Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

dievčatá, píšete, že jedna má C-čko, druhá D-čko.... Musíte napísať aj obvod podprsenky. Lebo 75D = 80C To je ten istý košík pri rozličnom obvode hrudníka.

bianka77

lilabmw

k Dr.Cervenovi...ani nie mne navrhol len jednu velkost:)ved prave tie 305 a 370VP mau obe sirku 12,5cm, vysku 12cm a projekciu jedny 4,9 druhe 5,9...takze ak som dobre pochopila len o 1cm "vypuklejsie"...

lilabmw

bianka77

je to mozne ze to spravi aj 1cm v proekcii tazko povedat je to predsa o 70ml viac .Ale az taky velky rozdiel to asi nebude musela by som vidiet rozmery.Treba sa vzdy tym riadit aj zalezi od implnatatov kazde su ine rozmerovo niektore maju väcsie projekcie niektore zase profili.JA mma teraz 400ml 12,3 a 5,1 projekciu a to mam VP a ES extra vysoky 400ml maju rozmery 11,8 a projekcia 5,5 co je skoro pol cm väcsia projekcia ale zase su uzsie :-) takze treba sa riadit rozmermi.Mne sa vzdy pacili väcsie prsia tieto su teraz take ze akurat i ked mne sa zdaju male.KLudne chod do väcsich ku komu ides?povedal ze sa zmesti aj viac?

bianka77

lilabmw

tak ja som tu stale riesila ci aj 305ml nebude na mna vela (zaklad mam,aj ked trosku mensi ako na foto v galerke),ale po tom co tu vsetko citam...sa mi asi bude aj malit :)
jedna kocka mala mat 305,zmenila to na 370VP...vraj tie iste rozmery implantatu len tych 370ml VP urobi +1cm v projekcii.tak normalne vaham :D
To fakt 65ml navyse urobi len +1cm???
tak potom medzi 400-450ml musi byt minimalny rozdiel....

Janesa

Slniecko83

Ja tiem nemam skoro ziadne prsia, som po dvoch detoch, vyska 172cm, vaha 55kg, pod prsiami 70cm. Ja som chcela take akurat prsia, ziadne bomby, tak ja som stotoznena s tymi 400ml. Myslim ze to bude akurat na mna. Ale medzi 400 a 450 ani neni bohvieaky velky rozdiel. Ale ja uz som objednavala implose a aj zaplatila tak uz teraz nejdem ani rozmyslat nad vacsimi ;)

cafex

strangeemily

Ahoj, no ja mam 250ml, že viac sa nedalo, bo som mala a profil asi vysoky 4,7cm, to mi doktor nepovedal.A zdaju sa mi male v tej pooperačnej, neodopinala som ju este, doktor mi zakazal, až zajtra si ich 1x uvidim na vybere štichov.A ten Flector, viem že je dobry aj som si ho kupila domov,ale moj žaludok ho nejako odmieta vypit :-)

luccy89

No ten wobenzym stoji 35 eur 200tabliet, ale on sa nejako vo velkych množstvach berie,tak neviem.Ked bol priatel v lekarni,tak mu iny ani neukazali, že ten je naj a hotovo.

slniecko83

Janesa

Ja si idem dat 450 ES vysoky profil. Tiez som sa rozhodovala medzi 450 a 400 a rozhodla son sa pre vacsie. Teraz ked tak citam tie prispevky tak neviem ci tie 450 mi budu stacit. Aku mas postavu? Ja mam prsia take polky cize nic

lilabmw

a all baby

vobec sa nebojte velkosti verte mi nehovorim to len ja ale xxx bab co uz maju po ja mam napr.400ml a su male.TO su take Ccko mensie.400ml vam spravia krasne C len v pripade ze uz mate nejake aj svoje prsia ale ziadne bomby bez podprdy to nebudu :-) takze sa neboje velkosti a dajte na Dr. ked chce dat väcsie chodte do toho aby ste nevhodili 2600e zbytocne a budete dalej nespokojne :-) to len pre info
a samozrejme ze aj tie male budu vzdy lepsie ako to co bolo predtym ale ak chcete take akurat prsia alebo väcsie bude vam to malo :-D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.