Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

apepina
mozes sa prosim ta opytat pana dr. Svethlika ked tam uz ides v utorok, ci robi silikony aj cez podpazusie. ja som s nim sice pisala, ze takto som mala navrhnute od ineho lekara, avsak niesom si ista ci taktymto sposobom robi aj on. prave citam forum, ze ani nie vsetci lekari to robia, no dufam, ze ja to budem mat tak ako som si predstavovala. MirusQa555 co bola prinom mala tiez okruhle ale rezy pod prsiami :(

Ninaa

Ahojte, neda mi napisat moj nazor. Vsetky baby maju na vyber dr. Preto ideme na konzultaciu aby sme sa zoznamili s tym, ktoremu sa zverime do ruk. Jednoznacte nas musi presvedcit, ze je ten naj. A potom si mozeme zistovat referencie a uistit sa, ze volime dobre. To, ze klinika ponuka noc na viac nie je ziadny argument, kupit noc naviac sa da vsade, staci o to poziadat. A tiez, ze je niekto sudny znalec je fajn a znamena to, ze ma cas sa tomu venovat. Niekto ma rocne cakacie doby a uzasne esteticke citenie a stovky zakrokov za sebou. A okruhle implantaty davaju cez pazuchy len ti najsikovnejsi dr, ostatni preto, ze to nevedia budu tvrdit, ze je to nebezpecne. drzim vsetkym palce, nech si kazda vyberie toho svojho najlepsieho dr :-) ja som si vybrala toho naj:-)

Angela3531

slniecko83,,, ja som sa tiez rozhodovala medzi tymito velkostami,nakoniec mam 400ml,niekedy mam pocit ze som mohla dat vacsie,ale uz aj teraz je vacsi problem napriklad s oblecenim,kedze som dost stihla a zrazu prsia.Hlavne ked som oblecena si ani nikto nevsimne ze mam robene prsia,ale ked sa zobkeciem,tak ich je veru dost.

slniecko83

Ahojte baby chcela by some poradit. 20.1 mam operaciu a neviem aku velkost si mam objednat.Ked son bola na konzultacii tak sme sa dohodli na 400 ml ES okruhle vysoky profil,ale spomenul aj 450 a ja som sa nevedela rozhodnut a tak sa priklonil k 400. Lenze ked som sa doma pozerala do tabuliek velkosti tak medzi 400 a 450 nie je velky rozdiel. Vysoka son 167cm a vazim 54kg

Titten

Micka111,

ak by si chcela poradit s opkou oci, tak mozem dat referencie.
Este raz a strucne. Nikde nerobim tvojmu lekarovi antireklamu ani netvrdim, ze ho nemas chvalit. Pisem, ze je to urcite odbornik, inak by ho nespravili znalcom. JE TO ODBORNIK SO SKVELYM PRISTUPOM, co od teba citam, lebo zatial som tu necitala inu babu okrem teba, ktorej by robil augmentaciu.

Narazala som iba na sposob, akym ho vychvalujes aj kliniku, kde operuje, pricom pises, ze na inu kliniku by si nikdy ani nesla. Ak mas zle skusenosti s inymi klinikami, ci lekarmi (pises, ze nie je toto tvoj prvy esteticky zakrok, ci navsteva nejakej estetickej chirurgie), aj to je vhodne tu napisat, aby sa ostatni mohli vyhnut neprijemnostiam.

Zatial tu kocky popisali svoje skusenosti s lekarom a klinikou a mnohe zverejni aj fotky v galerii, ktore dokazuju, ze lekar odviedol preciznu a krasnu robotu. Nezda sa mi vhodne preto napisat, ze inde ani bohovi. Myslim, ze lekarov sikovnych mame na SVK viacerych a vysledky ich prace to dokazuju.

K nociam na klinike, nie vsade sa operuje dennodenne a teda nepribuda tam pacientok denne na izbu, operacie sa planuju a je mozne si naplanovat aj pocet noci na klinike. Treba sa na to jednoducho spytat na konzultacii.
Z hladiska potreby hospitalizacie som uz napisala, den pozorovania staci.

Urazit som nechcela ani MUDr Kovaca, ani teba, iba som napisala, ze by som prehodnotila mozno trochu pouzite slova.

Mila chantal, je to verejne forum, tak si hadam mozem napisat svoj nazor, tak ako aj ty.

lilabmw

tamara3

ja ich mam vlozene pod svalom a aktivne sa venujem fitness a cvicim vsetko normalne :-) ak mas otazky pytaj sa

assaabloy

16kristina02
ahoj. prave som si pozrela tvoj prispevok a aj fotku, ako sa citis aspon troska lepsie? este mas 9dni do opky tak sa zotavuj, hlavne vela pit cajik a bude vsetko ok. menstruaciu by som neriesila, da sa operovat aj tak, ale zase sa da aj posunut, skus kvoli tomu kontaktovat radsej lekara. to bude najlepsie riesenie. a kam vlastne ides na operaciu?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk