Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

strangeemily

cafex

to fakt?ja mam 161cm a vazim 45kil a presne tie rozmery som mala aj ja tusim ze cez som mala 72,no a kukla som to tvoje foto a mne pride ze si tam aspon cosi mala ja som bola uplne rovna mi pride:)no mne doki navrhol hned 300 ked ma uvidel ale potom spekuloval ze 280 a 260 myslim ale to som ho stopla ze dame tie 300-ky:D a to som sa ho ani nepytala ze ci to je maximum,ale on bol sam prekvapeny po opke ze mi tolko navrhol lebo mi povedal ze to je fakt maximum ze kebyze dame viac to by tam uz musel rvat na silu a bohvie ako koza by to zniesla,a ty si u koho bola?u Cervena urcite nie ze?

cafex

strangeemily

No ja meriam 156cm važim 42kg, pod prsiami 64cm a cez prsia pred opkou 73cm.A tych 250 že bolo totalne maximum, dokonca mi sestrička pri prepuštani hovorila, že doktor po opke povedal, že mohli dat aj menej, že už toto je vela.no ja neviem, mne sa to mali.uvidim asi až počase čo to urobi :-) ja mam tiež foot v galerke pred, pozri ak chceš.

slniecko83

Janesa

Medzi nimi je minimum rozdiel a preto son sa rozhodla pre 450. Mam jedno dieta a po kojeni sa mi zmensili o cislo a pol. Nie su ovisnute ale total male. Meriam 67 a vazim 54kg

strangeemily

no ale zienky mam jednu otazocku,dnes som chodila po meste a nosim este stale tu pooperacnu podprdu a prsia ma zacali docela boliet,akoby mi ich ktosi drzal celou silou a tlacil do nutra do hrudnika docela neprijemny pocit a tie bradavky mam strasne citlive,mate podobne skusenosti?

assaabloy

strangeemily
skus kontrolovat galerku priebezne ja som tak cakala na fotky ze pride ako zvycajne ez ''nove fotky ma +nick'' ale fotky tam boli bez upozornenia. ale tak super. tam su :)

strangeemily

cafex

no a kolko merias?ja som tiez strasne drobna mam 161cm ale postavu mam strasne drobunku a mne dal doki 300ml,po opke mi hovoril ze sme sli fakt ze do maxima a ze si mysli ze ja budem spokojna a ze viac nebudem chciet,ako ja som spokojna aj mi doma vraveli ze ich mam dost velke aj priatel mi to kazdy den vravi ale tak mozno v buducnosti pojdem este raz:D a ty si chcela taku velkost?nenavrhoval ti doki viacej? ale tak si myslim ze ak si tam fakt nic nemala ako ja,sak sa kukni do galerky na mna,tak budes spokojna,pretoze teraz na seba kukam kazdy den a hovorim si ze uplna paradicka:)a kolko si mala cez prsia pred?

DIEVCENCE posielala som fotku do galerky a zatial nic,stale sa o to stara zajacik?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk