novu a treba precitat si aj pribalovy letak ku korzetu tam pise ze ho netreba prat viac nez 30stupnovej teplote lebo sa zrazi zmensi. nato treba davat pozor. Ja som to mala takisto. A az ked som spomenula sestricke hned ma upozornila nato. Odvtedy davaju zenam aj tento letak od podprsenky. Drzim palce a skoro to vyries :)

henka88

Multilevel
ahoj, ja som bola akurát na sone po pol roku po opke. Nemusíš sa bát, všetko vidno, nič nebolí. Ak to máš pod svalom, nemá čo prsia zakryť vôbec, ak pod prsnou žľazou, tak tiež tak všetko vidieť.

LindaML

Andy1901
Ja som mala moje povodne ani nie 1ky.teraz mam 3ky. V podprde vyzeraju vacsie ale bez mi pridu uz male.Po tych 5 rokoch dost sadli a ako ma doky uvidel, povedal hned, ze aspon 480ml co mi oci skoro pretocilo,ja som ratala tak 400ml ale anatomy mi sam odporucil, ze mi ich spavi blizsie k sebe a vyplni aj vrch. Ale urcite menej ako 350ml by som nedala, lebo ked ti pekne sadnu tak sa aj zmensia nez cesrtvo po opke :)

LindaML

Andy1901
Ja som mala moje povodne ani nie 1ky.teraz mam 3ky. V podprde vyzeraju vacsie ale bez mi pridu uz male.Po tych 5 rokoch dost sadli a ako ma doky uvidel, povedal hned, ze aspon 480ml co mi oci skoro pretocilo,ja som ratala tak 400ml ale anatomy mi sam odporucil, ze mi ich spavi blizsie k sebe a vyplni aj vrch. Ale urcite menej ako 350ml by som nedala, lebo ked ti pekne sadnu tak sa aj zmensia nez cesrtvo po opke :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk