Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tamara3

Ahojte dámy, začala som uvažovať nad silikónmi, nakoľko sa dosť aktívne venujem posilňovaniu a moje prsia sa neustále zmenšujú (nieže by voľakedy boli nejaké extra):)Uvažujem nad súťažením a prsia by boli slušnou indispozíciou. Chcela by som sa opýtať, či sa vaši muži, priatelia, partneri úplne stotožnili s vašími novými prsiami, či to nie je na ,,omak" umelina...tiež sa chcem opýtať, či je tu niekto, komu sa zaviedli silikóny pod sval, pretože pri mojej športovej aktivite by to inak nešlo, pod žľazou by ich pri väčšom vyrysovaní bolo vidieť. Ďakujem ženy za rady.

Trinity Orion

Micka111 a ake si mala dojmy celkovo z kliniky,kolko si cakala?A na ktory den po operacii ta pustili domov..Dik:)

Titten

NikyNiky,

mala som stastie na termin, do 2tyzdnov od konzultacie som sla na opku. Jedna kocka im odriekla termin, tak som ho hned brala aj kvoli praci aj menzes mi akurat nevychadzal, ze som bola tesne po nom.
Ved ak mas pristup do galerky pozri fotos

Titten

cafex,

super, uz bude len lepsie. A zvladla si aj wcko ist a tak? Lebo mne po opke bolo blbo aj som viackrat zvracala ked som sa posadila, sestricka mi misky na grcky nosila. Vtedy som myslela, ze do wcka hadam neprejdem, ale nakoniec na vecer sa podarilo.
Zdaju sa ti malicke? Moj prvy pohlad s tou vatou, ze kriste ake bomby:D Ved hlavne, az ked si ich na stehoch poobzeras, tak daj vediet.

cafex

Titten

Ahoj, no už to mam zasebou, odchadzala som o 7 rano.bolo to tam v pohode, všetci cely personal.zo saly si pamätam tak asi 2 minuty :-) paradne to boli, neviem nič urobit sama.dufam,že to čoskoro ustupi.stale som na tabletkach,ten flector je hnusny.a zdaju sa mi byt maličke, ale uvidim ich až o tyžden v piatok na vybere stehov :-)

16kristina02

Ahojte baby,

Mna navštivila taka choroba ako dlho nie :-( Nadcha, kašel.... Obvodna mi dala antibiotika na 5 dni nech sa stoho rýchlo dostanem lebo 24.9 mam opku. Ešte mam aj pocit že mi bude menštruacia meškať, a ked mi vide na dni opky tak možem prekladať opku :-(

Titten

NikyNiky,

tak u neho som bola operovana aj ja a presne z konzultacie som mala dojem, ze chce sa uistit, ci ozaj baba to ma premyslene s operaciou dobre.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk