Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

ivetka58
ja som premyslala uz davno.mne sa veeelmi paci ked ma zena pekne prsia to je taka dokonalost :) ale kedze este davno ich trebalo menit tak som si robila srandu ze keby netrebalo menit tak casto ako autu pneumatiky tak by som aj dala :)
ale uz je ina a pokrocilejsia doba takze vyzera to tak ze v pohode nemal by byt problem. deti nemam este hoci mam 34 rokov, nemam ani priatela, vztah mi skoncil a teraz chcem byt sama takze aj oddialit kvoli detom nieje dovod lebo ziadne niesu vo vyhlade a plane. take mam obdobie obrovskych zmien zivotnych asi by bolo dobre dat to teraz.

assaabloy

ivetka58
ja som premyslala uz davno.mne sa veeelmi paci ked ma zena pekne prsia to je taka dokonalost :) ale kedze este davno ich trebalo menit tak som si robila srandu ze keby netrebalo menit tak casto ako autu pneumatiky tak by som aj dala :)
ale uz je ina a pokrocilejsia doba takze vyzera to tak ze v pohode nemal by byt problem. deti nemam este hoci mam 34 rokov, nemam ani priatela, vztah mi skoncil a teraz chcem byt sama takze aj oddialit kvoli detom nieje dovod lebo ziadne niesu vo vyhlade a plane. take mam obdobie obrovskych zmien zivotnych asi by bolo dobre dat to teraz.

assaabloy

ivetka58
ano uz sa to krati, ak dostanem nejaky papier tak ho zanesiem aj na sk, obvodneho som nevidela asi 9rokov ked nie viac a kopiu urobim a necham prelozit a dam aj tu v irsku pre istotu budem mat aj so sebou. o mna sa celkovo ziaden lekar dobre nestara. co ma velmi mrzi. bola som u niekolkych lekarov aj v inych krajinach, pristup by bol ok ale nedostavam sa k ziadnej liecbe tak si snazim pomoct sama ako sa da.
a mozno ma vyliecia silikony :))))))))))))))))

ivetka58

assaabloy
ako dlho si rozmyslala nad operaciou predtym ako s si dohodla stretko?ja velmi vela rokov a nebanujem ze som do toho sla ,lutujem ze som nemohla ist skor

ivetka58

mata 125
neboj sa nicoho ak si pevne rozhodnuta pre silikony nestrachuj sa,ja som sa tesila a teraz si ich uzivam aj ked s malymi komplikaciami,som 4 mes po

ivetka58

assaabloy
Ahoooj tak tebe sa to uz pomaly krati.Tvoj obvodk by mal vediet o tom ze mas silikony po operacii bud klinika posle papier alebo si ho sama zanesies,kedze si nie na sk tak neviem kde mas lekara predpokladam ze v irsku .Ja som si sama zaniesla k lekarovi,lepsie je ked to tam maju ,nikdy nevies :) co bude

assaabloy

apepina
ja idem na predoperacne niekam tam v kosiciach dr svehlik ma poslal, dal te. cislo aj adresu. tam mi vsetko urobia, vobec som sa s nim nebavila o mojom obvodnom. predoperacne mam 04.10 rano nalacno o 7hod v kosiciach. to je zatial vsetko co viem.
inak ja mam europsku karticku s ktorou by som mala byt zadarmo osetrena a vsade odomna pytaju velke peniaze. u gynekologa 50eur napriklad a lieky takisto plna suma. pritom staci im vypisat nejaky formular a vybavene. ale takyto system je tam na sk.

wendy18

Baby je sono potrebne pred opkou???Mne dal doktor papier s potrebnymi vysetreniami ale sono tam nebolo zeby zabudol?

Trinity Orion

slafci1807

Ahoj.neviem ako je to u tej tvojej znacky,ale moje maju nejake styri ci az pat druhov vysky profilu,cim vyssi profil,tak su tie prsia podla mna viac vystupene dopredu,ked ma niekto uplne plochy hrudnik ako napriklad ja.Ked si pozries stranku s tvojou znackou,urcite sa tam docitas viac podrobnosti.

apepina

assaabloy

No mne dal doktor na konzultacke taky papier s tym mam ist bud k obvodnej alebo k intrenistovi ale povedal ak mam dobru doktorku a mam narok na preventivnu prehliadku tak nejake testy mi moze aj onaurobit zadarmo ale Ekg inetrnista tam by ma mala poslat obvodna. A este to sono to by som mala ista asi ku svojmu gyndosovi a ten by ma mal poslat. Lebo som citala ze tie predooperacne mozu byt aj okolo100€ ak nie viac ak pojdes ku sukromnemu. No newiem.