Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

Trinity Orion
tak prave pozeram do zmluvy a je tam ze Forma platby: v hotovosti/bank. prevodom, takze da sa:) Teraz som si vlastne spomenula ze ja som dostala zmluvu az den pred operaciou, a preto sa to ani inak ako v hotovosti nedalo, tak som sa o to ani nezaujimala.
Určite vsetko dobre dopadne, len si priprav otazky na konzultacku, aby si na nic nezabudla :)

peta79

No baby,tak mne sa to už blíži a čím ďalej,tým viac sa bojím...hlavne bolestí a aby všetko dobre dopadlo,najmä narkóza,lebo som už bola 6-krát v narkóze :-( baby chcem sa opýtať,či máte niektorá zlé skúsenosti po cvičení,či sa vám prsníky nezdeformovali. Chodím trénovať thaiský box (ale len tak v rámci normy,nie na zápasy:-))... Je tam dosť namáhané prsné svalstvo... Chodila kedysi aj moja známa,ktorá mala urobené prsia a prestala,lebo mi hovorila,že sa jej zdeformovali... musela ísť na výmenú... Pýtala som sa Dr. a ten mi povedal,že to je blbosť,že nech sa pozriem,že skoro všetky kulturistky atď., majú urobené prsia... Tak ma ukľudnil,ale aj tak by som rada vedela váš názor a skúsenosti :-) Díííííík :-)

slniecko83

Wendy18

Ja mam total male a nosim fajnu pushup ze cez tricko vidiet ako keby boli o cislo a pol vacsie. Ked some sa u doktora vyzliekla tak tiez mi povedal myslel som ze budu vacsie. Tak to uz mas za chvilku aj ja chcem ale musim si este pockat do januara

Titten

cafex,

tebe uz povedal ze po nasledujucej kontrole az po polroku mas prist?
Ja som bola na vybere stehov po tyzdni, potom za 3tyzdne to chcel pozriet znova a potom kazal o mesiac dva prist sa ukazat, ze ako mi to bude vyhovoat. No ale uz presli aj 3mesiace tusim a ja som sa tam nedokopala. Mam hroznu situaciu v praci a zial terminy kontrol najskor 9:15, najneskor hadam o 14tej sa da v PK. Kym z BA sa popresuvam...no takze mi cas nevysiel. Mam termin teraz v utorok, ale decka su chore, beham po pediatroch, plus zas pracovne, rozmyslam, ze to zrusim. Ja sa citim fajn, prsia bez problemov, tak neviem, ci je nutne ta kontrola. A citam, ze tebe ako 3tiu kontrolu kazal az po polroku....

Ostatne baby, ako casto ste na kontroly chodili?

bianka77

elissa
ahoj :) dobre si pamätas...no co ,zhodol sa na tom co predtym,niekomu navrhuje aj dve velkosti,mne nie, tuto a dost,povedal presne to iste co na prvej konzultacii...s mensimi som ani nezacinala :) ved ako tu citam,sa cudujem, ze mi dal "len" tolko :) ale nepadla z jeho strany ani len zmienka o väcsich..tak som neriesila.Povedal, ze su "jemne podpriemerne a ze budu jemne nadpriemerne" :D Dohodli sme akurat ten nos..tak som zvedava...uf to bude :)
Uz si objednavala implantaty?

wendy18

slniecko83

7.10.mam termin citala som ze väcsinou sa kazdej po operacii mali len mne sa mali uz asi aj pred :D ale ak by sa mi aj zdali male da sa s tym uz aspon vykuzlit nieco v podprsenke kedze do teraz som kuzlit nic nemohla

cafex

strangeemily

Ahoj, no presne take mravčanie až zimomriavky.Som myslela, že sa niečo zle deje :-) Ma dost bolia zvrchu,vlastne tie kopčeky akoby som to nazvala, uplne na dotyk citlive.No bradavky na lavom v pohode a na tom pravom si ju moc necitim ako aj zvyšok prsnika.Ešte su tvrde ako kamene, dufam, že rychlo zmäknu :-) No idem na kontrolu ešte 7.10. a hotovo, potom až za pol roka, tak som zvedava tam čo mi doki povie.Dufam, že nenastanu žiadne komplikacie.Juj aj ja už by som chcela normalnu podprdu, toto je des.Zle sa v nej dycha, taha,všetko pod nou svrbi.Dnes dam foto do galerie, hadam sa tam aj hned nahodia :-) Včera som ich 1x umyvala, juj to bolelo.

slniecko83

Wendy18

Ja mam volake polky teraz a doktor povedal ze zaklad je dobry tak uvidim ako budu na mne vyzerat. Kedy mas term in? Dufajme ze budeme spokojne po opke. Casom po opke sa skoro kazdej mali

slniecko83

Sanika

Urcite reci budu preco som objednala vacsie,pretoze si nebude pamatat ze sme sa bavili aj o tych vacsich pretoze ma vela ludi na opku,ale tak ja mu to vysvetlim. Daj si tie vacsie ked ti to aj on navrhoval.zmestit sa to tam bude inak by ti o tych vacsich nerozpraval.

wendy18

Ved to ze vela zavisi od postavy a od toho ci tam bolo aj nieco pred operaciou na niekom mozu 400ml vyzerat obrovske a na niekom tak akurat.Ja tam momentalne tiez vela toho nemam :( mam 75cm pod prsiami vyska 164 vaha 53 tak dufam ze sa na mne tych 350ml nestrati inak mam dost utle boky 86-87cm

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk