Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

lilabmw

tak ja som tu stale riesila ci aj 305ml nebude na mna vela (zaklad mam,aj ked trosku mensi ako na foto v galerke),ale po tom co tu vsetko citam...sa mi asi bude aj malit :)
jedna kocka mala mat 305,zmenila to na 370VP...vraj tie iste rozmery implantatu len tych 370ml VP urobi +1cm v projekcii.tak normalne vaham :D
To fakt 65ml navyse urobi len +1cm???
tak potom medzi 400-450ml musi byt minimalny rozdiel....

Janesa

Slniecko83

Ja tiem nemam skoro ziadne prsia, som po dvoch detoch, vyska 172cm, vaha 55kg, pod prsiami 70cm. Ja som chcela take akurat prsia, ziadne bomby, tak ja som stotoznena s tymi 400ml. Myslim ze to bude akurat na mna. Ale medzi 400 a 450 ani neni bohvieaky velky rozdiel. Ale ja uz som objednavala implose a aj zaplatila tak uz teraz nejdem ani rozmyslat nad vacsimi ;)

cafex

strangeemily

Ahoj, no ja mam 250ml, že viac sa nedalo, bo som mala a profil asi vysoky 4,7cm, to mi doktor nepovedal.A zdaju sa mi male v tej pooperačnej, neodopinala som ju este, doktor mi zakazal, až zajtra si ich 1x uvidim na vybere štichov.A ten Flector, viem že je dobry aj som si ho kupila domov,ale moj žaludok ho nejako odmieta vypit :-)

luccy89

No ten wobenzym stoji 35 eur 200tabliet, ale on sa nejako vo velkych množstvach berie,tak neviem.Ked bol priatel v lekarni,tak mu iny ani neukazali, že ten je naj a hotovo.

slniecko83

Janesa

Ja si idem dat 450 ES vysoky profil. Tiez som sa rozhodovala medzi 450 a 400 a rozhodla son sa pre vacsie. Teraz ked tak citam tie prispevky tak neviem ci tie 450 mi budu stacit. Aku mas postavu? Ja mam prsia take polky cize nic

lilabmw

a all baby

vobec sa nebojte velkosti verte mi nehovorim to len ja ale xxx bab co uz maju po ja mam napr.400ml a su male.TO su take Ccko mensie.400ml vam spravia krasne C len v pripade ze uz mate nejake aj svoje prsia ale ziadne bomby bez podprdy to nebudu :-) takze sa neboje velkosti a dajte na Dr. ked chce dat väcsie chodte do toho aby ste nevhodili 2600e zbytocne a budete dalej nespokojne :-) to len pre info
a samozrejme ze aj tie male budu vzdy lepsie ako to co bolo predtym ale ak chcete take akurat prsia alebo väcsie bude vam to malo :-D

lilabmw

misaa

tak to ma mrzi ze mas nejaky problem no snad to nebude nic vazne.Mna od zaciatku nic nebolelo po tyzdni som nevedela ze som na nejakej opke bola asi tym ze cvicim aj.Ano sopominala som to xxx krat len som uz raz prachy nato mala a minula a aj tak dobre lebo som chcela iemu Dr. lacnejsieu ovela ale bohvuie akoby to dopadlo.Teraz som po znamosti sa dostala k Cervenovi takze uz konzultacku za sebou mam len cakam na telefonat od sestricky ze idem.Idem aj nos aj prsia dufam ze budem spokojna a ze to nebudu nejake obr kozy :-D daj vediet prosim ta potom ako si dopadla s Ocenasom dost ma zo zaujima nakolko aj mna robil.A viem ze na klionike v Mediklnik uz neni ze sa nieco nepohodli mi Cerven zradil :-)

Janesa

Slniecko84

No ja idem 12.10., tesim sa ale aj zaroven bojim. Idrm si dat 400ml VP. Vraj to budu take dobre 3 a polky, tak uvidime a ty?

strangeemily

luccy89

neviem no ja som skusala aj sama sa postavit,ale ked sa mi to nedarilo tak priatel vzdy pomohol:)no ja som musela mat vankuse pod sebou aj ked som sedela mne to tak vyhovovalo lebo ako nahle som sa posunula ze som lezala na rovine tak som citila uz na hrudniku riadne tlaky,sak uvidis ale je lepsie ked sa budes snazit lebo to svalstvo treba precvicovat,ale myslim si ze este taky tyzden ti bude niekto pomahat,ja uz ako stanem aj lahnem ale problem mam este dat ruky hore,ked si obliekam triko alebo sa vyzliekam tak to troska trva:D ty mas rezy pod prsiami?neboj to pojde vsetko do predu:)

Rozalka

misaa

tak to mi je ľúto že máš takéto problémy, ja som tiež tlaky pociťovala na začiatku aj pichanie do dorcov ale len na začiatku, teraz už nie... ak mám svoje dni tak ich mám citlivejšie ako pred opkou.. no zvažujem ale len po bábätku a tiež rozmýšľam nad Červeňom, aj keď, môže sa stať že znova pôjdem ku očenášovi... ešte je to vo hviezdach, celá moja reopka... držím palce aby bolo všetko v poriadku.. a hlavne nech ti pomôže... daj potom vedieť...

luccy89

Strangeemily

To tak dlho budem musiet stale pri sebe niekoho mat? Ja spim na rovnom aj teraz vacsinou. Vankus neznasam! A ked tak len nachvilku, stale inac :-D a hej aj mne sa zdaju v tej podprde a este pod nou ich mam obvazane. A to mam 460ml extraVP. Su nizko, naboku a spicate :-(