Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

Suzane,
Skus si obvolat kliniky, myslim ze uz skoro na vsetkych sa da na splatky. Napr. Interklinik, avelane clinic, skus mozno aj Mudr. Pikula, Mudr. Ocenas, mozno aj Mudr. Cerven. Myslim ze o tychto sa tu tak najviac hovori.

Suzane

Ach taaak:)) No tak tato sprava ma nepotesila :( A ktoru kliniku by ste mi odporucali? Ja som si tuto vybrala nakolko si chcem dat prsia na splatky a u nich sa to da :((

Olesya

Fiha. A to sa ako da? Ved napr ja...pred opkou dr predomnou rozbalil krabice s implantatmi.ukazal mi ich, ze su v poriadku, neporusene.....a na lekarskej sprave mam nalepky z nich, kde je popisana velkost, miery, znacka....atd....
To ta baba dostala karticky alebo nalepky od inej znacky a v tele mala nieco ine? No pekne...

Mne pomaly zacinaju maknut...ale hrozne ma bolia dvorce.mam ich take napnute.a bradavky zodrate....tak natieram a davam si na ne vatovy tampon.mali ste to niekto? A kedy vam to preslo? Je to neprijemne.a viac ma boli dvorec ktory mi neupravoval...

bittersweet

Suzane, Sandritta pisala to Tomyum1, ze mala od nich McGgan implantaty a pri reopke v inom zariadeni jej vybrali lacnejsie Eurosilikony:) Viacere baby pisali na fore zle referencie na tuto kliniku.

Sandritta

Suzane,
Pamatam si ze tu jedna baba pisala o tejto klinike. Povodne sa volala inak aj mala inde sidlo. Doktori ktori tam operuju to zmenili lebo mali problemy, zevraj pokaslali niekolko operacii a preto otvorili kliniku pod inym nazvom.
Neviem kto to tu uz pisal, ale vyslovene povedala ze tuto nie.

Suzane

Dakujem Sandritta za Tvoju odpoved:)
Tak ja by som chcela prsia cez viktoria-regia.sk ..
Neviete o nich niekto nieco? ..:o))

Sandritta

Suzanne,

Ja mam tiez cysty v oboch prsnikoch, velkosti neviem, no s opkou vobec nebol problem, kludne mozes mat silikony.
Termin si uz mozes rezervovat a objednat aj teraz, u niektorych doktorov sa par mesiacov caka takze si to v pohode mozes zacat vybavovat.

Suzane

Ahojky kočky,Ja by som sa rada zapojila do Vašej témy.Chcela by som sa opýtať či neviete ako mám postupovať.Chcela by som si dať silikóny:) Všetko by bolo okej ale pred nedávnom mi našli cysty v prsníkoch.Aj v ľavom aj v pravom..Ale sú maličké-3,5mm a 3,6mm.No nič konkrétne mi k tomu nepovedali vzhľadom na tú ich veľkosť predpokladám.Ale ja by som si chcela dať tie silikony a teraz si niesom tak celkom istá,že je v poriadku,že mám cysty.Pretože predpokladám,že pred zákrokom,musia byť prsia zdravé..Alebo?
A ďalej by som chcela vedieť,že keď si ich chcem dať vo Februári ,kedy je potrebné začať to riešiť?Môžem už aj teraz?:) (Prsia chcem na splátky)

barbora10

olesya

nie;idem len na nos;prsia uz urobene mam.len reku ci sa nenajde niekto;z fora co v ten den ide na operaciu tiez:-)

uplne mam stiahnuty zaludok,nechuti mi ani jest.aj ty si to tak prezivala?

Olesya

Barbora10
Ja osobne by som ti neodporucala obe opky naraz...
Najprv by som si dala nos a prsia kludne o dva tri mesiace...
Ja som to povodne tak planovala.nos som mala v novembri minuly rok a prsia som chcela februar.ale aj v januari som sa citila uplne fit.len to som nechcela hned po novom roku, plesy a tak...
A kedze nos nevysiel ako mal, tak som si povedala, ze to dam naraz na jesen....
Je to dost nekomfortne....zvladla som to, ale uz by som to nikdy neurobila...
Tak porozmyslaj;-)