Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ythyl

Ahojte,
chcela by som sa opytat, ohladne MUDr. Magda,ci niektora z vas mala s nim skusenost,co sa tyka plastickej operacie prs?Lebo ja mam konzultaciu u Cervena,ale az koncom januara a ako tu citam prispevky,tak tie kocky,ktore boli teraz u neho na konzultacie,tak budu mat opku az niekedy v juni,tak ked ja budem mat v januari,tak sa operacie asi nedockam tak skoro:( preto sa pytam na Chiramed a MUDr. Magda,dakujeem :)

cafex

Titten

No tak to je horšie do tej PK.A tak podla mna pokial sa nič nedeje,nič neboli tak je dobre :-) Jasne dam vediet, čo mi povedal.Bože už sa neviem dočkat ked už nebudem musiet nosit tu podprsenku, to je strašne.

Titten

Cafex,

ale ja to mam z BA lepsie do PK ist a tam su len utorky od cca 9tej do asi 15tej, tam ani nerobia nejake opky jedine v lokalke, lebo tam ani anesteziologovia nechodia. Keby som bola v TT, tak to nie je az taky problem, ale aj cesta z BA a do BA mi zaberie, no teraz tazko, tak asi to zajtra zrusim teraz utorok, potom ked poriesim si s pracou a deti sa uzdravia, tak sa objednam na kontrolu.
Ruky mne trvali dost dlho, kym som nad hlavu vedela dat, boli tu baby, co uz na 5ty den akotak dali. JA som si sice umyvala v predklone vlasy na 5ty den, ale oblecko som mohla len na zips nosit, a veru asi tak 10dni mi to trvalo, kym som presla na oblecko cez hlavu, ak nie pomaly 13dni. Raz som tu aj pisala, ze som sa obliekla do trika a neslo mi to vyzliect, lebo ruky nesli. SKoro som ho rozstrihnut musela :D
Napis mi prosim potom po kontrole, ze co povedal doktor, kedy mas prist znova. JA sa tam skor ako okolo 8.10 nedostanem

zoe23

Nela111
predoperacne mi robila sestrička-vzala krv tusim 4ampule a urobila EKG, a krv ved poslali na rozbor niekde a nesmeli byt starsie ako 2 tyzdne, a ak su vysledky zle, tak ti zavolaju, ak nevolaju je vsetko OK. A samozrejme ti daju vyplnit dotaznik o chorobach formou ANO/NIE a v den op to este s tebou prejde anesteziolog. Len to sono sa v Avelane neda. Ale podla mna ta to vyjde na sukromnych klinikach cca rovnako. Este by si mohla skusit tu obvodnu, niečo by ti mohla v ramci preventivky urobit ale urcite nie vsetko. Len to ti ja zial nepoviem co z tej krvi treba...

zoe23

Trinity Orion
no tak to je super ked tam uz ides s presnou predstavou, este viem ze doktor ma rad obrazky :D nie si v galerke? si mu mohla nejake na ukazku priniest:)

zoe23

Nela111
Ano, Trška aj Mládek sa zhodli na maxime ml -az som bola prekvapena (a obaja boli za mensie ako max)...ale tak ked chces max, dostanes max :)
V den konzultacky si mozes dohodnut termin op. ale definitivne ti ho pridelia az po zaplateni zalohy, niečo sa mi mari ze do 7 dni(ta platba) ale nie som si ista! A ten vypis z prevodu im stacilo poslat mailom. Ja som zmluvu dostala az den pred operaciou-vtedy som u nich bola na predoperacnych-cena je 80eur a hned som aj zaplatila operaciu ale napr. v zmluve su Všeobec. zmluv. podmienky napisane takto:
Cena operacie bude zaplatena takto:
a)zalohu za op. sa zavazuje pacientka zaplatit v den podpisu zmluvy alebo najneskor do tyzdna od podpisu zmluvy.
b)zostavajacu cast ceny op. sa zavazuje pacientka zaplatit najneskor do dna, do ktoreho ma byt prevedena operacia a to v hotovosti, pokial sa obe strany nedohodli inak,/bank. prevodom/ale najneskor do 2 tyzdnov/14 kalend.dni pred terminom operacie.

Trinity Orion

zoe23 No super,dik za odpoved,toto mi veci velmi ulahci.Dufam,ze na nic nezabudnem,vlastne mam celkom jasno aku mam predstavu,dufam,ze doktor bude suhlasit.Chcem okruhle mnetory pod sval,tak snad nebude problem.Aj sa tesim,aj mam trocha obavy,ako to cele dopadne,najradsej by som to uz mala zasebou a zahojene:)

Nena1

Peta79
som necelych 5 mesiacov po a vyslovenie cviky na prsné svaly už necvičím! Robím fitness, ale cviky pri ktorých sa nepriamo zapája aj prsné svalstvo mi nerobia žiaden problém.
Áno, prsia sa môžu zmeniť, nepovedala by som, že zdeformovať, ale tak trochu vyrysovať na nich svalstvo a to sa mi nepáči. Ja tomu hovorím, že sú potom také "kockaté" :-)

cafex

Titten

Ahoj, no mne to povedal ten manager kliniky, ked som sa opytala na dalši priebeh kontrol, tak že vlastne po 3 tyždnoch to idem toho 7.10. bo inak sa mi nedalo a potom mi povedal že až za pol roka,ale je možne že doktor mi na kontrole povie niečo ine :-) Neviem.No je to ťažke si to skomolit aj s pracou :-( ale mne napr. teraz štichy vyberal až o 15-tej hod.oni su tamniekedy až do večera ako mi povedal.Väčšinou po operaciach.aj primne tam boli až do takej 19-tej.Mna to ešte stale fajnovo boli.Za kolko po opke si dala ruky normalne hore?Mne sa stale nedaju, fu a to idem bud. tyžden v piatok už do prace :-(

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk