Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

slniecko83,

da sa dohodnut normalne s obvodakom, ze ti spravi krvne testy, s vysledkami ta posle na interne odd.

Ja som to potrebovala rychlo, tak mi ponukli bud z kliniky, ze v poliklinike v TT mi urobia vsetko do hodiny za asi 50eur. Nakoniec som v BA si nasla internistu, co za 70eur komplet.

lilabmw

slniecko83
mne povedala sestricka u Dr. Cervena ze to neni dobre v ten den takze skor nie.Ale robi to v BA jeden v jeden den dala mi sestricka na neho kontakt ale 130e

slniecko83

Luccy89

Drzim place na zajtrajsok a son zvedava na fotecky. Ja to mam este pekne za dlho a uz teraz sa neviem dockat

NikyNiky

assaabloy

diky za clanok, citala som tam ze 6 tyzdnov bez sexu, to vazne?? to je strasne dlho predsa pomaly to nemoze vadit!

lilabmw

luccy89

Dr.Cerven myslim tvrdi 6 tyzdnov respektive 2mesiace aj moj predosly lekar tak odporucal ale po 3 tyzdnoch som uz nohy cvicila 2 tyzdne a potom som postupne pridavala cviky co sa mi dali uz a chrbat alebo kde bolo treba ruky davat hore nad ramena som vyspustila az po tych 2 mesiacoh som ich pomaly pridavala.

lilabmw

NIky NIky

rok po opke sa neodporuca otehotniet akurat ma nato upozornoval lebo idem na reopku tak sa ma pytal nato.

assaabloy

NikyNiky
ahoj mna konzultacia sice iba caka, ale na internete som nasla ze rok po operacii treba pockat s tehotenstvom :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk