Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Trinity Orion

Nela111 Ahoj.A ty mas kedy konzultaciu?Netusim vobec ako je to s tymi platbami,ale vo stvrtok sa vsetko popytam a ked budes chciet,dam ti vediet.

Trinity Orion

Zoe23 Ahoj.Dik za odpoved,no som velmi zvedava ako to dopadne,dufam,ze to pojde aj tym prevodom.Nejako to uz doriesim,kazdopadne dakujem:)

zoe23

Nela111
To ti fakt neviem povedat ako často robi takyto rez, ja mam rez zospodu, lebo mam pocit, ze ked ti ich budu musiet vybrat napr. pri vymene, tak to sa robi zospodu ale nie som si touto info 100% ista, radsej sa ho na to opytaj, som sa to chcela tiez uz tolkokrat spytat a večne zabudnem. Ale určite robí cez pazuchy lebo ma ten endoskop na to.
Predoperacne mne robili den pred operaciou u nich za 80 eur alebo to bolo 70? och,normalne mi to uz vypadlo, nie som doma, tak nemozem ani do zmluvy kuknut, najskor zajtra. A či hociktory den? osobne si myslim, ze aj ano, lebo to ti len sestricka ved robi, takze nejaka by tam mala byt vzdy ale to je len moj nazor. Len sono nerobia oni! To si musis zohnat sama ale tiez ti vedia odporucit v NR kliniku.
Pekne ml si si vybrala, budes kocka :)Pocuj ja som PRESNE rovnakych lekarov mala jak ty. Cervena som VZDY chcela ale čakacky ma odradili, tak som šla na konzultačku k Trškovi a potom k Mladekovi :)
A operaciu chceli zaplatit v den operacie rano, ja som platila hotovostou, neviem či sa da aj prevodom, ved na recepcii ti vsetko povedia :)

zoe23

Trinity Orion
ahoj, to si mi dala tazku otazku, lebo ja som mala vybrany termin operacie(mnou myslim) a konzulataciu ovela ovela skor kvoli tomu aby som dostala ten termin, ktory som chcela ale mam pocit, ze sa tu pisalo mesiac, no teraz po lete to moze byt aj dlhsie, kedze vacsina chce mat operaciu prave v takomto obdobi.
Zaloha sa da platit aj prevodom, tiez som tak platila ale potom im treba poslat potvrdenie o zaplateni zalohy. Ak myslis ale či im to mozes do banky osobne vkladom poslat na ucet, tak to neviem, neviem ako to tam je s tym potvrdenim, ved ak mas este len konzultaciu pred sebou, tak sa opytaj recepčnych, oni su velmi zlate. A ak si hned v den konzult. rezervuješ termin operacie mali by ti potom aj odratat poplatok za konzultaciu(ale az v zmluve), lebo neskor ti ju uz neodrataju :)

cafex

strangeemily

Ahoj, no rez ma pod prsiami, mne žiaden pas nedaval,len tu pooperačnu podprsenku.Povedala sommu že su male,ale on že viac sa fakt nedalo.No ten Flector, tušim som to tu už aj pisala, mne ho nejako žaludok nechcel prijat, vobec som to nemohla vypit.A bez podprsenky, že ešte 5 tyždnov ju mam stale nosit, nedavat dolu.Niektore baby mi pisali, že ju nosili aj dlhšie ako 6 tyždnov.No mna to veru ťaha,tak mi v nich stale drni, taka tupa bolest.aj na dotyk ich mam citlive bolave a pravy prsnim si nejako moc dobre necitim, vobec ked sa ho chytim nič necitim.

strangeemily

cafex

stipalo? ja som vobec nic necitila a trvalo to ani nie tri min.ked mi ich vybral:)a kde mas rezy?neboj to ze chodis zhrbena to som chodila aj ja ale to sa postupne spravi:)mne dost pomohlo ked mi doki dal dole ten pas a povedal ze ho uz nemusim nosit lebo to mi aj dost branilo sa poriadne vystriet..a aj si mu to povedala?ze sa ti zdaju male?..
tak uz aj uvazujes ist este raz nie?
a ten liek nemas brat hej?no ja som ani nedostala ziadne instrukcie ze ake lieky si mam kupit ale tu som citala ze baby brali ten flector tak som si ho kupila a dobre som spravila,strasne mi pomohol a stacilo mi ho brat len tyzden:)teraz uz nejem ziadne tabletky.
a co ti povedal doki?ze uz mozes chodit aj 2 hodky bez podprdy?

Nela111

Trinity Orion
Ja ked som sa teraz objednavala do Avelane na konzultaciu, presne to iste mi povedala ohladom opky, ze zaloha 400 eur, zaplatit priamo tam cash alebo plat. kartou (najlepsie v den konzultacie, ak sa hned objednas na opku). Nehovorila nic o tom, ze by sa to dalo urobit tak ako pises, i ked pravdupovediac, mne by to tiez asi tak viac vyhovovalo. Inak, potom ta opka sa plati kedy? a ako? Da sa prevodom na ucet?

Nela111

zoe23
vdaka za info. :) a robi casto opky ze rez cez pazuchu? (viete niekto?) Lebo som myslela, ze on len z podprsnej ryhy (prip. okolo dvorcov)...
A tie predoperacne vysetrenia sa daju urobit aj v Avelane v hociktory den, a kolko u nich stoja?
Potrebovala by som si zistit taketo veci dopredu, aby som vedela, kolko asi budem mimo prace kvoli takymto vybavovackam. Tieto vsetky predoperacne sa daju urobit u jedneho Dr.?

Moja predstava by bola okruhle, cca 450 ml. Pod 400 ml urcite nechcem ist. Ja mam taku sportovejsiu postavu (172 cm, 58 kg, ale chcela by som zhodit zo tri kila), nie som tintitko, aj hrudnik mam siroky (len malo vyplneny!), takze podla mna by sa to tam zmestilo. Plus profil by ma zaujimal, co mi navrhne. No ved uvidim. Rozmyslam, ze by som sa este objednala na kozultaciu k Trskovi, len aby som poznala nazor aj ineho Dr. co sa tyka velkosti implantatov. Hmm, ja som bola vzdy rozhodnuta pre Cervena, ale tie nekonecne dlhe cakacie doby ma momentalne odradzaju.. A kedze su tu len (velmi) pozitivne ohlasy na Mladeka, tak dufam, ze to bude ON. :))