Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Trinity Orion

Zoe23 Ahoj.Ja idem vo stvrtok na konzultaciu a chcela by som vediet,kolko sa aspon priblizne caka potom na operaciu a vraj pri dohodnuti terminu treba dat zalohu 400 eur,myslis,ze sa to da poslat im aj na ucet a dohodnut telefonicky?Dik za odpoved.

zoe23

Nela111
Ahoj, ja som u nho bola, tak ti strucne mozem odpovedat čo viem ja ale kludne sa pytaj, ak ešte by si niečo chcela vediet :)
-pooperacnu 4-6 tyzdnov
-dreny dava vzdy
-štichy- 12-14 dni, ked treba tak aj za dlhsie...myslim ze na stranke avelane to aj pise...
- ano, aj cez pazuchy, tiez to tusim spomina na stranke
www.avelane.com
- myslim ze operuje aj pocas menzesu ale mozes si ich aj posunut, ja som si tiez posuvala
- cena je tak 2800 (za okruhle) a 3150(anatomy aj s predoperacnymi robenymi u nich)
- imploše pouziva Mentor a Nagor ale mne povedal ze moze objednat aj ine..
A kolko ml sa chystas dat:) ?

cafex

strangeemily

No dnes štichy uspešne vybrane, trocha to štipalo, doktor ma dovrzal, že chodim zhrbena,ale ta bolest mi nedovoluje sa uplne vystriet.No videla som ich su take male,ale čo už, zajtra sa mi snad podari ich odfotit, tak hodim do galerky.Wobenzym mi uplne zatrhol, že neexistuje, že to minimalne až tak za 4 tyždne,skor nie.

Nela111

Baby operovane u Mladeka: Ako dlho on odporuca nosit pooperacnu podprdu? Na kolky den vybera stichy? Dava vzdy dreny? A rez iba v podprsnej ryhe ci aj cez pazuchy robi? Please, napiste mi niekto.. )

ninusik77

Ahojte; idem na opku piatok do ke ku dr.kacmarcikovej, mate dake skusenosti? Meriam 171 54 kg a odporucila mi 340 ml, nejaky profil 321 mentor anatomicke, nechcem velke a ona mi hovorila, ze ich velke nebudem mat,
Tak neviem

ninusik77

Ahojte; idem na opku piatok do ke ku dr.kacmarcikovej, mate dake skusenosti? Meriam 171 54 kg a odporucila mi 340 ml, nejaky profil 321 mentor anatomicke, nechcem velke a ona mi hovorila, ze ich velke nebudem mat,
Tak neviem

ninusik77

Ahojte; idem na opku piatok do ke ku dr.kacmarcikovej, mate dake skusenosti? Meriam 171 54 kg a odporucila mi 340 ml, nejaky profil 321 mentor anatomicke, nechcem velke a ona mi hovorila, ze ich velke nebudem mat,
Tak neviem

strangeemily

cafex

ano u Cervena som bola:)no on mi to sam povedal ze inde by mi tolko nedali to je pravda takze som rada ze som sla ku nemu:D on sa potom sam dokonca cudoval ze mi tolko navrhol hehe:)dakujem inac ja som spokojna:)tak nebud smutna myslim si ale ze to take zle nebude potom daj foto som zvedava na ne:)