Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Andy1901

Ahojte,

čítam, že tu je rozsiahla diskusia a asi aj nejaké cené rady. Ja mám termín na koniec marca, ale jediné čo mám stále nie isté je veľkosť a tvar implantátu, či guľaté alebo anatomické. Doktorko tvrdí, že nech sa rozhodnem akokoľvek bude to vyzerať podľa tvaru a postavy dobre aj tak, aj tak, ale čo mám kamošky tak si skôr pochvaľujú guľaté pod svalom, a tie čo majú už dlhšie anatómy by si ich chceli vymeniť tiež za okrúhle. Prosím poraďte, budem Vám veľmi vďačná, postava moje je chudá, mám 170cm a 52-53kg. Ďakujem Andy

LindaML

Ahojte dievcata. Som tu nova, a chcela by som vas poprosit o vyjadrenie popripadne foto. Idem na reoperaciu po 5 rokoch, z dvovodu kapsularnej kontrakturi. Povodne impl. som mala 350ml gulate, teraz mi vsak navrhol 475ml anatomy. Nie je to prilis vela? Meria 170cm 56kg. Je tu nejaka baba ktora by mi mohla poslat foto s podobnymi mierami a velkostou implantatov? Dakujem :)

MultiLevel

Caute baby, tie co ste uz po operacii a chodite na sono prsnikov (ak teda chodite), vysetrenia prebiehaju uplne normalne? Nie su skreslene vysledky skrz silikon? Alebo neposiela vas gynda skor na mamograf ako na sono?

Sandritta

AiksaS,

Ked to mas v takomto stave tak utekaj k doktorke. To budes mat asi fakt mensie cislo. Dovtedy si to nejako kludne povol, nech mozes dychat :)
Drzim place ;)

AiksaS

Zeny ja uz neviem co mam robit.
Korzet ma tlaci tak, ze mam modre rebra a tak malo kyslika, ze pocas dna odpadavam. Nedokazem sa nirmalne nadychnut.
Chrbat mam zdeformovany, kvoli tomu korzetu, je to katastrofa. Tiez ma napadlo, ze asi mi mala dat vacsi korzet... Je to brutal.

LiluM3

aiksas
Ahoj, ja som vyše mesiaca po opke a stále musím nosiť sťahovaciu podprdu. Ako už tu bolo spomenuté, je to kvôli tomu, aby sa prsia nezdeformovali. Ja som si po troch týždňoch síce kúpila podprdu s kosticami, ale len z mojej nedočkavosti, podprsenka mi síce sedí ale ovela lepšie sa cítim v tej sťahovacej, je pohodlná. Prvé dva týždne ma síce brutálne tlačila, ale potom to prešlo a teraz je to fajn. Tiež sa čudujem, aké zvláštne pochybné praktiky má Tvoja doktorka, keď Ti radí niečo, čo Ti môže dosť uškodiť. Rozhodne ju v tomto nepočúvaj, aby si jedného dňa nelutovala. Vydrž ešte v tej pooperačnej, to ťahanie prejde a bude to fajn :) mňa po troch týždňoch už nič nebolelo ani nič, akurt sledujem ako sa mi stále formujú a je to čoraz lepšie. Tak Ti držím palce, bude to už len lepšie a lepšie :)

lauritania

JANA40 - mne doki tiež navrhol 380ml , povedala som že určite nie pod 400ml. 95% báb piše že pod 400ml určite nie . a tak červeň rozhodol 410ml . týžden pred opkou som šalela aby neboli bomby , no vdakabohu som to nezmenila na 280ml a to potom povedal aj doki , že ešteže sme dali tých 410ml ! medzi 380ml a 410ml je minimalny rozdiel , len 30ml , čo nie je ani poldeci .... takže určite chod do 410ml. ja nemam žiadne velke prsia , ale uplne primerané k postave. trojočky . myslela som že budu štvoročky ...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk