Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

wendy18

slniecko83 sanika

Caute baby.Ja by som tiez objednala väcsie keby som mala skor pristup do galerky :)Mne navrhol 350ml vysoky profil a kym som nevidela fotky v galerke tak som myslela ze mi to bude aj vela no teraz mam pocit ze aj 400ml by som brala.No snad tych 350 nebude na mne malo....

sanika

slniecko83
Dakujem krásne za odpoved. Ano, u Dr Cervena :o) Práve preto, že si ich môžem objednať sama, a preto rozmýšlam. A doktor ti nič potom nepovedal? Ked ja som nahnevaná, lebo muž sa mohol vyjadriť už tam a teraz by som nemala v hlave chrobáka :o( Ale bojím sa, ja vôbec neviem aké idem mať :o( ten implantát nemal v ambulancii a ja si to vôbec neviem predstaviť, či to nebude moc. Som tu nová a čítala som, že tu vkladáte aj fotky, ale neviem ich nájsť. Lebo ja nemám dobru predstavivosť a keby som aspon objemovo videla na inej babe.

strangeemily

cafex

ahoj,no ja so mala pas zvrchu to Cerven dava a je to myslim dobre pretoze vrch mi aj hned odpuchol a prsia su krasne usadene tam kde maju byt:)takze mi nevyskocili az pod krk:D
co sa tyka flectoru nemohla si ho vypit?to je zaujimave mne to chutilo praveze :)
no mne doki povedal tak ze tri tyzdne od opky tu pooperacnu podprdu mam este nosit,ale cez den si ju mozem na dve hodky davat dole a v pondelok mi tie tri tyzdne koncia tak ze si mam kupit uz normalnu podprdu ale na noc mam nosit stale tu pooperacnu a to aj dalsie tri tyzdne az po kontrolu vlastne:)a ja som rada lebo ma to uz nebavi v tej podprde stahujucej:)aj cici uz protestuju:D lepsie im je tak na holo a uz mi aj docela makknu:)ale ci pojdu este k sebe uvidim,lebo by sa este zislo mam pocit ze su docela dost od seba...
a to drnenie myslis ako take mravcanie akoby zimomriavky?lebo to aj mne robilo to docela bolo v pohode horsie je ked ta tam zacne pichat:(neboj to je normalne ze si ich ani necitis na dotyk,to aj ja mam este niekde miestami a bradavky su extra citlive a stoja jak vojaci:D

slniecko83

Sanika

U kohosi bola na konzultacke? Pretoze u Dr Cervena si ich objednavas sama. Mne tiez navrhol najprv 400 potom aj 450 ja som sa nevedela rozhodnut tak rozhodol doktor na 400 aj mi napisal ze si mam objednat tie 400 ale ked som bola doma pozerala som na rozdieli medzi nimi a nakoniec som sa rozhodla ze si objednam 450 a nebudem volat doktorovi ze si objednavam vacsie

sanika

Babenky prosím vás v piatok som bola na konzultačke Dr mi povedal najskôr 540 a potom 470, no a manžel bol so mnou a teraz keď už som doma ma prehovára na tie vačšie. Myslíte že sa to dá ešte zmeniť? Stačí telefonicky, alebo budem čakať na dalšiu konzultačku. Dakujem

Nela111

..no v hotovosti platit opku.. tak to by som 3000 eur ci kolko to vyjde nechcela niest v kabelke.. :DD ..to urcite kartou :))

Nela111

zoe23
ved ale predoperacne podla mna musi robit doktorka, internistka alebo niekto taky, nie? Ved co sestricka vie, ci mi nieco nehrozi pri narkoze? Ci sa mylim?
Ja by som si predoperacne dala urobit v BA, lenze neviem, ci by sa dalo cez obvodnu dr., alebo treba ist niekam na sukromnu kliniku a cvakat za to.
Preto by som potrebovala vediet, co presne potrebuje Mladek v ramci predoperacnych vysetreni. A vlastne kolko stare moze byt? Lebo napr. na sone prs som bola asi pred rokom.

ALL
Davali ste si niekto predoperacne robit na nejakej klinike (sukromnej) v BA? Ak ano, kde?

Dakujem. :)

Nela111

zoe23
A teda bola si na kozultacii aj u Trsku? Pred Mladekom ci po nom? Zhodli sa vo velkosti implant.?

Cize ak spravne chapem, da sa rezervovat termin opky v den konzultacie, pricom by som ale zalohu nemusela zaplatit hned tam na mieste (ci uz cash alebo plat. kartou), ale by som az neskor Internet banking-om? Dokedy sa to ale takto moze zaplatit, dokedy oni potrebuju mat nejaky vypis z prevodu?

Nela111

Trinity Orion
ja mam konzultacku az o 5 tydnov.. Skor vraj nebol termin. No budem im tam priebezne volavat, kvoli tomu, aby som mala presne termin opky, ktory chcem, lebo mne vyhovuje bohuzial len jediny.. Ale tolko otazok by som mala uz teraz!

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk