Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

shiela

apepina, assaabloy
ahojte. čítam, že si apepina bola na konzultačku u svehlika. tak prosím podrobnosti. baby ja chcem väčšie prsia ale viac mám pochybnosti ako to že ich chcem. bojím sa operačky, že sa nepreberiem, že budú komplikácie počas opky po opke. že to je veľký zásah, neviem niečo ma brzdí. popíšte mi vaše dojmy, vaše rozhodnutia a všetko:-)
môžte aj na azuritko022@gmail.com
ďakujem

cafex

strangeemily

ja som bola v Trnave dr.Marsal.Bola to vlastne moja druha konzultacia, bola som ešte na jednej v Avelane a obaja mi hned navrhli 250ml.A ty kde si bola?u Červena?on je znamy tym, že da aj viac ako ostatny doktori a asi je to aj sväta pravda.Ja neviem moj pocit je že mi mohli dat aj viac ale doktor mi povedal, že neexistuje a hotovo A MALA SOM.inak pozerala som foto nove a fakt peknučke prsia :-)

strangeemily

cafex

to fakt?ja mam 161cm a vazim 45kil a presne tie rozmery som mala aj ja tusim ze cez som mala 72,no a kukla som to tvoje foto a mne pride ze si tam aspon cosi mala ja som bola uplne rovna mi pride:)no mne doki navrhol hned 300 ked ma uvidel ale potom spekuloval ze 280 a 260 myslim ale to som ho stopla ze dame tie 300-ky:D a to som sa ho ani nepytala ze ci to je maximum,ale on bol sam prekvapeny po opke ze mi tolko navrhol lebo mi povedal ze to je fakt maximum ze kebyze dame viac to by tam uz musel rvat na silu a bohvie ako koza by to zniesla,a ty si u koho bola?u Cervena urcite nie ze?

cafex

strangeemily

No ja meriam 156cm važim 42kg, pod prsiami 64cm a cez prsia pred opkou 73cm.A tych 250 že bolo totalne maximum, dokonca mi sestrička pri prepuštani hovorila, že doktor po opke povedal, že mohli dat aj menej, že už toto je vela.no ja neviem, mne sa to mali.uvidim asi až počase čo to urobi :-) ja mam tiež foot v galerke pred, pozri ak chceš.

slniecko83

Janesa

Medzi nimi je minimum rozdiel a preto son sa rozhodla pre 450. Mam jedno dieta a po kojeni sa mi zmensili o cislo a pol. Nie su ovisnute ale total male. Meriam 67 a vazim 54kg